DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

2007-2008 yılları arasında Ingiltere de kaldım, DS-260 formunu doldururken bunu bildirdim doğal olarak. Elimde, o zamanlardan kalma sadece police registration belgesi var. Ancak başka bir ülkede belli bir süre kaldığım için polis sicil kaydı almam gerekiyor mu? Gerekiyorsa nereden nasıl alabilirim. Bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@dkagan55 Almaniz gerekiyor, kurallara tekrar bakin lutfen, ilk sayfa. Bu basliktan da Turkiye disindaki ulkelerden gerekli belgenin alinmasina iliskin bilgi alabilirsiniz, bunun disinda sureci herkes bireysel arastirip yurutuyor ve paylasiyor.

• Merhabalar,
    8-11 yaşlarım arasında 3 sene belçikada yaşadım. Şu anda 24 yaşımdayım. Anladığım kadarıyla belli yaşın altında olduğum için belçika için bir police registration çıkarmama gerek yok ancak çıkartmam gerekirse uzun bir süreç olacağından dolayı emin olmak için danışmak istedim.
    Herhanci bir police registration'a veya ds-260 da o kadar eskiye kadar adres bilgileri belirtmeme gerek yoktu değil mi?
    Teşekkürler,

• @gubaz53 bu senenin rakamlarına bakıp tahmin yürütebilirsiniz. Yerinizde olsam direk AOS a odaklanirdim.

• @ozanurgun @gubaz53 AOS düşünen forum üyeleri eğer gerçekten niyetleri varsa bugün kalkacak ilk uçağa bilet alsınlar. 2 ay kaldı sürecin bitmesine ...

• @Prm-oguzhan Ankara genelde iki ay öncesinde mülakat tarihini belirliyor ona göre plan yapabilirsiniz.

• @Revolter native alphabet full name = Türkçe karakterlerle isim + soyisim

• @Mr-Yavuz dv 23 için öyle, arkadaş dv 24

• @betulxk her sene dinamikler farklı umarım DV 24 bol mülakatli geçer. Süreç uzun moralinizi erkenden bozmayın.

• @ozanurgun nasıl geçti mülakatınız 🙂

• @Hanhun ben de 260 formumu açtırdım mülakat aldıktan sonra. Siz de mülakat aldıktan sonra ilgili konsolosluğa mail atin. Bütün eski verileriniz kayıtlı şekilde açılıyor istediğiniz sekmeye girip, düzenlemeleri yaptıktan sonra tekrar submit ediyorsunuz çok basit işlem kafanızı yormayın asıl mesele mülakat almak.

• @gorkem07 formu kesinlikle mülakat almadan actirmayin. Hataları düzeltmek için mülakat alınca açtırabilirsiniz.

• @ahuramazda her senenin dinamikleri farklı şimdiden enseyi karartmayin.

• @Detroit2222 DV 23 te oturum olmadan Avusturya'ya dosyasını taşıyanlar oldu fakat gelecek sene kabul eder mi kimse bilemez, mail atıp şansınızı denemeniz lazım.

• @BatuhanGnc bunun cevabını kimse net olarak veremez. Dv 22 de Ocak ayına kadar birkaç mülakat dağitildi. DV 23 te bu sayı çok daha fazlaydı.

• Merhaba,

formu doldurup gönderdikten sonra fark ettim, eşimin annesinin evlenmeden önceki soyadını yanlış yazmışım, buna benzer bir kaç küçük hata var, mülakat sırasında mı dile getirmeliyim yoksa formu yeniden doldurma talebinde mi bulunmalıyım ?

bir diğer sorum da green card vizesini aldıktan sonra ABD' ye başlangıçta yalnız girsem, 2-3 ay sonra eşimi ve çocuğumu getirsem olur mu ? yoksa onlarda benimle birlikte green card hakkı kazandığı için hep beraber mi giriş yapmamız gerekir ?

• @BatuhanGnc eski ve yeni pasaportlarınızı birlikte götüreceksiniz mülakata

• @Mesut-Isler 19k için de mülakat tarihi vermiş görünüyor excel de ama 07.07.2023 tarhine mülak tarihi vermiş.

• Merhaba , Sağlık kontrolünde psikiyatrik muayene yada geçmiş önemli mi . 3 yıllık orta depresif nöbet geçmişim var . Engel olur mu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |