Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @salih-atilla Merhabalar, @melikemim hanım cevaplamış. Asıl talihli giriş yapmadan diğer talihlilerin süreci başlamıyor.

• @Revolter teşekkürler

• Adana'da abd konsolosluğunu taşlıyorlar şu an.. olaylar durulmazsa konsolusluk kapatır .. vay şansımıza ya!

• 2k civarı için ne zaman gelir tahmininizce ?

• @toykan17 bir şey daha soracağım güncel olarak bankada ne kadar birikim göstermek doğru

• @ezgida DV2022 sureci 1 Ekim 2021’de baslayip, 30 Eylul 2022’de sonlandi. Bu tarihler arasinda vizesini alamayanlarin vize alma hakki kalmadi. DV2025’e basvurabilirsiniz, basvurular devam ediyor.

• @rektinpeace vallahi sorma hocam ya, bu yavaşlatır süreçleri

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Aykut konsolosluk 1 eylül 2022 tarihinde yeni adresine taşında, lütfen forumdaki ilgili başlıkları okumayı ihmal etmeyin.
    resmi sitedeki adreste (yeni) adreste mülakata gireceksiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5700/ankara-konsolosluğu-yeni-binasında-hizmet-vermeye-başlıyor-1-eylül-2022/46

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Aykut bu yöntemi de kullanabilrisiniz, bu seçeneği yeni ekledi konsolosluk sistemine.
    izlediğiniz yol doğru, hiçbir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@toykan17 saat 13:30'da gelir muhtemelen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@toykan17 13.880$ yeterli 1 kişi için.
    evliyseniz 17.700$
    çocuklu bir aileyseniz 21.000$

• ⭐⭐⭐

@yagmursafak 23bindeki dosya numaraları randevularını ankaradan almadı ama böyle bir detay var excellde

• ⭐⭐⭐

@batubayrak içerde göçmenlik başvurusu varken yeni amerikan vizesi almanız tahmin ettiğiniz kadar kolay olmaz bilginiz olsun

• @Emre-Kurtulmuş merhaba günaydın, alabildiğimi var sayarsak aos mu daha mantıklı yoksa dosya taşımak mı çünkü aos sürecinin daha uzun ve masraflı olduğunu duymuştum ama bu bilgiyi teyit edebilecek bir tanıdığım yok

• @gucarslan teşekkür ederim yardımınız için iyi ki varsınız.

• Selamlar, benim de bir sorum olacak, tahminim mülakatım şubat ya da mart gibi olacak. Mülakat gelene kadar 12.000 dolar banka hesabıma yatıracağım ama gözlerinde şüphe uyandırmaması için toplu yatırmak istemiyorum. Her ay 3000 dolar olacak şekilde düzenli hesabıma yatırmış olsam sizce şüphe uyandırır mı?
    Bir de 12.000 dolar North Carolina'ya ABD vatandaşı amcasının yanına gidecek biri için yeterli bir tutar olur mu?

Tahmin ve görüşlerinizi bekliyorum çok teşekkür ederim 🙂

• Merhaba,

Eşim Macaristan vatandaşı. Türkiye'de ikameti var. Kendisi 2024 DV talihlisi. Biz evlenmeden önce DS-260 formunu doldurup submit ettik ve randevu bekliyoruz. Mülakat yeri Ankara seçtik. Evlendikten sonra aile cüzdanında kendi soyadına ilaveten benim soyadım da eklendi ve artık aile cüzdanında iki soyadı var. Eşimin soyadını değiştirmek ve ülkesinden yeni pasaport alma işlemleri uzun sürecek. Mülakat tarihi aldıktan sonra formu güncelleme isteyip beni de eş olarak DS-260'a ekleyecek. Sorum şu;

Eşimin pasaportunu değiştirmesek , DS-260'ta kendi adı soyadı aynı kalsa ve sadece marital status ü değiştirsek mülakata bu şekilde elimizdeki aile cüzdanı ile girsek sorun olur mu? Aile cüzdanında soyadı hem kendisinin hem benim soyadım olduğunu gören memur, pasaportun güncellenip ikinci soyismi de eklenmeli der veya başvuruyu reddeder mi? Ne yapmalıyız ? Bu konuyla ilgili hiçbir bilgi bulamadık, yardımcı olursanız çok seviniriz.

• arkadaşlar merhaba, 2024 talihlisiyim, Dubai'de yaşıyorum mülakatım Abu Dhabi'de olacak. Dubai'de şu an yeni bir işe gireceğim, bunun için dosyamı güncellemeye gerek var mı yoksa mülakat sırasında bahsetmem yeterli olur mu?

• @dkagan55 @crazycells merhaba bu arkadaş böyle yapmış diye bu kadar panik yapmış ancak mantıksal olarak bir sıkıntı gözükmüyor her türlü mülakat yeri Ankara olarak seçilmiş gözüküyor ve sizde zaten videonuzda bu şekilde yapmışsın ancak bu olay bir gecikme yaşatır mı diye teyit amaçlı size sormak istedim

• Merhabalar, ad soyad bölümünü ters yazmışız. Bu bir sorun yaratır mı? Çözüm gerekiyorsa nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim. Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |