DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tahsin-Sav tebrikler,ufak bı fotoğraf krizi sonrası mutlu son,yeni başlangıçlar için başarılar..

• @yigitberberoglu tebrikler Yiğit bey, bundan sonrası sorunsuz geçer umuyorum. Eşinize ve size abd de bol şans diliyorum

• @yigitberberoglu Tebrikler yeni hayatınızda mutluluklar dilerim 🙂

• @deep_blue Çok teşekkürler biraz önce pasaportu teslim aldım. Darısı size inşallah 🙏😊

• @fahri26 cok tesekkurler 🙏 Herkesin hayallerine kavuşması dileğiyle

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu tebrikler, vizeniz de yeni hayatınız da hayırlı olsun.
    abd'de güzel bir hayat diliyorum sizlere.

Sayenizde.. çok teşekkürler..

• @bernat, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu tebrikler Yiğit bey, bundan sonrası sorunsuz geçer umuyorum. Eşinize ve size abd de bol şans diliyorum

Çok teşekkürler , darısı sizin başınıza

• @misha90, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu Tebrikler yeni hayatınızda mutluluklar dilerim 🙂

Teşekkürler, inşallah size de kısmet olur.

• @SeyfettinB Süper! 😃 Çok sevindim. Vizenizi iyi günlerde kullanın. 🙏

• Bu arada 25.08.2023’de Ankara’da mülakata girenlerden Ceac sayfasında issued’a dönen var mı ? Bizim casede hala ap gözüküyor. Bilet alacağım ama issued’ı görmeden almak istemiyorum.

• @yigitberberoglu, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@korkmazunal, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@lutfitunca, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@korkmazunal Bankada ne kadar birikim göstermem gereken diyen arkadaşlar için güzel bir deneyim olmuş. 15.000 Usd'de vizesini alıyor 4.500 usd'de vizesini alıyor. Vizeniz hayırlı olsun.

Belki benim şansımaydı. Şu sn yaptığım işten dolayı belki birikimimin yükseleceğini düşünmüşte olabilirler.

Şu an sadece adres beyan etmem gerekiyor. @gucarslan bilgi vermenşansın var mı? Adres beyanını nasıl yapabilirim.

Adres beyanından kastınız greencardın ulaşacağı adres ise eğer mülakat esnasında güncellemediyseniz amerikaya ilk girişte havaalanında gümrük memuruna yeni adresi beyan edebilirsiniz.

Peki bu verdiğim adreste direkt benim mi bulunmam gerekiyor imzalı mı teslim ediyor yoksa postacı (ya da her kimse) posta kutusuna bırakıyor mu?

Bu arada 25.08.2023’de Ankara’da mülakata girenlerden Ceac sayfasında issued’a dönen var mı ? Bizim casede hala ap gözüküyor. Bilet alacağım ama issued’ı görmeden almak istemiyorum.

Bende de hala interview olarak görünüyor. Güncelleme yapılmamış

• @korkmazunal, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Bu arada 25.08.2023’de Ankara’da mülakata girenlerden Ceac sayfasında issued’a dönen var mı ? Bizim casede hala ap gözüküyor. Bilet alacağım ama issued’ı görmeden almak istemiyorum.

Direkt sizin bulunmanıza gerek yok ama adres sadece posta adresi olmamalı fiziki birinin bulunduğu adres olmalı diye biliyorum.

Sizin yerinize başkası teslim alabiliyor kısaca.

• @yigitberberoglu Vizeniz hayırlı olsun. Size ve ailenize mutlu bir hayat diliyorum.

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu Vizeniz hayırlı olsun. Size ve ailenize mutlu bir hayat diliyorum.

Çok teşekkürler , darısı sizlerin başına.

@korkmazunal, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@yigitberberoglu, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

Direkt sizin bulunmanıza gerek yok ama adres sadece posta adresi olmamalı fiziki birinin bulunduğu adres olmalı diye biliyorum.

Sizin yerinize başkası teslim alabiliyor kısaca.

Tabi tavi adreste yaşayan birisi olacak. Sadece ben kendim için farklı bir adreste bulunma durumum var.

Sizin vizeniz de hayırlı olsun

• @bernat Teşekkürler iyi dilekleriniz için 🙂

• @artemis61 Çok teşekkür ederiz 🙂

• @bloom123 Çok teşekkür ederiz darısı başınıza inşallah sizde alın gelin 🙂

• @yigitberberoglu benim an itibariyle ıssued oldu çok şükür. 😊
    Yakında herkesin durumu güncellenecektir

Benzer Başlıklar

• 296
  • 3439
  • 4931
  • 46
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

182

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.8k

| | | |