Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar 03.12.2018 tarihinde -Ankara da randevum vardı 09:15 te ben onu tamamen 04.12.2018 olarak hatırlayıp nasıl bir gafletse içine düştüğüm herseyi uçağı oteli ivir zıvıri 04.12.2018 09:15 olarak ayarlayıp Ankara’ya geldim ve ötele yerleştim dosya kontrolü sırasında birde ne göreyim :((

Şimdi ne yapacağım ne olur yardım edin acaba yarına randevu verirlermi ???

Offf yaaa o kadar hazırlan et eyle

Yardım pls

• ⭐⭐

yanılmıyorsam forumda daha yazmışlardı sebep gösterip csc den 1 2 hafta erteleye biliyorlardı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemeskiyurt gocmen vize bolumune yazmissiniz, ama emin olmak icin sormak istiyorum...

Hangi vizeye basvuru yaptiniz?

• @crazycells Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt gocmen vize bolumune yazmissiniz, ama emin olmak icin sormak istiyorum...

Grene card talihlisiyim onun adımlarını izledim ama iste kaçırdık randevuyu

Yanlış yere mi yazdım acaba sıkıntı dan olabilir kusura bakmayın ne olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemeskiyurt Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@crazycells Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Grene card talihlisiyim onun adımlarını izledim ama iste kaçırdık randevuyu

Yanlış yere mi yazdım acaba sıkıntı dan olabilir kusura bakmayın ne olur

ok, emin olmak adina sormak istedim. Mulakatla ilgili sorularinizi su konuda sorabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/525/dv2019-mulakat-deneyimleri

Normalde yapmaniz gereken konsolosluga randevuyu kacirdiginizi yazip, yeni bir tarih verilmesini beklemek.

Ama hazir Ankara'dayken konsoloslugun kapisindaki gorevlilerle konusup mulakata girmeyi rica edebilirsiniz. Eger ikna edici ve kibar olursaniz bir sansiniz olabilir. Bol sanslar.

• @cemeskiyurt geçmiş olsun. Katılamama durumu randevu öncesinde olsaydı ve durumu konsolosluğa gerekçesiyle belirtseydiniz erteleyebiliyorlardı. Ama siz kaçırmışsınız o gün randevunuz yok gibi olmuş. Bu durumda Siz randevuya teşrif etmemiş gibi algılayabilirler ve uzak bir tarihe tarih verebilirler. Çünkü şu an Ocak ayı için randevu veriyorlar. Konsolosluğa Gerekçesiyle katılamama durumunu anlatabilirseniz belki sizi araya sıkıştırırlar.

• @crazycells teşekkür ederim sabah deneyeceğim şansımı

• Sıkıntı zaten bilerek gelememe yanı randevu öncesi değil keşke öyle olsa tamamen basiret bağlanıp tarihi yanlış hatırlama gene de sabah şansımı denemek icin gideceğim konsolosluğa teşekkürler

@roccorocco Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt geçmiş olsun. Katılamama durumu randevu öncesinde olsaydı ve durumu konsolosluğa gerekçesiyle belirtseydiniz erteleyebiliyorlardı. Ama siz kaçırmışsınız o gün randevunuz yok gibi olmuş. Bu durumda Siz randevuya teşrif etmemiş gibi algılayabilirler ve uzak bir tarihe tarih verebilirler. Çünkü şu an Ocak ayı için randevu veriyorlar. Konsolosluğa Gerekçesiyle katılamama durumunu anlatabilirseniz belki sizi araya sıkıştırırlar.

• ⭐⭐

Geçmiş olsun. İnsanlık hali... Gelişmelerden haberdar eder misiniz?

• Tabi sabah ilk iş konsolosluğa gidip yalvarıp yakarmak olmadı randevu kaçırdım formunu doldurmak umarım Aralık ayı içinde bir randevu alabilirim

@saulgoodman Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

Geçmiş olsun. İnsanlık hali... Gelişmelerden haberdar eder misiniz?

• @cemeskiyurt Çok geçmiş olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz umarım en yakın zamana randevu alırsınız..

• Evet arkadaşlar sabah gittim konsolosluğa derdimi meramımı tüm gerçekliği ile ilk önce güvenlik görevlisine anlattım oda içeriden yetkili kişi yı çağırdı ayni seyleri bide ona anlattım benden pasaportumu istedi biraz beklermişsiniz sesi ama iki kişide de gördüğüm nezaket bambaşka idi sanki benim hatam değil de kendi hataları imiş gibi yaklaşık 5 dakika sonra içeri çağırıldım tanı o anda nasıl bir ohh cekmissem bütün herkes bana baktı velasil kelam hayırlısı ile vize mızı aldık

Sadece sizden şunu sormak istiyorum belki başka yerlerde cevabı vardır ama bilemedim

Bana herhangi bir kagit veya evrak vermediler götürülecek seyler posta ile mi geliyor acaba ?

Birde önceden greencard parasını yatirabilmek için ne yapmam lazım ?

Yardımlarınız içim çok teşekkürler şimdiden

• Sureci de eve gidince adam akıllı 2019 bölümüne yazacağım

• @cemeskiyurt hayırlı olsun. Çok şanslısınız 🙂 Vizeli pasaportunuz ile birlikte vize paketiniz size ulaşacaktır. Paket elinize ulaştığında gc ücretini odemeniz daha iyi olur gibi.

• Çok teşekkür ederim

Ben sunu gördüm konsoloslukta herseyi olduğu gibi hiç abartmadan ve kandırmaca yapmadan söylerseniz olmayacak isler bile olabiliyor artık adamlara nasıl yalvardiysam çıkışta güvenlik görevlileri abı naaptin hallettin mi diye durdurdu beni 😂

@roccorocco Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt hayırlı olsun. Çok şanslısınız 🙂 Vizeli pasaportunuz ile birlikte vize paketiniz size ulaşacaktır. Paket elinize ulaştığında gc ücretini odemeniz daha iyi olur gibi.

• ⭐⭐⭐⭐

@cemeskiyurt hayırlı olsun. Senin adına çok sevindim.

• Teşekkür ederim

İnsanın basireti bağlanirya iste herseyi 3 kere kontrol etmek lazım 🙂

@redsat2000 Randevu tarihini kaçırdım 😢 içinde söyledi:

@cemeskiyurt hayırlı olsun. Senin adına çok sevindim.

• Hayırlı olsun. Bundan sonrası için yolunuz açık olsun.

• gözünüz aydın. bol şanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemeskiyurt USCIS fee ödemesini yapabilmek için Alien Registration Number gerekiyor, onun için de pasaportu ve zarfı teslim almış olmalısınız. Ödemenin nasıl yapılacağını şuradan öğrenebilirsiniz: https://yesilkartforum.com/forum/topic/113/uscis-immigrant-fee-ödeme-ekran-görüntüleriyle

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |