DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @memol1994 iş sebebi ile nasıl giriş yapıyorsunuz kanadaya, hangi vize türü ile

• Bu ileti silindi!

• @Shady-El-Shazly @Procedure @mulus iyi dilekleriniz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. @Procedure @mulus sizlere de acil şifalar diliyorum. Çok çok geçmiş omsun. Ankara'ya yaptığım F2A başvurusu için de bu sabah red geldi.

• @kıvanç Uçuş personeliyim vizeye ihtiyacım yok yeri geliyor kanada ya vizesiz ayda 3 kere gidiyorum fakat iş Turist vizesine gelince dönmeyeceğime kanaat getirip red veriyorlar. hayır red yediğimi de kanadadayken öğrendim.

• @49leon benim 3 yıl olacak temmuzda gelmedi sizin 2 yıl olmuş 🙂

• @gembruce başvuruyu ds160 mı oldururup başvurdunuz?acil talebi?

• @yasmin982 Geçen sizin tarihlerde birine onay geldi mayıs haziran gibi sanırım sizede yakında gelir geldiğinde haber verin bende aralıkta 3 yıl olacak

• @memol1994 evet mayısta başvuran arkadaşa geldi nisanda, ne demek inşaalah çıkınca yazarım hemen.

• Bence bu seçimlerden önce baya hızlanıcak bülten göçmenlik vs önem verebilir biden göçmenlere oy toplamak için veya en kötü trump gelince eskisine döner düzelir diye düşünüyorum çok mağdur kaldık

• @yasmin982 once ds160 doldulup bos olan bir tarihe randevu alınıyor (biz basvuruken Kasım 2025 müsaitti). sonra hızlandirma talebi aynı sayfadan (basvuru degisiklik sayfasi) iletiliyor.

• @gembruce telefonla arayınca 2 gün içinde gidecekseniz şu rakamı tuşlayın diyordu, yani sağlık gibi bir durumunuz olduysa formu doldurup randevu aldıktan sonra konsolosluğa mail için Web sitesinden mailinizi adınızı soyadınızı yazıyorsunuz onlar yazmayacak sanıyorsunuz ama size geri dönüyorlar ben vazgeçtiğim için birşey yazmadım onlara, o dönem aşı yüzünden sonradan turist visesine engel kakınca başvursaymışım dedim bizimki trafik kazasıydı yani durum baya müşküldü ama iş işten geçti siz sağa sola çok başvuru yaptığınız için ilgilerini çekti sanırım sadece sağlık için başvursaydınız kanadaya vs başvurmasaydınız red almazdınız gibime geliyor bende sizin yazmanızdan sonra iletişime geçtik eyalet senatörüyle fazla alakadar olmadı asistanı işin açıkçası kongredeki uscis temsilcisinin yönetmelikler bu şekilde blabla yanıtını verdi yani işin açık yanı beklemekten başka çare yok zaten bu ay yada bir sonraki ay size mülakat gelir herşeyinizi halletmişsiniz tek mülakat kısmı kalmış 2020den bekleyenleri gördükçe birşey diyemiyorum bizim daha onayımız gelmedi en kısa zamanda hepimize güzel haberler gelsin inşaallah 🙏🙏

• Hazirana randevu geldi arkadaşlar çok mutlu ve sevinçliyiz sizinle de paylaşmak istedim darısı herkesin başına

• Bana da haziran ayına randevu geldi arkadaşlar bekleyen herkese en kısa zamanda aynı haberi almasını diliyorum hala gerçek değil gibi inanamıyorum

• Öncelikle herkese hayırlı olsun çok sevindim 😄 ancak bana daha herhangi bir mail gelmedi. Bunun sebebi ne olabilir?

• @patron3535 haziranin kacina geldi acaba randevunuz ?

• Bana da hazirana randevu geldi. Herkese hayırlı olsun

• Arkadaşlar bizede hazirana randevu verildi. Çok mutluyuz gerçekten nihayet güzel haberler başladı. Darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızin başına.

• @ftkaya1 bazen ertesi gün bile gelebiliyor. Siz kontrol edin ara ara mailinizi. Ceac sayfanizdan bakarmisiniz at nvc mi yazıyor durumunuz at Ankara mı?

• @ecom Evet, ceac sayfasında at nvc ve at Ankara yazıyor. Geçen herkese otomatik gelen bilgilendirme maili bana herkesten sonra ertesi gün gelmişti. Yine öyle bir durum olabilir mi acaba.. Bir de mail NVC'den mi geldi yoksa Ankara'dan mı?

• @ftkaya1 mail nvc den geldi. Benim bildiğim ceac sayfanizda mevcut durumunuz kısmında at nvc yazan yer Ankara olduysa randevu için dosya ankaraya gönderilmiş ve mail gelir bugün yarın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |