DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aura tebrikler.Yeni yaşamınızda mutluluklar...

• @aura hayırlı olsun yeni hayatınızda mutluluklar

• @aura tebrikler! darısı bizim ve tüm bekleyenlerin başına. Umarım pasaport teslimi dediğiniz gibi ertesi gün olur. Olursa tadından yenmeyecek 🙂

• Yeni numara dağılımının ayın 15 inden önce açıklanma durumu oluyor mu acaba

• @ismail-c detaylı araştırın , sponsorun belli maddi yeterlilik şartı var evli ise eşi de ayrı imzalı dolduruyor , yani detaylı bir şekilde araştırın öyle doldurtun.

• May 2024 Visa Bulletin aciklandi.

Haziran cut-off EU icin 21.000...

• @btek14 varmi acaba bir yorum bu sene neden böle gidiyor. Bu case no ile bizim hiç bir şansımız kalmıyor artık. 3 ay kaldı. Neden bu kadar insana umut veriyorlar numarayı bile aktif etmeden sürecimiz sonlandı. En azından aktif olsak Bi umudumuz olacak

• @mrt-gkce en azindan kota erken dolmayacak gibi

• @mrt-gkce inanin cok fazla bilgim yok, her senenin dinamigi degisik ilerliyor.
    yipratici bir durum oldugunun farkindayim, dua, temenni, iyi dileklerden baska bir sey diyemiyorum su an. umarim hakkinizda guzel seyler olur.

konu hakkinda tecrubeli arkadaslar mutlaka yorum yapacaklardir.

• @hsn-kartal tek temennim bu zaten en azından eylüle kadar şansımız var gibi gözüküyor. Ne diyelim saglik olsun

• merhabalar, başlığın ilk entry'sini ve diğer sayfaları okudum ancak tam olarak anlamadığım bir konuyla ilgili sormak isterim.
    ben dubai'de yaşıyorum, numaram 24k ve mülakatım eger sıra numaram gelırse abu dhabi'de olacak.
    ilk sayfada paylaşılan fiscal year datalarına göre abu dhabı konsoloslugunun her ay bastığı dv vizelerini görüyorum, ortalama 50-60 dv vizesi gibi (ankaranın yarısı ama gene de yüksek bir oran)
    forumdakı excel lıstesı sagolsun bu sene ankara'da en son hangı numaraya mulakat dagıldıgını da gorebılıyoruz ancak ancak abu dhabı'de (veya dıger yabancı konsolosluklarda) gecen sene veya bu sene mulakata gırenlerın en son sıra numaralarını gormek mumkun mu?
    endisem abu dhabi konsoloslugu ıranlıların da yıgılması nedenıyle ankara gıbı yavas calısıyorsa, mulakat alamama ıhtımalım ve oyleyse sımdıden dıger ulkelere dosya tasımak ıcın maıl atmalı mıyım?
    tesekkurler

• İyi bayramlar herkese kazasız belasız güzel bir bayram geçirmemiz dileğiyle 🍬

• Öncelikle herkese iyi bayramlar. Örneğin 1 şubatta sağlık kontrolüne girip 2 şubatta AP'ye kalan bir talihli olduğunu varsayalım. Normal şartlarda bu arkadaşımız sağlık kontrolünden sonra 6 ay içerisinde giriş yapması gerekiyordu. AP sonucu 1 eylülde olumlu olarak sonuçlanıp vizesi basıldığında yeniden mi sağlık kontrolüne girmesi gerekiyor keza sağlık kontrolü üzerinden 6 ay dan fazla bir süre geçmiş oluyor. Böyle bir durumda yorumunuz ne olur. Teşekkürler.

• @dkagan55 Size de iyi bayramlar. AP durumunuz sonuçlandığı zaman 6 ayı doldurmuşsanız sağlık kontrolünü yenileyip konsolosluğa iletmeniz gerekiyor. ABD’ye giriş yaptığınız tarihte bu 6 ayın içinde olmanız gerekli diye biliyorum. AP ile ilgili başlıklarda benzer deneyimler yaşamış arkadaşlar var daha detaylı bilgi bulabilirsiniz

• @mamudo issued oldu 🥳🥳🥳🥳

• arkadaşlar bişey sormak istiyorum vatandaşlığı olmadan ve cutt off içine girmeden dosya taşıyabilen var mı bu sene veya geçen senelerde.çünkü cutt off olmadan maillerime yanıt bile alamıyorum.

• Herkese mutlu bayramlar, gitmediğimiz/kaçırdığımız mülakatın yerine tekrar randevu alma hakkında bilgisi olan var mı ?

• @erenist konu ile ilgili @gucarslan bilgilendirme yapmıştı. İyi bayramlar 🍬

https://yesilkartforum.com/forum/post/401772

• @ATS16 evet yazıyı okumuştum ama benim mülakatın üzerinden 24 saatten çok daha fazla geçti ve ais kaydı bile yapmamıştım. Bu durumda işleyiş nasıl olur onu öğrenmek istemiştim

• @aura Tebrikler! Darısı bizim de başımıza

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |