DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aura Viyana mulakatlarini okuyunca gecen sene yasadigim heyecani tekrar yasiyorum. Sizi tebrik ederim. Yeni hayatinizda mutluluklar

• @luwary hayirli olsun vizeniz

• @burcuburcu Burcu Hn cok tesekkur ederim. Samimiyetinizi kalbimde oylesine hissettim ki , guzel dilekleriniz cok degerli. Umarim sizde yeni hayatinizda en guzelleri ile karsilasirsiniz daima

• @aura Böyle olumlu sonuçlar gördükçe kendim almış gibi seviniyorum. Tebrik ederim, umarım her şey istediğiniz gibi olur :))
    Mümkünse dosya taşıma sürecinizi de paylaşabilir misiniz? :))

• @luwary tebrik ederim :))

• @luwary Bilgilendirme için teşekkür ederim yeni hayatınızda başarılar diliyorum birde sizden ricam oraya gittiğinizde forumda geleceklerin bilgilenmesi için tecrübelerinizi ilgili konuların altında paylaşırsanız bizlere çok faydanız olcaktır.

• @burcuburcu Abla imzanizda gorup sormak istedigim birsey var size hem 2022 de (mulakat gelmedi) hemde 2023 de ardarda olacak sekilde mi cikti acaba?
    Simdiden cevabiniz icin tesekkur ederimm

• @luwary Tebrik ederim.Yeni yaşamınızda başarılar dilerim.

• @Omerss0 10 yil başvurdum, kazanamadim. Sonra art arda iki yil cikti. Guzel de oldu 😊.

Sizin ve isteyen herkesin benim kadar beklemeden en kisa surede kazanmasini dilerim.

• Cevap: DV2024 Mülakat Deneyimleri

Dosyam at NVC asamasinda, abd turist vizesi ile abd de islemlerimi gerceklestirebilir miyim

• Herkese merhabalar,

Dün itibari ile mülakatım sonuçlanmış olup vize onayım gerçekleşti. Öncelikle buradan bazı sıkıntılı evraklarımda yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Bu yolda herkese kolaylıklar dilerim.

Elçilikte uzun kuyruk vardı. Ancak içeri alındıktan sonra green kart mülakatına giren kişi sayısı toplam kişi sayısına göre bayağı azdı.

Yukarıda yazan arkadaşların da belirttiği gibi klasik sorular soruldu. Ben Türkmenistan da kaldığım döneme ait police certificate belgesini temin edemediğimden mülakat mail ile tarihimin değiştirilmesi talebinde bulunmuştum. Olumlu karşıladılar ve ais sayfasında değişiklik yaptım.

1. Elçiliğe gittiğimde değişiklik yaptığıma dair bir kayıt olmadığını, acil mail atmamı ve akabinde elçilik girişinde beklememi söylediler. Yanıma hiç bir cihaz vb. almadığımdan sıkıntı yaşadım. Sonra kapı girişindeki ilgili görevliye ais kaydında değişiklik yaptığımı ve yeni tarihi gösteren ais sayfası çıktısı ile tekrar kontrol edebilirler mi talebimi ilettim ve içeri alındım.

2.Türkmenistanda yaşadığım dönem için adli sicil kaydı evrağını istediler. Bu evrak yüzünden erteleme talep ettiğimi, ancak elçilik sayfasında yaptığımı araştırmalar sonucunda Türkmenistandan bu belgenin temini çok zor olduğunu için gerek olmadığı şeklinde bilgi olduğunu belirttim. İlgili internet sayfası çıktısını gösterdim. Kendileri de kontrol ettiler ve doğru olduğunu belirtip evrak istemediler. Bu yüzden bulunduğunuz ülkeden bu evrakın temini zor ise ilgili sayfadan bunu gösterebilirsiniz.

Sayfa linkini aşağıda iletiyorum.

ecd5d5c3-aa47-47f0-bf96-930a0ad7c3de-image.png

Tüm arkadaşlara bu yolda tekrar kolaylıklar diliyorum.

• @yavuzarslan tebrikler, yeni yaşamınızda başarılar dilerim

• Tebrik ederim. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

• @yavuzarslan tebrikler yeni yaşantınızda mutluluklar dilerim.

• @yavuzarslan MERHABALAR ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN
    BEN DE TÜRKMENİSTANDAN KABUL ALDIM MÜLAKATIMI ORAYA TAŞIMAYI DÜŞÜNÜYORUM SÜRECİ DAHA DETAYLI ANLATABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM

• @yavuzarslan gözünüz aydın, yeni hayatında başarılar dilerim.

• @Rabia-Çakır

Öncelikle sürecinizde bol şans. Sorunuza deneyimli kullanıcılar ve forum yöneticilerinin doğru cevap verebilmesi için lütfen sürecinizi imzanıza taşırmısınız? Nasıl yapacağınız aşağıdaki link'de anlatılmış.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1620487789023

Buna ilave olarak, sorunuzu yanlış başlık altında sormuşsunuz, cevaplarınızı DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığı altında bulabilirsiniz, okumanız sürecinizde yararınıza olacaktır.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

• ⭐⭐

@cansinkumsal Lütfen büyük harflerle yazmayın!

• @yavuzarslan vizenizi tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun. Darısı diğer bekleyen arkadaşlara.

• @cansinkumsal siz Türkmenistan vizesine sahipmisiniz hali hazırda,umarım enine boyuna iyi dusunmussunuzdur.Tebrik mi etsem ,üzülsem mi bilemedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

238

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |