Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kdone çok sağolun. Elimizden geleni yapacağız bakalım neler olur. Size şimdiden bol şans. Eşinize ve miniğe çokça sevgiler.

• @kdone bunca emek sonrası vizenizi almış olduğunuz için çok mutluyum. Süreç içinde ne kadar aksilik varsa hepsini tek tek yaşayıp, atlattınız. Umarım bundan sonrası dediğiniz gibi miniğin şansıyla çok daha rahat ve huzurlu geçer. Yolunuz açık olsun.

• @kdone zorlu sürecin ardından vizenize kavuşmanıza sevindim. Adeta kitabın en heyecanlı kısmı gibi çok güzel anlatım olmuş. ABD hayatınızda başarılar mutluluklar dilerim.

• @ahmet_ Haklısınız Ahmet Bey, eleştirinizi dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

• @SeyfettinB Aynı duyguları tekrar yaşadım. Hayatımızdaki en güzel ve en özel anlar arasında. Daha güzel anılarımızın ABD de devam etmesi dileğiyle.

• @faraza Böyle bir deneyim yaşamadım ve yaşayan birilerine de şahit olmadım. O yüzden bilemiyorum.

• Yasaklı

@kdone sizin adınıza mutlu oldum ABD de başarılar 😊

• @kdone sizi ve ailenizi tebrik ediyorum. Amerika’da ki hayatınız su gibi aksın 🙏🏻

• @bernat çok teşekkür ederiz 🙏 sizide en kısa zamanda eşinizle beraber amerikada görebilmek dileğiyle 🙏🙏

• @bernat her bölüm sonu bir canavarla uğraştım desem yeridir. Aksilikler peşimizi bırakmadı am oldu çok şükür

• @Turco çok teşekkür ederiz , sağolun 🙏

• @burcugulsn sağolun, hepimiz için öyle olması dileğiyle 🙏

• @Prm-oguzhan sizede şimdiden bol şans, kolaylıklarla vizenizi alabilmeniz dileğiyle 🙋🏻♂

• @mrym hayırlı olsun , bol şanslar

• @Murat-Yilmaz-0 hayırlı olsun Ap'nin sonuçlanmanısa sevindim , bol şanslar

• @darkforce tebrikler,yeni hayatınızda bol şans

• @sinaanyilmaz yine baharlar gelir , çiçekler açar!

• @kdone Mutlu sonla bitmesine cok sevindim. Omru uzun, sansi bahti acik olsun oglunuzun. Sansiyla gelmis evlat. Yeni hayatinizda mutluluklar dilerim. Ben hala Ap’deyim. Bana da dua edin.

• @kdone güzel bir hikaye olmuş, vizeleriniz hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın ailenizle beraber…

• @dpdemir çok teşekkür ederiz 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |