Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @brownanchor Güzel olduğunu duymak mı? Evet ama açıkçası. Buraya gelip burada yaşamadan burayi görmeden hiç birsey anlamadım. Gercekten her şey farklı hersey

• ⭐⭐

@newbie97 Eskiden çok hızlı geçiyordu sayaç ama son zamanlarda yavaşladı

• bir heyecan bende yok sanırım, 3. başvuru ne kadar rahatım çıkmamasına alıştım sanırım.

• ilk denemem bakalım hayırlısı bekliyoruz. Yaş küçük ne kadar erken gidebilirsem o kadar iyi

• Çekiliş için günler kuşlar gibi uçup gidiyor 19 günde uçup gidecek mümkün olduğunca sağlığımıza dikkat edelim arkadaşlar. Yarın bizi ne bekliyor ne sürprizler var maalesef bilemiyoruz. Bilsek daha iyi olur muydu olmazdı galiba. Sağlıcakla ve umutla kalın yarınlar bizim hepimizin.

• @justozkan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

bir heyecan bende yok sanırım, 3. başvuru ne kadar rahatım çıkmamasına alıştım sanırım.

Al benden de o kadar 😀

• Bu sefer olsun be yaş oldu 30 tam zamanı tam. Gerçi Almanya’ya yerleşebilirim 1-2 ay içerisinde ama greencard çıksa o başvuruyu da iptal edicem direkt umurumda olmaz valla 🙂

• Ekran 11Alıntısı.PNG Başvurumu 4 dakika 14 saniyede tamamlayıp göndermiştim. Var mı daha önce başvuran 🙂 İlk başvuranlara çıkar diyenler de var

• ⭐⭐⭐

@BurakA-0 airbnb vermek biraz riskli çünkü airbnb sahibinin bu konudan haberdar olması vs size bu izni vermesi lazım ki adresinizi belirtirken “In Care Of” olarak ismini belirtin aksi halde postanız eve gelse bile posta kutusunda sizin isminizi görmeyecek ev sahibinin isminide yazmamış olduğunuz için postanız geri dönecektir. Tabii airbnb sahibinin ne kadar güvenilir olduğunuda bilemezsiniz gelen postanızı gelmedi diyebilir vs vs

• Bu sene olucak, olmalı. Umarım gerçekten isteyen herkese çıkar tabii ki öncelik forumdaşlar 🙂

• @Doğukan-Gürsoy-0 Bu sene o sene 🤞 Umarım çıktığı gibi gitmeye hazır olan herkese çıkar

• Merhaba aranızda yeniyim, 2025 lotosu için bi kaç sorum olacaktı size.

Green Card’a başvururken adres kısmına e-devletteki adresimi yazdım şu anda yaşanılan ülke kısmına da Almanyada öğrenci olduğumdan Almanyayı seçtim, olur da kazanırsam ve randevu atanırsa Almanyada mı gireceğim yoksa TR’de mi, eğer TR’de girmem gerekiyorsa avrupada en kolay dosya transferi yapabileceğim ülke hangisi ?

Diğer sorum da, 1-2 güne ilk başvuru yaparken bilgilerini girdğim pasaportun sütesi az kaldığından yeni 10 yıllık pasaport alacağım ve gelmesi 1 ayı bulabiliyormuş, eğer GC çıkarsa ds260 formuna eski pasaport bilgilerini mi girmem gerekiyor yoksa yeni pasaportu mu ? Veya yeni pasaport yetişmezse o esnada eski pasaport bilgilerini girsem sonradan pasaportum değişeceği için bir problem olur mu ?

Zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkürler

• @hasnotben azerbaycan örneği pek yerinde bir örnek sayılmaz dostum bizim paramızın durumu zaten ortada ona diyecek söz yok ancak 250-300 birim maaş ile çalışılan azerbaycan'da o 3 birim 8 birim dedigin paraların zor kazanıldığını bilmek gerek zira 1 gün boyunca o 8-10 birim için çalışan insanlar gördüm, emin ol o pizzayı getiren garsonun günlük kazancı. saygılar

not: yılda 2 kere bakü ye gitmekteyim

• ailede katılan 5 başvuru var sonucu merak içinde bekliyorum

• Günaydınlar ve tatili bitirdik sonunda. maaşı alıp borçları ödeme vakti geldi herkese iyi çalışmalar.

• Günaydin Herkese.

• ⭐⭐

Günaydın değerli forum üyeleri 🌞

• ⭐⭐

Günaydınlar bugün sabaha raftaki son nescafe ile başlıyorum 🙂

• Günaydınlarrr

• Günoooo ☀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |