Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Begum Ds260 belgesini gonderdiyseniz konsolosluk bunu görür.

• @koray2000 Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

• @Begum Tebrikler oncelikle . Sure olarak hem turist vizesine basvurmak hem alabilmek hemde gelip AOS a baslamak icin maalesef gec kalinmis ve zor duruyor .

• @Begum Çok üzgünüm ama yakın zaman da kardeşim başvurdu yalan söylemeyeyim 1 yıl sonraya randevu vermişler. Ancak bu 1 yıl , randevu iptalleri vb. durumlar nedeni ile git gide öne çekiliyormuş. Yakın zaman da bir abim vize almıştı ona 8 ay vermişlerdi (Kardeşimden önce) daha sonra 4 ay içerisinde vizesini almıştı. Özetle; Şuan vize randevuları Amerika için çok uzun süre ancak süre daha sonra da öne çekiliyor. (Net ...... çekilir diyemem.)

• @Redbeard çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

• @Figen çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

• @crazycells Merhaba . Bu iltica ettigimiz durumda green card'ı lottery den kazansansakta mi boyle? Çünkü sonuç olarak iltica etmenin sebebi kendi ülkene dönememekç

• @apo1905dbrc iltica basvurusu yapanlarin yani legal olarak bulunma kanitiniz yoksa aos yapamazsiniz yapsaniz bile reddediliyor cogu.

• Merhabalar benim Case numaram 2023EU322XX de Ankaradan davet gelmeyecek onu anladim ama benim Amerikada sirketim var 2013 den beri ve E2 vizem var daha 1 sene var bitmesine, gidip Amerikada AOS mi yapmam lazim, bende yeniyim forumda bilgilerinize ve onerilerinize ihtiyacim var..

Dosya Numarasi: 2023EU32XXX
    DS-260 Gonderimi: 15/05/2022
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy

• @Mehmet-Selam 32bin ustu current olmadigi icin yapmak imkansiz gorunuyor

• @Mehmet-Selam CN itibari ile current olmadiginiz icin Yurtici yada disinda herhangi bir yerde maalesef sansiniz kalmadi .

• Bu ileti silindi!

• @seda5 AOS’ta bu durum değişmiyor, son tarih 30 Eylül 2023. Figen Hanım AOS’a mali yılın başlarında başlamıştı, sürecin başındaki Ekim ayı.

• @nura evet ben yanlis anlamisim tesekkurler

• @crazycells hatta bir update daha yapayim . GC onaylandi dun

• Bu ileti silindi!

• @Figen, içinde söyledi: AOS (Adjustment of Status) ile Green Card almak

@Sini-sini evet evet merak etme yeterki bir hali ile gosterebilelim . Sorun yok SS de

tamam çok teşekkürler 🙂

• @onami anlayamadım tam olarak cevabınızı kusura bakmayın. İltica etmiş biri yasal olarak ülkede kalabiliyor. Bu durumda lotteryden green card çıkınca aos yapabiliyor mu? J1 vizesiyle geldiğinde statü ihlali yapmış olsa bile?

• @apo1905dbrc asylum pending statusunde yaptiginiz Aos basvurusu reddedilecektir cok yuksek ihtimalle. Benim takip ettigim kadariyla oyle ama yabanci forumlarda insanlar sanslarini denemeleri icin tesvik ediliyorlar kabul edilen varmidir yokmudur arastirmak lazim ama reddedilen oranının cok yuksek oldugunu soyleyebilirim.

• @nura tebrik ederim gerçekten bilgilendirici olmuş. yeni hayatınızda başarılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |