DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @beyzakr hayırlı olsun vizeniz oradada mükemmel bir hayatınızın olmasını isterim nerdeyse tüm dv23 mülakat deneyimlerini okudum dosya taşıma özellikle çünkü şans bize gülerse sıra numaranız 12k üstünde olursa diyerek kafamda hep şu vardı bende dil yok ne yapacağımdı siz yanınızda tercüman soktuğunuzu yazmışınız yurt dışındaki ülkerler tercüman dışardan aldıklarını bilmiyordum şuan nasıl rahatladığımı size anlatamam siz beni çok mutlu ettiniz inşallah hayatta her zaman mutlu olursunuz

• @sibrikoz Çabanıza değmiş olması sevindirici, tebrik eder bol şans dilerim.

• @beyzakr Vizeniz hayırlı olsun.

• @erkan-serpinli hayırlı olsun vizeniz tebrikler ABD hayatında başarılar diliyorum yolunuz açık olsun 🙏

• @sibrikoz hayırlı olsun amerikadaki hayatınızda bol şans dilerim.

• @beyzakr azim azim azim.. Tabi ki bir de istemek var, istemişsiniz ve elde etmişsiniz. Hayırlısı olsun.. İnşallah her şey gönlünüzce olur..

• @bendedimsize Tabiki, US Embassy Muscat'a öncelikle dosya transferi etmek için [email protected] adresine mail atarak başlayın. Maile cevap gelmeme ihtimaline karşı inqury form da https://om.usembassy.gov/visas/contact-us/ gönderebilirsiniz. Genelde uzun süreli vizeniz olduğu takdirde dosya taşıma yapabileceklerini yazdılar. 36B Multi-Enter vizesi https://evisa.rop.gov.om/ adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Vizeniz 24 saat içinde pdf olarak mailde gönderiliyor. Vize için 50 Omar ücret ödemeniz gerekiyor. Bana 2500 tl olarak yansıdı fakat kur farkından dolayı TL olarak yüksek çıkacatır. Konsolosluktan gelen maile cevap olarak 36B Multi-Enter vizenizin olduğunu ekte hem vizenizin pdfini hem de pasaport screenini ekleyerek gönderin.

"Thank you for your email, consular Muscat requested your case, please wait for KCC to schedule your appointment date with Muscat."

Bu cevabı alırsanız dosya taşıma işleminiz tamamlanacaktır. Sonraki sürelerde ceac.state.gov üzerinden ya da KCC'ye mail atarak dosyanızın hangi konsoloslukta olduğunu teyit edebilirsiniz. Sizin gibi dosya taşımayı düşünen arkadaşlara bol şans diliyorum.

• @Osman-2 tebrikler yeni hayatınızda bol şans

• @Cancan Tebrikler, yeni hayatınızda başarılar.

• @Cancan Amerika'daki hayatınızda başarılar tebrikler

• @Perihan-0 güzel dileğiniz için teşekkür ederim. Mülakatım sorunsuz geçti 🌸

• @tgctgctgc evet direkt turist vizesi aldım ilk sonra taşıma mailine vizemi ekledim.

• @Begum teşekkür ederim 🌸

• @Redbeard teşekkür ederim. Kesinlikle azim! Sizinde yeni süreçte vizenizi sorunsuz bir şekilde almanız dileğiyle🙏

• Sayın @sibrikoz tebrikler. Yeni hayatınızda mutlulular dilerim.

• @T-C-Kubilay-Dikici güzel dileğiniz için teşekkür ederim. Evet eğer konsolosluk kabul ederse tercüman ile girebilirsiniz. Öncesinde konsolosluk ile irtibata geçip teyit etmenizi öneririm. İyi günler 🙏

• Sayın @erkan-serpinli gözünüz aydın olsun. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

• @beyzakr tekrardan tebrik ederim.Bir kişi için ne kadar para harcadınız Umman için?

• @sibrikoz tebrik ederim.Amerika'daki hayatınızda bol şanslar.

• @beyzakr vizeniz hayırlı olsun.Amerika'daki hayatınızda başarılar dilerim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |