DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @ceren-2 Yaklaşık 2 aydır mülakat tarihi bekliyorum. 2 ayı geçen bekleyenler olduğunu da biliyorum. Bir kaç hafta içinde topluca Ağustos dq'larina mülakat verilmesini umuyorum. Bekle bekle helak oldum.

• @kadargo Sizden yaklaşık 1 ay sonra DQ oldum ve bekliyorum.. Sanırım totalde 4 ay kadar sürüyor

• Güzel haberle uyandım bugün. Mülakat maili geldi sonunda. Mulakatım Aralık 14'te.

• @kadargo Tebrikler. Hayırlı, uğurlu olsun.

• @kadargo hayırlı olsun sonunda benimki de geldi 14 Aralık sabırlar tükenmek üzereydi artık

• @feyza86 hayırlı olsun

• @cufer sizinde gelmek üzere

• @ksmdgn Öyle görünüyor. Sabırla bekliyoruz.

• @ksmdgn çok teşekkürler umarım en kısa zamanda sizin süreçleriniz de tamamlanır.

• Herkese merhaba forumda yeniyim. Uscis onayım geldi NVC ye evrak yüklemem gerekiyor. Eşimi sponsor olarak ekledim fakat geliri yetersiz olduğu için joınt sponsor eklemem gerekli. Add joint sponsordan gerekli evrakları yüklemeye çalıştığımda "Your request cannot be processed at this time." hatasini aliyorum. Sebebini ve nasil cozebilecegimi bilen arkadaslar yardimci olabilirse cok sevinirim tesekkurler.

nvc hata.jpeg

• Merhaba, I'm sorry, I have a question, maybe you can answer me. If my DQ is on August 7th, how long is the wait until the appointment for the interview at the embassy.

• @kadargo Tebrik ederim. Benim de randevu mail'im bu sabah aynı tarih için geldi.

• @kadargo hayırlı olsun darısı başımıza 😍

• @feyza86 hayırlı olsun darısı bize inşallah 😍

• @Nailaysegul çok teşekkürler inşallah biran önce gelir sizinki de çünkü gerçekten sabır zorlayan bir süreç düzenimiz altüst olmuştu.

• @cokbekledik86 Hangi siteden yapılıyor bir bilginiz var mı ?

• @gkorkmaz M aalesef halen 2 ay olarak gözüküyor bizde. Sizde bir gelişme var mı? Halen maalesef beklenenden daha uzun sürüyor yazısı mı çıkıyor sizde de? Yoksa 2. kez uzatmamı verdiler. Sadece 1 kereye mahsus uzatıp uzatmadıklarını merak ettim.

• @kadargo Sizin adınıza çok sevindim. Hayırlı olsun!

• @kadargo Biraz şans sanırım tanıdığım biri 24 gün içinde mülakat tarihi aldı.

• Mülakat günü alanları tebrik ederim, benim mülakat günü de sanırım 15 20 güne kadar gelir diye düşünüyorum 🙂

Benzer Başlıklar

• 1480
  • 3
  • 2
  • 150
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |