DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @oguzhanaga07 yanlış yere mail atmışsınız sanıyorum. Şuraya mail atacaksınız. Bu bilgilerle:

89feaa63-ac5c-429c-a79e-9d5fd75dc4db-image.png

• @Vildan-0 çok teşekkürler detaylı bilgi verdiğiniz için 🙏 evet yanlış atmışım saolsun başka bir arkadaşda söyledi

• @baran-bozdogan teşekkür ederim,current olmadan taşıyamıyoruz sanırım. Olur olmaz hemen deneyeceğim şansımı teşekkür ederim tekrardan

• Merhaba 2024 talihlisiyim, hak kazandığımızda eşim ve kendim için form doldurduk hamileydim şuan bebeğimiz doğdu onun için form doldurmam gerekir mi yada ne yapmam gerekir bilen var mı 🙏🏻

• @öykü ilk sayfada, ilk iletide sorunuzun yanıtı var. Yapmanız gerekenler bu başlıkta daha önce anlatıldı, arama butonuyla bulabilirsiniz

• ⭐⭐

@öykü Merhaba, tebrikler, Add applicant islemiyle bebegi ekleyebilirsiniz sisteminize. Sizin ve esinizin formlarina ellemeyin, mulakat alinca konsoloslukla irtibata gecebilirsiniz bu konuda.

• ⭐⭐

@öykü Merhaba bende sizinle ayni durumdaydim bu durumda 2 secenek var add applicant yaparak cocugunuzu dosyaniza ekleyip mulakat aldiktan sonra esiniz ve kendi formunuzda duzeltmek veya mulakat aldiktan sonra bunlarin hepsini ayni anda yapmak. Ben ikinci secenek ile ilerlemistim ve dosyami viyana'ya tasidiktan sonra yeni dogan cocugumu eklemek istedigimi soyledim. Burada soyle bir ayrinti var mulakat aldiktan sonra add applicant kismi pasif duruma geciyor ve yeni birey ekleyemiyorsunuz bunu sadece konsolosluk yapabiliyor. Viyana bizden cocugumuzun tam adi ve soyadi , dogum tarihi bilgisi isteyip kendileri eklemis ve biz formunu doldurmustuk , bizim formlarimizi acmayip kendileri duzenlemeyi yapmislardi.

• Viyana için ATLAS oturumumuzu açtıktan sonra pasaport teslim almak için ne yapmamız gerekiyor ? 2023 deneyimlerinde kimse bahsetmemiş , büyük ihtimalle telegram grubunda konuşuldu geçen sene bu konu. Yardımcı olur musunuz ?

• @asdwqq Unganlar randevusu ile aynı gün aşı olup gidebilirsiniz zira ben o şekilde yaptım. Zaten 5 dk da sisteme düşüyor, kırtasiyeden de çıktı alabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmuyor. İlk veya 2. Doz aşı olması önemli değil son 1 sene içerisinde 1 doz aşı gözükmesi yeterlidir. Zaten aynı gün aşı olacaksanız bu sağlanmış oluyor. Sinovac kabul ediliyor. Unganlara yakın olarak, DEMIRYOLLARI Hastanesi(Yeni adı mesleki r cevresel hastalıklar Hastanesi, ama kimse bunu bilmiyor) ya da ANKARASEHIR Hastanesinde olabilirsiniz

• @qwe19 herhangi bir sorun yoktur. Sinovac kabul ediliyor

• @lumos kesinlikle haklısınız uyarınız için teşekkür ederim. Benim söylemek istediğim (deneyimlerden gördüğüm için yazdım) oturma izni olmadan o taşınmak istenen ülkeye gidip vize görüşmesine katılan deneyimleri gördüğüm için illa oturum izni gerek yoktur olarak bilgi vermek istedim. Yoksa tabiki de riske atılmaması gereken süreç ve isleyisler farklılık arz edecektir ülkelere ve politik durumlara göre

• Bugün Viyenadan cevap geldi .Malesef olumsuz kapasiteleri dolmuş

Dear DV applicant,

Thank you for your email. Our capacity for DV interview appointments is full and we are unable to accept your DV case for further processing.

Please do not respond and send more inquiries. All replies to this email will be automatically deleted without review.

We are sorry that we are not able to assist you.

Sincerely,
    Visa Unit | Consular Section
    U.S. Embassy Vienna
    Austria

• @sevgilisena Yardımınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• @oguzhanaga07 Nasıl olur bilmiyorum ama umarım Ekim 1'e kadar tekrar kabul edebilir düzeye gelirler diye umut ediyorum. (Eski örnekleri var mı emin değilim) Varsayımlarla konuşmak gereksiz umut ve karamsarlık da yaratabilir. O yüzden bunlardan bağımsız olarak tek diyebileceğim, vazgeçmeden çabalamaya devam etmek, en azından keşke demeyiz hocam. Sağlıcakla kalın.

• Merhaba arkadaslar, Viyana deneyimlerinde hangi asiyi olduklariyla ilgili bir bilgi bulamadim. Dr. Molnar Sinovac kabul ediyor mu? Bilginiz var mi?

• @jtcarlos ben de okudum viyana mülakat deneyimlerini ama corona aşısıyla alakalı net bir şey göremedim

• @zynp7tepe @jtcarlos Molnar'ın sitesinden tüm detayları bulabilirsiniz, sinovac kabul ediliyor.

• @Demayfo umut ediyorum olacak ilerleyen günlerde hepimizin için hayırlısı olsun

• @jtcarlos ayrıyetten burada da yaş gruplarına göre aşılanma durumu
    ama yine de bilemedim, en güzeli mail atmak veya orada olmak

60f2edc0-ea75-46f5-9068-6e32a1c1d386-image.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

189

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.8k

| | | |