DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sltn tesekkurler

• Şu approvedda takılma işinden dolayı çok bunaldım. 17-18 aydır beklerken yaşamadığım stresi yaşatıyor bana 1 aydır issued olmaması.

• @ob16222 başkan ABD’ye nikah için getirmemiz gereken belge varmı? Bir arkadaş nikah için formülA isteniyor diye duyduğunu söyledi. Birde nikahtan sonra green card başvurusu için nüfus kayıt örneğinin tercümesine gerek var mı? Siz nasıl yaptınız? Eğer gerekiyorsa o belgeleri hazırlayayım.

• @Beren80 aos sürecine başvurduktan sonra 2 yıl mı geçti ?

• Bu ileti silindi!

• @tncymz selamlar hangi ayı incelediklerini nereden takip edebilirim?

• @Fikret54 youtube bakın görürsünüz. Uscis k1 process yazın orada haftalık paylaşan kanallar var.

• @tncymz eyaletten eyalete kurallar değişiyor diye biliyorum ama formul A belgesini istendiğini ilk kez duydum. Biz sadece pasaport , 2 şahit , 35$ evrak parası ödedik evlendik. Başka bişey sormadılar. Green card için yaşadığım yerde elçilik yakındı oradan gidip direk İngilizcesini aldım bir sorun olmadı.

• IV Question form sitesinden doldurduğum emaile yanıt vermiş az önce konsolosluk. Bugün vizenin basılıp yollanacağını söylemiş. Sonunda. Galiba darlamak gerekiyor arkadaşlar biraz 6 gün üst üste email attım sonunda halloldu galiba.

• Merhaba
    NOA2 onayını yeni aldım.. önümde zor bir sürec var halen... aklıma takılan bir kaç soru var:
    1- Medical exam sadece Ankarada Ungurlar tarafında mı yapılıyor, istanbulda bir yer yok degil mi?
    2- Mülakatı Istanbulda yapabiliyorum degil mi? Ankara'ya gitmeme gerek yok onun icin? (form doldurup sistemden alırken, secenegim oluyor yani?)

• @spenb iyi bakalım hayırlı olsun sevindim adınıza

• @tncymz çok teşekkürler. Size ve herkese. Herkes çok yardımcı oldu bu süreçte

• @spenb hayırlı olsun mailinize dönüş yapmaları sevindirici bir haber. Yanlış hatırlamıyorsam bir case numarası ile dönüş yapıyorlar , elçiliğin customer support u arayıp son durum hakkında da bilgi alabilirsiniz eğer mailde bir case numarası varsa.

• @tncymz bir de sağdan soldan duyum yerine hangi eyalete gidiyorsanız oranın evlilik ile ilgili kurumun web sitesinde bütün bilgiler yazıyor. K1 ile ilgili şeylerde yazıyor çoğunda. En azından Teksas , NY ve Florida için böyle.

• @ob16222 Dear Sir/Madam,

We are happy to inform you that the visa will be printed and the passport and the immigrant visa package will be picked up from us today.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
    —-
    Aldığım mail bu. Bugün pttnin onlardan teslim alacaklarını söylüyorlar. Sanırım kargo takip numarasını pttden sms olarak alacağım?

• @spenb evet ptt mesaj atıyor genellikle gün sonu veya bir sonraki günün sabahı bence en geç çarşamba günü elinizde olur pasaport.

• @sarper90day 1- sadece unganlar 2- Ankara.

• gençler size bir soru...
    I-134 doldururken benificaries Alien Registriration Number i nı soruyor formda A-XXXX ile baslayan 7 haneli bir rakam... ama araştırmamda bu sanki bize iletilmiyor... yanlış mıyım?? boş mu bırakmak lazım o bölümü?

bilgisi olan var mı?

• @sarper90day hocam bunların cevapları hem önceki sayfalarda hemde YouTube da milyonlarca video var bu formların nasıl doldurulması ile ilgili
    A number da noa2 kağıdında yazar sağ üst köşede ya da sol üst köşede.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

• 57
  • 3
  • 1480
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |