DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gucarslan Forumun bana verdiginin karsiligini omur boyu veremem, ama elimden geleni yapmak icin hep buradayim. Bazen yardim almayi da ogrenmek gerekiyor, paylasmak icin de guvenli ortam gerekiyor, orasi burasi, ustelik Turkce, 😌 🙌 .

Iyi dilekleriniz icin tesekkur edeiyorum, akliniza gelmeyen gzuelliklerin basiniza gelmesini diliyorum. Sevgiyle,

• @lumos ccan dostum kardeşim bitanem .çok çabaladık ama oldu güzel oldu .herşey guzel kalbin gibi güzel olsun bundan sonra .senin insanlara yardım ettiğin gibi rabbim de sana hep yardım etsin ve tüm işlerin eskisinin aksine bir çırpıda kolayca hallolsun inşallah.birgün ABD de sen @Erkan-Gürsoy @ahmetp @achillesoag Ogün ben Erkan Ahmet buluşup bu günleri gülerek anmak ve tabiki barbekulerimiz ile şarap içmek dileğiyle .çok öpüyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

Sizin de yollariniz acik olsun sevgili @mehmetizmirli. Daha isimiz cok, baska bolumlere devam edecegiz. Sevgiler,

• ⭐⭐⭐

@cerkezkizi09 Cok tesekkur ederim, arkadasim, daha nice kutlamalara 🥂 devam edecegiz, icimiz buruk ama az kaldi.

• @lumos tebrik ederim çok sevindim sizin adınıza yardımlarınız ve katkınız yadsınamaz bu foruma

• ⭐⭐⭐

@bernat Az kaldi, icimiz rahat bir tebrik yagmuruna tutatcagiz sizi yakin zamanda. 💪 💚

• @Ömer-Şerif-BAYAZIT
    Sizin için zorlu bir süreç olmuş. Deprem hepimizde iz bıraktı. Umarım gelecek, siz ve aileniz için mutllu geçer.

• @lumos günlerdir bu yazıyı bekliyordum umarım sıkıntı çıkmamıştır diyerek şükür güzel haberinizi aldık 🙏🏻 çok çok tebrik ederim umarım Amerika'da işleriniz daha kolay olur 😅 hem grupta hem kişisel olarak yardımlarınız için de çok teşekkür ederim siz bu vizeyi fazlasıyla hak etmiştiniz 💃💃 Amerika'daki hayatınızda bol başarı ve mutluluk diliyorum

• Yasaklı

@lumos sizin gibi, topluluğa çok emek vermiş ve öncülük etmiş kişiler vize alınca kendim vize almış gibi seviniyorum. hakkınız olanı aldınız, tebrik ederim Tuğba Hanım. Amerika'da mutluluk ve şans hep sizinle olsun.

• @lumos Çok sevindim Tuğba Hanım, gözünüz aydın. 2 saat önce kontrol etmiştim son iletilerinizi, durum nedir diye. Burada birçok insana yardımcı oldunuz, sağ olun. Vizeniz hayırlı ve güzel günlere vesile olsun.

• @lumos ÇOOOK tebrikler Onca emekten sonra sağlıklı mutlu bir ABD hayatı dilerim.

• @lumos Yeterli çaba ve sabırla her şey mümkün 🌸 Süreciniz bizlere de yol gösterici oldu. Tebrik ederim,geçmişteki deneyimlerinizin tersine; yeni hayatınızda herşey kolaylıkla aksın🧡

• ⭐⭐⭐

@lumos vizeniz hayırlı olsun, sonu güzel biten bir süreç oldu, emeklerinizin karşılığını almış oldunuz. Amerikada bol şanslar

• @lumos tebrik ederim bu kadar insana da yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@ozzgedenizz cok tesekkur ederim Ozge hanim, kaygilandirdiysam da kusura bakmayin. Seyehatten sonra en guzel vakti bugun bulabildim. Guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim, bilmukabele.

• ⭐⭐⭐

@maximtk Cok tesekkur ederim, hepimizin yolu acik olsun, yeter ki saglikta olalim.

• ⭐⭐⭐

@kuzey Cok tesekkurler, biraz geciktirdim sanirim, biraz kaygilanmis herkes, her sey yolunda neyse ki. Sizler de sag olun, birlikten kuvvet geliyor.

• ⭐⭐⭐

@Şener-Uysal Iyi dilekleriniz ve tebriginiz icin tesekkur ederim, dilerim cabalayan herkesin yolunda isiklar olsun.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Cok tesekkur ederim, surec heyecanliydi biliyorsunuz. Bilmukabele, hepimize bol sans.

• ⭐⭐⭐

@Tuğberk-Önder Cok tesekkur ederim, paylasmak kazanimlarin da degerini arttiriyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.7k

| | | |