DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yunus-Şahinoğlu perşembe cumayı beklemekiyiz

• Arkadaşlar unganlara mail ile ulaşan oldu mu ne kadar sürede dönüş yapılıyor çarşamba attığım maile hala dönmediler de. Mail telefon ile ulaşmaktan daha kolay demişlerdi aslında

• @keyifteyiz Bülten yayınlandı az önce, içime doğmuş sanırım. Mülakat dağıtımı da olur umarım. Teşekkür ederim yanıtınız için

• @Yunus-Şahinoğlu kasım ayını boş geçtiklerini düsünürsek tekrardan aynısının olmasını kimse için istemem 1 ay herkesi geriye attı bu durum o yüzden tavsiyem sabır ile beklemek

• ⭐⭐

@ozmell bu soruların hepsinin cevabı var forumda.

• @erenist valla 5 gün aralıklı 2 kere mail attım yüzüme bile bakmadılar 11 gün oldu ilk randevu aldığım tarihten itibaren halen onay maili gelicek diye bekliyorum

• Yeni bülten açıklandı, EU bölgesi için CN 13.500 e kadar aktif oldu. Şubat ayından itibaren bol mülakat alarak devam eder süreç umarım.

• Şubat için current 13500k mi oldu?

• @gucarslan peki bankadaki parayı sadece TL olarak gösterebiliyor muyuz

• @hsn-kartal Evet, öyle açıklandı. Burada bir avantaj mıdır bilmiyorum ama, 24 talihlisi ve vize mülakatına giden bir kişinin Ankaradaki iranlıların çok olduğunu belirtmişti, İranın aynı CN de kaldığı görünüyor. Umarım bu bizlere verilen mülakat sayısının artmasını sağlar.

• @barbie tl olarak gösterebilirsiniz ama bunun dolar karşiligi miktarını da belirtme bizde fayda var

• @symbi0te Onay maili derken tam anlayamadım?
    Bu kadar zor mu bu unganlara ulaşmak ya birkaç bişey sormak istemiştik

• @Cumutey hocam bence bunca kötü şey içinde bir avantaj.En azından kota erken dolmasın kapıdan çevrilmesin kimse gecen yil gibi.Mevzu ankaranin yavasligi hollandadaki 13k talihli randevu alırken ankara 5k anca alacak.bakalim ne olacak..

• @hsn-kartal umarım dediğiniz gibi olur. Hollanda 2024 kazanan talihli sayısı 39 kişi görünüyor. Tabii ki süreçlerimizin hızı aynı değil ama kazanan sayısının da önemi var gibi Hollandanın dediğiniz cn e mülakat vermesinde.

• @Cumutey ben dosya taşımak için 40. Ülkeye mail attım hepsi olumsuz dönüş yaptı oturum veya vatandaşlık istiyorlar.Ama vazgeçtim mi?hayır.Yilmadan devam ya beni engellerler ya da dosya taşırım hiçbir zaman vazgeçmedim,nefes alıyorsak umut var...

• @hsn-kartal Geçen senenin kazanan kişilerinin ne çok hikayesi var, dosya taşımak için yaptıkları, uğraşları, çabaları, umarım olumlu sonuç alabilirsiniz. Sürecin henüz başında yine okuduklarımdan yola çıkarak sanıyorum ki ülkeler öncelikli olarak kendi vatandaşlarına mülakat ayırıyorlar, isteyen, gerçekten isteyen herkes umarım vizesini alır, çabalarınızın sonuçlarını umarım mali yıl bitmeden mülakat deneyimlerinde okuma fırsatım olur.

• ⭐⭐

@asilolcu Boyle bir şansınız varsa beklemeyin, Frankfurt konsolosluğu normalde veriyor bu şekilde mülakat, ama gecikmeyin.

• @Cumutey size çok teşekkür ediyorum, yorumunuz bana pozitif etki etti umarım çabalayan, gerçekten çok isteyen herkes hayaline kavuşsun sizde dahil

• @gucarslan abi merhaba Hollanda’da geçiçi oturumla dosya taşıyan oldu mu? Biraz meşakkatli ve maliyetli iş ama sonuç alabilir miyim?

• Merhaba arkadaşlar bu ay mülakar dağılımı yapılmıyor mu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |