DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kendi öz yurdumda ben miyim garip?
    Beni bir köşeye atan utansın!

• @ibrahimhalılll ben de DV2023 Excel tablosuna bakarak yorumladım

• ⭐⭐

Ankara'nin DV2023 'performansi' ;

2023-09-26_16-29-17.png

Kaynak Linki

• @lumos Yedinci aydan sonrası ve birinci aydan öncesi neden yok anlamayadım bilginiz var mıdır ?

• @symbi0te AF1300'e kadar randevu verildiğine dair bir kullanıcı yorumu doğrultusunda boşu boşuna fikir yürütmüş ve kendinizi üzüyor olabilirsiniz, AF bölgesi CN'ler arasında ne kadar boşluk olduğunu bilmiyoruz şu an...

• @barbie DV2023 Excel tablosuna göre DV2023 kapsamında 2022 yılı Ekim ayında mülakat dağıtılmadığını (2NL gönderimi) görebilirsiniz

• @ATS16 Ekimde mülakat maili gönderilmemiş aynen, ben mülakat tarihlerinden bahsetmiştim

• @ATS16 bu sorunun cevabı ocak da belli olucak

Aralıklı olduğunu tahmin ediyorum

• ⭐⭐⭐

@barbie ay bazlı olabilir geçen senede boş geçildiği aylar oldu. İsterlerse bütün dönemi bile mülakat vermeden geçirebilirler onlar için bir ayı boş geçmek çok kolay yani

• ⭐⭐⭐

@bendedimsize ilk satır 1. Aydan öncesini toplu gösteriyor. Ceac sisteminin 1 ocakta aktif olmasıyla alakalı

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkürler.Yedinci aydan sonrası için de mi toplu gösteriliyor peki ?

• @bendedimsize Ankara 7. ayda son kez mülakatları dağıttı onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum.

• Neden bilmiyorum ama GCC ya da middle east green card paylasimlari vs hicbir sey bulamadim internette.Insan merakini gideremiyor 😬

• ⭐⭐⭐

@bendedimsize hayır 7.ayda son mülakatlarını dağıtmıştı ankara o yüzden ondan sonrası gözükmüyor

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   M maximtk 
  • Yasaklı

@barbie amacım asla kimseyi endişelendirmek değil. sadece olabilecekleri erkenden konuşmak ve buna göre hazırlık yapmanın gereksiz iyimserlikten daha iyi olduğunu düşünüyorum. umarım böyle bir durum yaşanmaz. Emre Bey'in dediği gibi ay bazlı olması daha olası.

• @hjk000 Merhaba Kazanma belgenizde en alt kısımda yazar. Eğer kazanma belgeniz elinizde yok ise https://dvprogram.state.gov/ESC/CheckStatus.aspx sitesinden gerekli belgeri doldurup kazanma belgenizi görebilirsiniz.

• @ramsen18 merhaba bende dosya taşımayı istiyorum acaba özelden bilgi vermeniz mümkün mü?

• Merhaba,
    Numaram 21xxx lerde ve 7 mayıs da DS260ı bekar statüsünde doldurdum. Kasım ayında evleniyorum ve dosya taşıyarak ilerlemeyi planlıyorum. Eşi ekletirken dosya taşıyacağım konsolosluktan olumlu yanıt almış olmalı mıyım? numaram açılmamış olsa bile nikah sonrası formu açıp eşimi ekletmem ama taşıma talebini eş zamanlı yapmamam beni geriye düşürür mü? Tavsiyeleriniz ne olur?

• Merhabalar, cn yüksek olup current olmadan dosya taşımak için viyana yada başka ülkelere mail atan oldu mu?

• Mülakat tarihinin e-posta dışında başka bize ulaşma imkanı yok dimi ? Yani mail adresini es kaza yanlış yazdıysak mülakat alamaz mıyız ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |