Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @koc2022 Rica ederim hocam ne demek, yalnız imzanızda gördüm dv-2022 kazanmışsınız ve dosya numaranız da çok iyi iken bu kadar geç ds260 doldurmanın bir hatası ile vize alamamak gerçekten üzücü olmuş.. Tekrardan geçmiş olsun umarım ilerleyen dönemlerde şans yüzünüze güler

• Evet maalesef, 20 yıldır uygulanan kural benim kazanmama denk geldi ve kural değişti, CN çok iyi garanti derken DS260'ı erken dolduran gitti, biz gidemedik. İyi dilekleriniz için teşekkürler. Umarım size de şans güler. Selamlar

• Ben hala başvuruyu yapmadım :)) bu arada pasaportları yenilemek gerekecek olası bir kazanma sürecinde ds260’ı geç doldurmamak için

• ⭐⭐⭐

@nihatokkay ne iptal olabilecek olan?

• ⭐⭐⭐

@newbie97 6 ay değil o süre 12 ay. Eğer yurtdışında 12aydan fazla kaldıysanız polis raporu almanız gerekiyor, sadece ingiltere ise 6 ay süresi geçerli. Yine yanlış bilgi paylaşımı devam ediyor malum şahıs tarafından ne yazık ki

• ⭐⭐⭐

@pekinduck eğer şu anda hala o ülkede yaşamıyorsanız polis raporu gerekmesi için daha önce o ülkede 1 sene yaşamış olmanız gerekiyor. Eğer söz konusu ülke ingiltere ise o zaman 6 ay süresi geçerli bir durum. Sayın crazycells’in yazısını dikkate alın diğer kişinin söylediği sadece yanlış bir bilgi her zaman ki gibi

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR greencard için diyorsanız hiç kendinizi yormayın, unganlar siz ne sunmaya çalışırsanız çalışın istedikleri aşıları yapacaklar onun için kendinizi yormayın

• @Emre-Kurtulmuş Vizeler ve çekiliş süreci olumsuz etkilenir diyorlar

• Slm,green card formunu doldururken state yerine ilçe yazdım,yani Konya yazacağım yere Selcuklu yazdım,sorun olur mu ?

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SYTSNGR greencard için diyorsanız hiç kendinizi yormayın, unganlar siz ne sunmaya çalışırsanız çalışın istedikleri aşıları yapacaklar onun için kendinizi yormayın

Anlaşılan bu unganlarda ki aşı olayından kaçış yok , maliyetleri minimuma indirmek için önden bir arastırmada bulunayım dedik fakat gerek yok anladığım kadarıyla o yüzden yormayacagım kendimi , teşekkür ederim .

• ⭐⭐

@SYTSNGR geçen gördüm birisi ummanda sağlık raporuna girmişti. Hastaneden kan testi vermiş bağışıklığı olan aşıları olmamış bağışıklığı olmayanları olmuş sadece. Ama unganlar buna bakmadan yapıştırıyor direkt. Zaten büyük ihtimalle dosya taşıyacak durumda olacağız kazansak bile o yüzden unganları pek dert etmiyorum 🙂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SYTSNGR geçen gördüm birisi ummanda sağlık raporuna girmişti. Hastaneden kan testi vermiş bağışıklığı olan aşıları olmamış bağışıklığı olmayanları olmuş sadece. Ama unganlar buna bakmadan yapıştırıyor direkt. Zaten büyük ihtimalle dosya taşıyacak durumda olacağız kazansak bile o yüzden unganları pek dert etmiyorum 🙂

Bende aynı şeyleri düşündüm aslında , fakat şöyle bir durum var . Ben antikor testi yapıranları ve sonucunda bağışıklığı olmayan aşıları dışarda ( sağlık ocagı veyahut devlet hastanesi ) yaptıranları duymuştum . Bu yüzden dedim o zamana kadar dışarıdan aşıları tamamlarsam belki unganlarda falan istemezler aşı o kısmıda öyle geçeriz . 🙂 ben umutluyum unganlarda gireriz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@huseyinkara bu kadar basit art niyetli olmayan hatalara göz yumuyorlar ondan canını sıkma

• ⭐⭐⭐

@nihatokkay çekiliş sürecini olumsuz etkilemez ama konsolosluk performansını takibi etkileyebilir

• ⭐⭐

Bu seneki geleneksel başvurumuzu da gerçekleştirdik 2 kişi olarak çok şükür. Dün fotoğraf çektirmeye gittim fotoğrafçı alışmış "Hayırdır, bu sene neden bu kadar geç kaldınız?" diye soruyo. Normalde her sene başvuru başlamadan bir iki gün önce giderdim. "Bu sene doğru düzgün gelen yok heralde millet umudunu kaybetti" dedi fotoğrafçı. "Belki de şansınız bu sene daha çoktur" diye de ekledi. Çakal işine gelir mi benim kazanmam her sene gidip 3 kişiye fotoğraf çektiriyoruz 😃

• ⭐⭐

@SYTSNGR mülakat deneyimlerinden okuduğum kadarıyla unganlar laf arasında 2 şer 3 er kitliyormuş bakmadan 😃 ben 97 liyim benim çocukluk aşılarım enabızda geçen sene görünüyordu sonra sistemden sildiler artık görünmüyor. Dediğiniz de bir çözüm olabilir unganları arayıp hangi aşılar gerekliyse onları aile hekimliğinde olup aşı olduğunuza dair bir kanıt sunarsanız orada vurmama ihtimalleri olabilir. İşin kötü yanı bende covid aşısı da yok bu saatten sonra da vurdurmayı düşünmüyorum umarım mülakatı zambiyada felan alırım belki vurdurmaktan kurtulurum bu vesileyle

• ⭐⭐⭐

@newbie97 sonradan aşı vurulup belge götürmeye kalkmayın boşa aynı aşıyı tekrar vururlar. Elinizde çocukluk döneminde vurulduğunuza dair belge varsa götürürsünüz isterlerse kabul ederler istemezlerse vururlar yine. Muayeneye gelmeden aşı vurulmayın diyede yazıyor zaten sitelerinde

• selam arkadaşlar. bu sene ilk kez İngiltere'den Türk pasaportumla başvuracağım. geçen yıllarda birçok hengame olmuş ama çıkmadan hiçbirine bakıp kafamı karıştırmak istemiyorum. çıkarsa da hemen ilerleyeceğim. herkese bol şans.

• arkadaşlar merhaba başvuru yapmadan önce fotoğrafın uygunluğunu kontrol ettim ve yan omuzlardan kesiyor birde çizgiler çeneme tam denk gelmiyor sorun olur mu ?

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu seneki geleneksel başvurumuzu da gerçekleştirdik 2 kişi olarak çok şükür. Dün fotoğraf çektirmeye gittim fotoğrafçı alışmış "Hayırdır, bu sene neden bu kadar geç kaldınız?" diye soruyo. Normalde her sene başvuru başlamadan bir iki gün önce giderdim. "Bu sene doğru düzgün gelen yok heralde millet umudunu kaybetti" dedi fotoğrafçı. "Belki de şansınız bu sene daha çoktur" diye de ekledi. Çakal işine gelir mi benim kazanmam her sene gidip 3 kişiye fotoğraf çektiriyoruz 😃

bu sene geçmiş senelere göre sohbet başlığındada hareket az gibi geldi bana. geçmiş yıllarda başvuru zamanı geldiğinde yanardı ortalık. umarım şansın artmasına neden olacak bi durum vardır. geçen senelerde buralarda olan herkes meksikadan geçmemiştir heralde 🙂
    bide buralarda yıllardır duranları görürken biyandan f1 eb3 e2 abc b1/b2 falan filan derken amerikaya yerleşenleri görüyorum. geçmiş yıllarda buralarda olanlar umarım hedeflerine ulaştıkları için buralarda değillerdir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |