DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Önder-Bilgiç

ilgili yılların mülakat deneyimlerine bakarak.

DV2023 EXCEL

DV2022 EXCEL

• Arkadaşlar merhabalar. 22 Ocakta Frankfurtta sağlık muayenem olduğu için covid aşısı olmak ve evrakları toplamak için Türkiye’ye gidiyorum. Sorum evraklarımın özellikle finansal dökümümün 1 ayı geçmiş olması bir sorun teşkil eder mi? Çalıştığım banka ingilizce hesap dökümü bile vermiyor tercüme etmem gerekiyor. Bu yüzden hazır türkiyedeyken evraklarımı toplamak istiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hope-Breaker etmez.
    bol şans.

• @gucarslan Merhaba, bugün yine yolladık ve birebir aynı cevap yollandı. acaba benim oturum iznim yok diye mi aynı maili yolluyorlar?

• @Serapp Merhabalar, vatandaş olmadığı için böyle yazmak sorun yaratır mı sizce? Sadece çalışma ve oturma izni var elimizde şu an.

• ⭐⭐

@HüseyinBurcu Tamam o halde maildeki gövde bölümünü şu şekilde değiştirin:

My husband has a residence and work permit in Albania.
    Our marriage certificate and all documents of my husband's Albanian work and residence permits are attached.

CN sıfırlar olmadan yazın, düzgünce taranmış ekleri eklemeyi unutmayın.

• Şu anda halihazırda acaba bize gelir mi sorusunun net bi cevabı yok sanırsam

• Arkadaşlar Selamlar,
    03 Ocak'ta mülakata giren arkadaşların durumlarını excel işlememişler. İşleyebilirlerse bizede bir istatislik verisi olur diye düşünüyorum.

• arkadaşlar selamlar bir arkadaşım bir danışmanla çalısıyor ve danışman şöyle birşey yapmış kendisinin dosya numarası 21 binlerde ds 260 cok geç 3 ay sonra doldurup mulakata girilecek konum kısmınıda hongkong yapmışlar böyle bir şey ne gibi bir problemler teşkil eder kendisi doğrumu yanlışmı bilmiyor aydınlatabilcek olan varmı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erme11 para verdiği danışmana sorsun, sonuçta güvenip para vermiş.

• @gucarslan anladım peki.

• Arkadaşlar merhaba DS 260 formundan sonra tek yapılcak olan şey mail beklemek mi?

• @efedemir40 aynen öyle o gelmeyen mail beklemek😀

• @efedemir40 sizin case number da yapılacak şey mail beklemek olursa sonu hüsran.Yapilacak şey dosya taşımak için uğraş vermek

• Arkadaşlar an itibariyle unganlardayım 🙂 sorusu olan varmı?

• @Movistar74, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar an itibariyle unganlardayım 🙂 sorusu olan varmı?

Öncelikle süreciniz sorunsuz olsun 🙂

Sorma şansınız olursa aklıma takılan 2 soru var

1.) Akdeniz Anemisi (Telasemi minör) olmak ve
    2.) Skolyoz başlangıcı olmak sürecimizi olumsuz etki eder mi?

Bu cevaplar benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim.

• @Movistar74 aşı konusu sanıyorum.
    Hiç aşı olmamışlar için 1 aşı olmuş olmak (3 hafta geçmemiş olması) yeterli mi?
    Aslında cevaplandı ama madem oradasınız; covid aşısını bir gün önce de yaptırsak olur mu? (Sinovac ve biontech için cevap değişiyor mu?

Size de kolay gelsin ve teşekkür ederiz.

• Değerli forum yöneticileri ve tüm arkadaşlara selamlar

Her gün elimden geldiğince forumu ve önüme çıkan her kaynağı takip etmeye çalışıyorum.
    Gırdap misali her geçen gün beynim çorbaya dönüyor ve olan inancımda kaybolmaya başlıyor.
    Bir kaç soru danışmak istiyorum (sorularımın bir çoğu daha önce cevaplanmış ancak tarihler eski olabiliyor.) güncel bilgi olması niteliğinde

Ds260 doldurdum ve hepimiz gibi bekliyorum.
    Bu yıl dosya taşıma işlemi için nereler uygun olup onay verecek ne zaman belli olur? Bunun maliyeti tahmini ne olur? Tercüman tutmak zorunlu mu? Takıldığımız yerde translate yapsak mülakatı olumsuz etkiler mi?
    Tek başına gidecek bir birey hesabında ne kadar para göstermelidir.
    Oralarda hiç tanıdığım yok ve bu beni oldukça endişelendiriyor(Kimseye yük olmak zaten istemem ancak ilk ay en azından hat alma,ev tutma ve adaptosyon sürecinde insan desteğe ihtiyaç duyar diye düşünüyorum.)
    Sağlık kontrolünde Akdeniz anemisi ve Skolyoz başlangıcı olmak süreci olumsuz etkiler mi?
    Kafama takılan çok şey var ve her birinizin deneyim ve bilgilerini okumak iyi hissettiriyor şimdiden herkese teşekkür eder süreçlerinde başarılar dilerim.

• merhaba arkadaslar;
    23 ocakta Avusturalya Sydney'de mulakatim var evraklari topluyoryum ama verilen yurtdisi evrak listesinde diploma ile birlikte employment record isteniyor. bu dokuman zorunlumu zorunluysa avusturalyadaki is tecrubemi yazma ihtimalim gosterme ihtimalim yok bana bu konu hakkinda bilgisi olan biri yardimci olabilir mi? Eksigim olan tek evrak olarak bu kaldi.

• Yasaklı

17 ocakta mülakata girecek arkadaşlar belki takip ediyorsunuzdur bilmiyorum 10-20 ocak arası ciddi kar yağışı ve soğuk hava bekleniyormuş. Ben sağlık muayenesine ve mülakata hızlı trenle gideceğim fakat çok ciddi kar yağarsa ertelenir mi ne olur bilmiyorum bununla alakalı önlem alan düşüncesi olan varsa paylaşırsa belki bizede ışık olur. İyi Forumlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

231

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.7k

| | | |