Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @karadenizden aldım vizemi:)

• @the-black-eagle merhaba forumda yeniyim ve cok fazla yazışma var tam olarak hepsini okuyamadım ancak size birsey sormak istiyorum, bizimde case numberimiz 18bin küsürlerde evraklarımızıda formuda 28 mayısta doldurup göndermiştik ancak bize herhangi evrak isteme maili gelmedi ki anladığım kadarıyla sırayla gidiyor, bu evrak maili ds formunu göndermeye göre mi geliyor acaba .

• @zafery Geçmiş olsun. Umarım eşiniz en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.

• @mardin-le-gund süper haber

• @mardin-le-gund harika bir haber, tebrik ederim.

• @crazycells Mayıs - Haziran ayları gibi olabilir.

• @mardin-le-gund Hayırlı olsun

• @rüzgar Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@mardin-le-gund hayırlı olsun, mülakat deneyiminizi paylaşırsanız güzel olur.. artık nedense pek paylaşan anlatan yok.

• @lordbolton evet çok haklısın. Herkesin mülakat deneyimi birebir olmasada benzerlik gösteriyor herhalde. O yüzden anlatılmıyor olabilir.

• @bsk açıkçası nasıl bir mantıkla mail geliyor bilmiyorum. @crazycells böle durumlarda beklemek dışında bir seçenek yok diyor. Umarım en kısa zamanda size de gelir. Ancak bize gelmiş olsa da daha numaramız current olmadı. Ayrıca evraklarınız ok dir diye mail de almadık. Yani bize evrak maili geldi ama yine değişen birşey yok. Beklemedeyiz her halükarda. Asıl talihlinin ds260da mail adresi doğrumu kontrol edin. Doğru ise spam klasörünüzü muhakkak kontrol edin çünkü bazı arkadaşlar spama düştü diye belirtmişlerdi. Bunun dışında maalesef bişey söyleyemiyorum. @crazycells ile biz mail atsak diye konuşmuştuk ama gerek yok bekleyin muhakkak gelecek demişti. En sıkıntılı durum da beklemek maalesef. Buradaki herkesin bizzat yaşadığı ve empati yapabildiği konu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@mardin-le-gund hayırlı olsun

• @mardin-le-gund hayırlı olsun. Case no, submit tarihi, maili aldığınız tarih, görüşme tarihi ve görüşme deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim 🙂 Herkesin ihtiyacı var karşılaşabilecekleri durumlar ile ilgili bilgiye 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bsk DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@the-black-eagle merhaba forumda yeniyim ve cok fazla yazışma var tam olarak hepsini okuyamadım ancak size birsey sormak istiyorum, bizimde case numberimiz 18bin küsürlerde evraklarımızıda formuda 28 mayısta doldurup göndermiştik ancak bize herhangi evrak isteme maili gelmedi ki anladığım kadarıyla sırayla gidiyor, bu evrak maili ds formunu göndermeye göre mi geliyor acaba .

Eger cekilise basvuru sirasinda verdiginiz email adresine erisiminiz varsa, beklemeniz gerekiyor. Er ya da gec gelecektir. Arkadaslarin belirttigi gibi spam kutusuna dusmus de olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zafery DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells Mayıs - Haziran ayları gibi olabilir.

O durumda Mart sonunda konsolosluktan yeni bir mulakat tarihi isteyebilirsiniz.

• @mardin-le-gund hayırlı olsun. Tebrikler. Mülakat deneyiminizi uygun olduğunuz bir zamanda paylaşmanızı rica ediyorum.

• Sn @crazycells ,
    Daha once ssizinle bu konuda bir fikir alisverisi yapmistik fakat gorusme tarihimiz yaklastikca icinden cikilmaz bir olumsuz dusunce surecine giriyoruz.
    Biz dogrusunu beyan etmeyi dusunmekle beraber, alternatif fikirde olusmasi acisindan gunumuzde bir cok insanin kullandigi antidepresan ilaci kullanmak, saglik muayenesinden gecmek icin engel durum teskil edermi? sadece endise ve kaygi kaynakli bu ilacin alinmasini doktor dan alinacak bir yazi ile belgeliyelimmi?
    Forum da butur ilac kullanip, saglik muayenesine giren arkadaslarimiz varmi varsa tecrubeleri nelerdir?
    Diger bir konu unganlarda bizim daha onceki saglik bilgilerimizi goruyorlarmi, bizim kisisel saglik bilgilerimiz Unganlar ile paylasiliyor olabilirmi? Bu konudaki fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.Mulakat oncesi gerginligimizi bir nebze azaltacaktir alacagimiz bilgiler tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uda4a @mardin-le-gund yanlış hatırlamıyorsam 3 ocaktı ungan gitti bence en güncel bilgiyi kendisi verir

• Arkadaşlar unganlar hakkında sayın @Mardin-Le-Gund video çekmişti bilgi almak için bakabilirsiniz. Bu arada video için teşekkürler.

@mardin-le-gund DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:
    Amerika vizesinin konsolosluk mülakatı öncesinde herkesin uğraması gereken Düzen Laboratuvarı ve Unganlar'daki sağlık muayenesi, prosedürler ve ücretler hakkında tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Umarım faydalı olur; zira bazı acemiliklerin yaşanması kaçınılmaz oluyor.
    www.yesilkartforum.com ailesinin ve Crezycell'in değerli katkılarından dolayı teşekkürler.

Buradan Youtube Green Card Unganlar randevusunu izleyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uda4a DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Sn @crazycells ,
    Daha once ssizinle bu konuda bir fikir alisverisi yapmistik fakat gorusme tarihimiz yaklastikca icinden cikilmaz bir olumsuz dusunce surecine giriyoruz.
    Biz dogrusunu beyan etmeyi dusunmekle beraber, alternatif fikirde olusmasi acisindan gunumuzde bir cok insanin kullandigi antidepresan ilaci kullanmak, saglik muayenesinden gecmek icin engel durum teskil edermi? sadece endise ve kaygi kaynakli bu ilacin alinmasini doktor dan alinacak bir yazi ile belgeliyelimmi?
    Forum da butur ilac kullanip, saglik muayenesine giren arkadaslarimiz varmi varsa tecrubeleri nelerdir?
    Diger bir konu unganlarda bizim daha onceki saglik bilgilerimizi goruyorlarmi, bizim kisisel saglik bilgilerimiz Unganlar ile paylasiliyor olabilirmi? Bu konudaki fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.Mulakat oncesi gerginligimizi bir nebze azaltacaktir alacagimiz bilgiler tesekkurler

bir problem yasamazsiniz.

Daha once kendinizi oldurmeye calistiniz mi?
    Baskasina ya da kendinize zarar verdiniz mi veya vermeyi dusundunuz mu?

Bu tur sorularin cevaplari onemli. Bence de neden kullandiginiza dair belgeler yaninizda olsun, eger sorulursa o sekilde cevap verirsiniz.

Yok, saglik bilgilerinize erisiyor olamazlar, ozel bir muayene yeri burasi, size ait bu kadar hassas bilgiler bu kadar erisilememeli.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |