DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dkagan55 hayırlı olsun:)

• @zynp7tepe çok teşekkürler

• 18 nisana mülakatımızı aldık şimdi schengen vizesi için uğraşacağım bunun için nasıl bir yol izlemek sağlıklı olur ve sağlık muayenesini alacağım linki bırakabilir misiniz

• Umudumu kaybetmişken Viyana oradan ses nefes oldu. Gerekli maili attım ben de cevap bekliyorum, umarım geç kalmamışımdır çoktan birçok arkadaşımız dönüş almış. İnşallah hepimiz önümüzdeki aylarda güzel sonuçlarla yazacağız buraya.

Case numaram 19k olduğu için muhtemelen Mayıs Hazirana sarkacak, halen aktif de olmadım ama bir umut yeşerdi hadi hayırlısı 🙂

• @merve26 Merve Hn bana da donduler , cok tesekkur ediyorum .8 Nisan dan benim de randevum var . Benden asi kayitlarimi istediler gorusme oncesinde bu arada . Orada hep birlikte mutlu sona ereriz insallah 🙏🏻

• Arkadaslar merhaba, oncelikle dosyasini tasiyabilen arkadaslari tebrik ederim.

Haftaya mulakatimiz var esim bugun yeni bir pasaport aldi. Ais te vs herhangi bir yerde degisiklik yapmamiza gerek yok degil mi?

• @aura hayırlı olsun benden de istemişlerdi haftasonu geçen yılın mülakatlarını tekrar okuyacağım bununla ilgili eksik aşım varsa olup öyle aşı kartımı atacağım

• ⭐⭐

Viyana'ya dosyasini tasiyan tum talihlileri tebrik ederim. Umarim isteyen herkes vizesine kavusur. Gectigimiz sene 100 kadar dosya kabul etmisti viyana ve hayatimiza cok guzel dokunmustu. Dosyasini tasiyan arkadaslar gecmis mulakat deneyimlerini okuyabilir tum detaylari ile yazilmis bir cok deneyim mevcut. Buraya kendi deneyim linkimi birakiyorum umarim faydali olur.

• @gucarslan hepsini e devletten alip, tercume ettirecegim. Tercumede hizlica olur diye dusunuyorum

• Dv2024 gerekli evrak listesine baktigimda “Send a photocopy of your biographic data page to KCC.” . Dosya tasiyan arkadaslar boyle birsey yazmislar miydi hatirlamiyorum bu sene oturum ile oncesinde mulakata girenler icin sormaktayim. Rica etsem bilgi verir misiniz

• Merak ettigim bir sey var, henuz Ankara’ nin almadigi dosyalar diger postlara tasindiginda dosya numarasi yuksek olanlarin Ankara’ dan mulakat alma ihtimali artmiyor mu ? @achillesoag ‘in yukarda bahsettigi gibi Viyana gectigimiz yil 100 dosya tasidi ve TR 15k lara geldi. Viyana gibi 2 post daha 100’ er dosya tasisa - bosluklari da hesaba katarak- ve Ankara’ nin da ‘iyi’ calistigi bir senaryoda atiyorum CN19k lara falan gelmez mi ?

• ⭐⭐

@Biks Evet bu bahsettiginiz durum muhtemel fakat genellikle dosyasini tasiyanlar yuksek CN sahibi talihliler oldugu icin cok az sayida etki gosteriyor diyebiliriz. Bunu en net DV23 excel listesini inceleyerek anlayabilirsiniz. Ornek olarak benim CN 17k idi ve viyana'da ilk mulakata giren bendim fakat Ankara'yi bekleseydim mulakat alamayacaktim maalesef , Dosyasini tasiyip cutoff olamadiklari icin mulakat alamayan bir cok arkadasimiz oldu cutoff olsalar cok yuksek ihtimalle Ankara'dan mulakat bekleyen 13-14k dan once vizelerine kavusacaklardi. Ankara her turlu cok agirdan aliyor isi. Imkani olan ve gidebilecek olan herkese dosya tasima icin girisimde bulunmasini tavsiye ediyorum.

• @achillesoag fakat bu sene geçen yılin etkisiyle 5k ,6k bile dosya taşımaya yöneldi bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?

• Arkadaşlar merhaba. Mülakat tarihi alanları tebrik ederim. Ben de viyana dan 25 nisan tarihine mülakat aldım.

• @gucarslan evet tahmin ettiğim gibi oluyormuş. Cevabınız için çok teşekkür ederim. İyi ki Aceleye getirip taşımamışım. İlk önce vize işini halletmem gerek.

• @hsn-kartal iki ucu da muallakta bir durum, dosyayi Viyana ya tasiyip ama sonrasinda schengen alinamazsa @gucarslan beyin de dedigi gibi Ankara ya geri dosya tasima yi da riske etmis oluyoruz.

• @Hamza-Kalender ve schengen alamama durumu ne yazık ki yüksek yuzdelerde

• @achillesoag cevap icin tesekkur ederim. Ama aslinda @hsn-kartal ’in bahsettigi durumu kastetmistim. Dosya numarasi 9k-15k araligindaki kisiler tasisa bahsettigim durumun olasiligi artacak gibi dusunmustum. Gercekten her yilin dinamigi cok farkli, bu surecte umarim dileyen herkesin istedigi olur.

• @hope_one_day1 Merhaba mülakat mailinizi almışsınız. Excel'i de günceller misiniz?

• @emrea gelen mailin altında sağlık kuruluşunun linki var bilginiz olsun.

Benzer Başlıklar

• 1206
  • 45
  • 7344
  • 350
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

168

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |