Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Neo-0 ha yani ben de cevirsem olur mu?

• Bu ay da sabit.

• @eeken Kabak tadi verdi artik, bizim kotalari biner biner Ukramya Afganistan ve Israile icin kullaniyorlar

• Bir aylık bir ilerleme oldu sonunda. 22.05.2007. Uzun süredir bir kaç gün için bekleyen arkadaşlara müjde. Darısı önümüzdeki aylara.

@Zeyno

• 16 yıl bekledikten sonra nihayet tarih geldi darısı bekleyen herkese. Bundan sonra Ankaradan görüşme tarihi bekliyoruz sanırım ne kadar zaman içinde bir hareket beklemeliyim sizce.

• @eeken merhaba, siz 3 senedir görüşme tarihimi bekliyorsunuz? doğrumu anlıyorum, onaylar mısınız?

• @eeken evet darısı önümüzdeki aylara olsun. Neredeyse 17 oldu. Çok uzun bir zamandı. Bekleyen herkese hemen sıra gelmesi dileklerimle

• @Edaeda Benim priority date'im henüz aktif değil. Doküman kabulünden sonraki zamanı diyorsanız priority date gelmeden zaten görüşme yapılmıyor.

• @eeken selam. bahsettiginiz priority date, basvuru yaptiktan sonra USCIS den tarafima gonderilmis olan basvurumun alindigini belirten mektuptaki priority date midir?

• Merhabalar @crazycells. Biz interview mail ini aldık dokrandevusu bakarken "DS 260 formunu son 6 ay içinde güncellediğinuzden emin olun" șeklunde bir not vardı. Bizim sponsorun adresi değiști. İș değișikliği oldu. Șuanda ceac deki hesabımızda doldurduğumuz DS 260 formu uzerinde mi değișiklik yapmalıyîz. Öyle bir durumda sorun olur mu? Doğrusu ne yapmak gerektiğini bilmiyoruz. Veya nereden bilgi alabiliriz. Teșekkürler šimdiden.
    Bilgi veya deneyimi olanlar varsa onlardanda bilgi alabilirsem çok sevinirim

• Merhaba ,

Geçen sene ABD'de yaşayan abim ABD vatandaşı oldu. Kardeş üzerinden yapılacak Green Card sponsorluğu başvurusu için ne gibi belgeleri sağlamam gerekiyor lütfen yazar mısınız ?

Teşekkürler...İyi Yıllar..

Egemen

• @Zeyno selamlar, yakın bir zamana mı verdiler? Visa bulletin’de sıra gelince hemen randevu geliyor mu?

• @eeken Merhaba cuma geldi mail. Șubat ayına görüșme tarihi

• @Zeyno Hayirli olsun

• @oprmngr Teșekkür ederim🙂

• @Zeyno, içinde söyledi: F4 Vize Süreci (ABD Vatandaşlarının Kardeşleri)

Merhabalar @crazycells. Biz interview mail ini aldık dokrandevusu bakarken "DS 260 formunu son 6 ay içinde güncellediğinuzden emin olun" șeklunde bir not vardı. Bizim sponsorun adresi değiști. İș değișikliği oldu. Șuanda ceac deki hesabımızda doldurduğumuz DS 260 formu uzerinde mi değișiklik yapmalıyîz. Öyle bir durumda sorun olur mu? Doğrusu ne yapmak gerektiğini bilmiyoruz. Veya nereden bilgi alabiliriz. Teșekkürler šimdiden.
    Bilgi veya deneyimi olanlar varsa onlardanda bilgi alabilirsem çok sevinirim

Ben de aynı yerde tıkandım konsolosluğun sitesinde şu numaradan (+90-850 390 2884) yardım alabileceğimiz yazıyor aradım ama tatil nedeniyle görüşemedim haftaiçi tekrar denerim. Hem PTT şube kaydını yapamadım hem de doktor randevusunu.

• @barisk Ben de Ptt kaydini yapamadim.Doktor randevusu icin 15 20 gün daha beklemek gerekiyor sanırım.Bir de herkes için ayrı ayrı kayıt olmak mı gerekiyor yoksa bir kişi yeterli mi bilmiyorum.

• @eeken sizin ile aramizda 1 gun var , Muhtemelen randevu tarihimizde ayni zamana denk gelir , Hadi hayirlisi

• @Zeyno Merhaba. Hayırlı olsun öncelikle.

Geçen sene abim ABD vatandaşı oldu. Kardeş sponsorluğu için hangi belgeleri hazırlamam gerekiyor ve bu belgeler ile nasıl başvuru yapabilirim ? Bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler..

Hayırlı olsun tekrar.

Egemen

• @oprmngr Bu ay belli olur ilerleyip ilerlemeyeceği. Bana yine uzun bir süre sabit kalacakmış gibi geliyor 😕

Benzer Başlıklar

• 5
  • 10654
  • 4883
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |