DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yusufalak beraber gidiyoruz unganlara çukurambara

• @ATS16 kardeş ben sizin mülakat deneyimini çok beğenmiştim sözümü unutmadım vizemi alırsam çok farklı paylaşım yapacağım

• @Revolter viyanadan mutlu haber bekliyorum allah yar yardımcın olsun

• @ATS16
    Çok teşekkür ederim değerli arkadaşım. Dilerim vizemize de kısa süre sorunsuz şekilde ulaşırız.

Darısı tüm isteyen arkadaşlara inşallah.

• @salih-atilla
    Evet abi beraberiz. Yoldaşlık devam.

• ⭐⭐⭐

@Eneshan-Yesilyurt hayırlı olsun, bunca zamandır yapmadığınız bir çılgınlık yapıp forumdaki deneyimleri okumakla başlayabilirsiniz

• Çok şükür mülakat tarihimi ben de aldım. Bu süreçte çok yıprandık ve son viraja kaldık. 3 temmuz sabahı umarım mülakat deneyimleri sayfasına olumlu mesajlar da yazabiliriz. Alan herkese hayırlı olsun, bu ay da mülakat gelmeyenler umarım önümüzdeki ay tarihlerini alır ve onların da olumlu mülakat deneyimlerini bir gün okuruz.

• @yusufalak hayırlı olsun Yusuf bey. Vallahi ben de hem size hem de @salih-atilla nin mülakat almasına kendim almış kadar sevindim. İnsallah mülakatınızda da sorun çıkmaz. Hayırlı olsun tekrar.

• Yazık cidden ankaraya 8k ya bile gelmeden kapatıyor bülteni her sene daha kötü

• @yusufalak hocam sana çok sevindim ya..
    Rabbim muvaffak etsin.Kişi kalbinin ekmeğini yermiş.Darısı başımıza

• @OzzieOzzy8 teşekkürler çok zor sıkıntılı 3 aydan sonra sevinemedim bile çok sevdiğim case no yakın arkadaşlar ve bu forumda umutla bekleyen arkadaşların yolu açık olsun onların hayırlı haberlerini görmek istiyorum

• @sherseen öncelikle gözünüz aydın hayirlı olsun dosya numaraniza bir rakam daha ekleyebilirmisiniz kaça 52XX mi 53XX mi kaça kadar dagılım olmuş belki biraz içimiz rahatlar

• @yusufalak hayirli olsun yusuf hocam.

• @sherseen öncelikle mülakatınız hayırlı olsun, tebrik ederim. @qwe19 excel'de 53XX olarak bilgilerini işlemiş arkadaşımız, gelecek dağıtım için bir nebze daha umut oldu en azından.

• @kkaya inşallah hepimizin umudu daim olur ve mülakat alabiliriz ama cn7xxx’lere cok zor gelicek gibi duruyor

• @enolawolfgang
    Teşekkür ederim darısı başınıza inşallah.

• @yusufalak Sizin özelinizde mülakat tarihi alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Siz çok istiyordunuz ve bunu onlarca mesajda hem sözlü hem de niyet olarak hissettirdiniz. Zaman zaman bazı mesajlarınıza gülümsediğim anlar oldu. (Pozitif enerjinizden dolayı) Sizin de yüzünüz hep gülümsesin.. Umarım stressiz şekilde tüm süreci atlatırsınız, zira eskiden attığınız bazı mesajlarda küçücük şeyleri kafanıza taktığınızı gördüm. Dolayısıyla elinizden geleni yapın ama elinizde olmayan şeyler için üzmeyin kendinizi. Tekrar hayırlısı olsun... Ailecek süper bir hayata adım atmak üzeresiniz, inşallah her şeyi hiç zorlanmadan halledersiniz. Eeeeee tabi ki tüm sürecin en güzel kısmı olan, vizenizi aldıktan sonra keyifle ve her zaman olduğunuz gibi samimice ifade edilmiş yazınızı bekleyeceğiz. Syg.

• @Redbeard

Samimi ve içten yazınız için teşekkür ederim. Çoğu zaman dediğiniz şekilde takılmaması gerekenleri takdığım oldu. İnşallah sizde vizenizi en kısa süre alırsınız. Şu aşamadan sonra dediğiniz gibi heyecan ve panik yapmadan sakince evraklarımızı hazırlamak ve mülakata hazırlanmak. Allah nasip ettiyse muhakkak kolaylığınıda vermiştir.

Darısı dileğen herkesin başına inşallah.

• Sanırım bize sıra gelme ihtimali kalmadı gibi bir şey..

• @lumos Çok teşekkür ederim. Sizlere ve forumda bizlere yardımcı olmaya çalışan herkese ayrıca teşekkür ederim bu forum olmasa dosya taşıma nedir sıra numarası nedir bilmem mümkün değildi muhtemelen kesin giderim gözüyle bakıp hiçbir aksiyon almazdım o yüzden bu forumun değerini hiç bir zaman unutmamak gerekir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |