Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar. Bana evrak maili geldi onaylanmasını bekliyorum, sıkıntı olmaz onaylanırsa sonra da mülakat içim mail bekleyeceğim. Buradaki sorum şu ben bu süre zarfında askere gitsem mülakatı riske atmış olur muyum? Yani aşağı yukarı mülakat tarihini kaç ay sonraya veriyorlar (6 ay askerlik yapacağım)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcivan tüm forumda herkes müneccim zaten senin case number biliyor şaka bir yana senin numaran kaç ise o numara ne zaman her ayın 15 nde açıklanan bültende current olursa açıklanan aydan bir ay sonra mülakat tarihin olur. Sen önce case number son 5 rakamını yazar mısın

• @ayvalik10 Doğru diyorsunuz.
    2020EU00029xxx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcivan mayıs - hazirandan önce bekleme

• @ayvalik10 teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mcivan mayıs ayına ait geçen sene ki bülten haziran ayında gideceklerin numarası idi zaten haziranda ayındaki bülten de tüm numaralar current olmuştu

tt.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |