DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ysmnb Kontrol ettim ben KCC şuanda

• @Umut-Şele bizde de KCC. Dosya Ankara’da ise Ankara yazması gerekmiyormuydu?

• ⭐⭐⭐

@ysmnb mülakat planlamasına girdiğinde orası ankaraya döner. Ama şu anda dosyanızın incelenmesi tamamlanmış olsa bile eğer mülakat planlanmadıysa KCC olarak gözükür orası

• @Emre-Kurtulmuş anladım. Teşekkür ederim 👍

• @dgnnnnn 2022 mülakat dağıtımları ikinci olarak Şubat ayında yapılmış kapsamlı bi dağıtım yapmışlar CN 5000 hatta daha fazlasına kadar diye hatırlıyorum 2022 Excel tablosundan bakmıştım. Sanırım yine bu şekilde bir gecikme olacak, oluyor zaten ama inşallah Şubata kadar uzatmazlar, önümüzdeki günlerde artık alırız

• @barbie o zaman tüm dünyada mı böyle olmuştu yoksa sadece ankarada mı?

• @ysmnb KCC yazıyor.

• Mülakatlar neden bu kadar gecikti başlasınlar artık mülakat dağıtımlarına

• ⭐⭐

@ozmell Bunun aslinda bir standarti yok , gectigimiz sene guzel basladilar diyorduk fakat yeterli sayilarda mulakat dagitmadi ankara ve nitekim Case 12000 anca vize alabildi ankara'dan ( 12000 ve oncesi dosya tasiyanlar'i hesaba katarsak rezalet bir performans).

• @barbie 2022’de ilk mülakatların çok geç dağıtılmasının sebebi, pandemi sebebiyle konsoloslukların kapalı olması idi. Teknik olarak herhangi bir günde mülakat vermelerinin önünde şu anda engel yok. 2023 için genel olarak bülten açıklandıktan hemen sonra (birkaç gün içinde) dağıtımlar yapıldı. Ama arada 2-3 ayı boş geçtikleri, en azından türk kazananlara mülakat vermedikleri gördük. Özetle, Ankara’ya güvenmeyin. 🙂

• Bu ileti silindi!

• Benim kasım bülteninden bu haftasonu haberim oldu. Kasım bülteninin en altında yayınlanma tarihi 3 ekim 2023 olarak görünüyor. Tarihi yanlış yazmış olabilirler mi? Eğer doğruysa üzerinden 8 gün geçmiş demek. Mülakatlar hala dağıtılmadı.

• Selamlar, biz 2024 talihlisiyiz. Sıra numaramızdan dolayı bu sene herhangi bir şekilde hakkımızın yanması ihtimaline karşı bu sene tekrar başvuru yapsak herhangi bir olumsuz etkisi olur mu?

• @darkhidden Başvurabilirsiniz problem olmaz.

• @Şeyma-Yaren-Aytekin Yanılmıyorsam 6 Ekim tarihinde yayınlandı bülten. O gördüğünüz tarihi bültenin onaylandığı tarih olarak biliyorum. Diğer bültenler üzerinden de karşılaştırma yapabilirsiniz.

• @barbie CN konusunda DV2022’yi çok referans almayın bence. DS-260 submit tarihinin öneminden dolayı mülakat dagitimi farkli olmuştu.

• @Revolter anlıyorum. Teşekkür ederim. Umarım bir an önce dağıtırlar mülakatlari.

• Anladım, bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim, o halde beklemeye devam 😞

• @ssoydan88 Merhabalar sigortacı olduğunuzu söylediğiniz için sormak istedim örneğin ben 6 aylık poliçe yaptırmak istiyorum poliçede “Uzun süreli poliçeler her bir seyahatte en fazla birbirini izleyen 92 gün süren seyahatler için geçerlidir.” ifadesi yer alıyor tam anlamı nedir?Cevap için teşekkürler şimdiden.

• @hasans_ merhabalar mailin son kısmında mülakat planlamasından sonra başvuru kitleniyor ve değişiklik varsa bilgilerinizde kendi ülkenizin konsolosluğuyla iletişime geçip mülakat günü belgeleri götürün tarzı bişey yazıyor .Eğer öyleyse evlilik nedeniyle mülakat tarihi aldıktan sonra dosyamızı açtıramıyor muyuz ? Anlamına mı geliyor bu ankarayla mı iletişime geçmemiz gerekiyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

194

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |