DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @numiayin Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için. Size de şimdiden bol şans diliyorum, umarım kolaylıkla geçer görüşmeniz 🙏🏻 THY bayrak taşıyıcı olarak gerçekten müthiş destekçimiz, hem gururlu hem de minnettarım bir dönem THY ailesinin bir parçası olduğum için. Çok sevgiler, emniyetli uçuşlar 🧡

• @lumos Evet gerçekten öyle 😅 2 yıllık sürecin son imzası oldu. Çok teşekkürler umarım hepimiz için her şey kolaylıkla akar 🙏🏻

• @Serapp Teşekkürler Serap hanım 🙏🏻 Refleks olarak eski meslek alışkanlığı diyelim 😍 Yolculuk için evden çıkmadan son kez Cross-Check yapayım dedim ve iyi ki yapmışım 🫶🏻 sevgiler.

• @selamibasaran Çok teşekkürler , darısı isteyen herkesin başına inşallah 🙏🏻

• @tolga-a Teşekkürler sizin de 🙏🏻 yeni hayatlarımızda hepimize bol şans 🧡

• @burcugulsn Burcu hanım çok teşekkürler 🧡 Evet oldukça zorlayıcı ve süpriz sonlu oldu Belgrad benim için. Umarım siz de en kısa sürede vizenize kavuşursunuz🙏🏻🌸 çok sevgiyle

• @evrimooloji tebrikler, okurken sizinle aynı stresi yaşadım. Yolunuz açık olsun 🙂

• @evrimooloji teşekkürler

• @lumos teşekkür ederim inshallah herkes vizesine ve hayallerine kavuşması dileğiyle

• tebrikler.

• @mstfak mulakatinizda başarılar

• @linda6 önceki deneyimlerde konsloluk yakınlarıdan bir kişinin aracıyla bu işi yaptığı yazılmıştı.

• @evrimooloji güzel gunlerde kullanın vizenizi.

• @cngzzts ais kaydı yaptığınız sayfadaki ileşim numalarından iletişime gecerek durumu bildirin size yardımcı olacaklardır.
    Green kart vizesi aldığınızda diğer amerika vizeleriniz iptal oluyor.
    Asıl kazanan ilk giriş yapmalı onunla birlikte diğeler alile bireyleri girebilir yada aile bireyleri daha sonrada giriş yapabilir. Ancak asıl kazanan giriş yapmadan diğer kişiler giriş yapamaz.

• @uqursen, içinde söyledi: DV2023 Mülakat Deneyimleri

@Kramer tebrikler vizeniz hayırlı olsun, amerikada ki yaşantınızda başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim, size de ABD'de bol şanslar

• @ozanurgun Teşekkür ederim, sizede yeni hayatınızda başarılar.

• @SemihPehlivan araba anahtarını yanınızda götürebilirsiniz Haziran’daki normal turist vizesini alırken bir sıkıntı olmadı

• @mstfak umarım mülakatınızda sıkıntısız geçer

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yunus35 vizeniz ahyırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
    abd'de bol şans..

• @evrimooloji tebrikler biraz sıkıntılı olmuş ama sonuç mutlu umarım geride kalan herkes aynı mutluluğu yaşar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |