DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @misha90 Çok teşekkür ederim. Sizin numaranız çok güzelmiş inşallah siz hemen alırsınız bizim gibi uğraşmadan🙏

• @kuzey Çok teşekkür ederim siz de mülakat almışsınız çok şanslısınız. İnşallah herşey yolunda gider başarılar dilerim❤

• @teknomer teşekkürler

• @myna teşekkürler ☺

• @mehmetizmirli Çok teşekkür ederim Mehmet Bey. Sizde bizde bu numaralarla o vizeleri aldık ya valla bundan ötesi yok😀 Bende sizi tebrik ederim yeni hayatınız çok güzel olsun inşallah 🙏❤

• @incomprisa bence evin tapusunu alın bulunsun yanınızda zararı olmaz maddi belge isterse gösterirsiniz bazen sormuyor bile mesela bana Viyana mülakatımda maddi durum belgesi istemedi evrak tesliminde hatırlattım hatta gerek yok konsolos hanım sorarsa gösterirsin dedi sormadı bile. Sorunsuz vizenizi almanız dileğiyle evrakları olabildiğince hazırlayın ve hep olumlu düşünün inşallah öyle olacak 🙏🏻

• @zeynomistan çok teşekkür ederiz çok doğru söylediniz sizde mücadelenizi verip almışsınız mülakatınız tebrik ederim şimdiden ☺

• @tugbaokutan çok teşekkür ederiz ☺

• @tugbaokutan Çok teşekkür ederim Tuğba hanım. Gerçekten gezme kısmı güzeldi 😀 Bende size yeni hayatınızda mutluluklar diliyorum inşallah çok güzel olur 🙏❤

• @Uçan-hollandalı cok tesekkurler guzel temennileriniz icin, hayat suprizlerle doludur.Siz basvurulariniza devam edin umarim sizde hayallerinize kavusursunuz☺

• @vecihi Vizeniz hayırlı olsun Amerika’da başarılar

• @buyysse vizeniz hayırlı olsun Amerika’da başarılar

• Nomad vize için eşimle böyle bir dosya oluşturmuştuk. Burada nomad vize alabileceğiniz konsoloslukların listesi var. Hazırladığımız mail içeriğini ve konsoloslukların yanıtlarını da ekledik. Tabloda da gördüğünüz üzere bazı konsolosluklar hiç dönüş yapmadı. Sadece Letonya olumlu sayılabilecek bir yanıt vermişti.
    Nomad vize almak isteyenler için faydalı olabilir diye tabloyu paylaşıyorum.

• @bozyuruk Çok teşekkür ederim Amerikada yerine koyarız dedik😀 Size mülakatınızda başarılar diliyorum. Yeni hayatınızda çok mutlu olursunuz inşallah ❤

• @buyysse Tebrikler. Çok şirin bir mülakat deneyimi olmuş 🙂

• @zeynomistan inşallah teşekkür ederim 🙂

• @maximtk Çok teşekkür ederim. Malezyadan mülakat almışsınız tebrik ederim. Hem orada hem Amerika da başarılar diliyorum size❤

• @zeynomistan tebrik ederim yeni hayatinizda basarilar. twitterda ne kadar emek verdigimizi hatirliyorumda gercekten pes etmeyen kazaniyor 🌸 😍

• @beyzakr Çook teşekkür ederim doğru söylüyosunuz emek verdik kazandık😍 Numaralarımızda aynıymış. Size mülakatınızda başarılar diliyorum. Yeni hayatınız büyük mutluluk getirsin size🙏❤

• @Uçan-hollandalı Siz sosyal medyada ki çok takipçili uçan hollandalı mısınız😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

163

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.8k

| | | |