DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Begum isterse dağıtır ama ister mi o ayrı bir nokta işte

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@volkan-onur exceli kontrol edin lütfen..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammedd sorularınızı özeldne değil, gruptan sormalısınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bates7 hong kong için son giden ailemiz 100.000TL kadar harcadığını söyledi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hope-Breaker olamaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Begum tahminim tekrar dağıtmayacağı yönünde..

• Arkadaslar Ankaraya Unganlara giderken Ankara Expresi tercih ettik.Gece gider sabah9 daki muayenemizi oluruz diye.Malum sicak penye ,şort giydik.Aman Allahim trende klimalardan donduk coluk cocuk.Gorevliyi 2 kere uyardik ama işe yaramadi.Aklinizda bulunsun bu sekilde gitmek usterseniz uzerinize yedek alin.

• @bates7 Muscat için masraf olarak ortalama Hong Kong un yarısı gibi düşünülebilir.

• @nefess hayır hiç bir yere göndermek lazım. sadece gerekli evrakları toplamak ve Mülakatınız Ankarada değilse tercüme ettirmek.

• Merhaba!
    nihayet foruma erişim buldum 🙂
    biz dosyayı Mayıs 22nde Maskata taşıyabildik.
    Dün de mülakat tarihi geldi. 22 ağustosa.
    biz 4 kişiyiz.
    Umarım her şey iyi gider.

açıkçası umut bile kaybettim diyebilirim. dünkü email bana çok iyi geldi.
    umarım bekleyenlere de herkese gelir!

• @bates7 bu tabi ki size bağlı ama
    biz 4 kişilik aileyiz
    ilk giriş için biletler 31.000 (bir kişinin 20kg bavul hakkı ile)

• 1 senelik vizeler 11.000
    • konaklama 4000 tl apart otelde kaldık
      orada da en çok taksiye harcadık. 1 gün da avmde çocuk parkı için 9 riyal ( 540 tl) ödedik. başka böyle büyük masraflar yapmadık.
      yanımızda 3 gün için 150 dolar vardı. hepsi gitti.
      gıda yemek hepsi kredi karttan çektik.

ben tabi mecburen çocuklar için türkiyeden bulgur karabuğday hatta makarna bile aldım. tereyağı da aldım.
    tutumlu olmaya çalıştım.

• @incomprisa inşallah herşey yolunda gider vizenizi alırsınız. Süreç hakkında daha detayli bilgi verebilirmisiniz.

• @nefess öncelikle hayirli olsun, gelen mailde istenilen evraklari da yaziyorlar mi?

• Herkese Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta içerisinde Viyana'daki Amerikan konsolosluğundan eşimle birlikte vizelerimiz aldık. Amerika'ya gidiş ve oradaki hayat için planlarımızı yapmaya başladık. Gidiş tarihi konusunda kafamıza takılan bir kaç soru var. Adminlerimizin vizeyi aldıktan sonra en kısa zamanda gidin telkinin farkındayız ancak sürecin belirsizliği yüzünden Türkiye'deki ekonomik ve sosyal hazırlıklarımızı tamamlayamadık henüz. Eşimle birlikte Ekim ayı başı gibi gidişimizi planlamayı düşünüyoruz. Ancak güncel durumda basılan GreenCard sayısı ve toplam kota göz önüne alındığında bu karar bizim için ne kadar risk taşıyor öngeremiyoruz. Özellikle eşimin statüsü asıl talihli olmadığı için(DV2) vizenin üstünde dahi kota ile ilgili bir uyarı yazısı mevcut. Bu konuda bir araştırması yada öngörüsü olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Bu konuda mevcut durumu takip edebileceğimiz veri kaynakları varsa onları da paylaşabilirseniz çok sevinirim.
    Herkese yardımları için teşekkür ediyorum.

Dosya Numarasi: 2023EU23XXX
    DS-260 Gonderimi: 08 062022
    Saglik Muayenesi: 13.06.23
    Vize Mulakati: 14.06.2023
    Vize Onayi: 15.06.2023
    Pasaport Teslimi: 15.06.2023
    ABD Ilk Giris:

• @Serap-2 Hanım,
    Cevabınız için çok teşekkür ederim yama Excel'in neresine yorum yazacağım? Acıklarmısınız lütfen?

• @taylan172 sağlik raporunuzdan itibaren 6 ay icerisinde giris yapmak zorundasiniz.

• ⭐⭐

@Beykentli Merhaba, guncelleme yapilmistir. Bilginize.

• ⭐⭐

@Beykentli, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Serap-2 Hanım,
    Cevabınız için çok teşekkür ederim yama Excel'in neresine yorum yazacağım? Acıklarmısınız lütfen?

Gerek kalmadı, bilgiler işlenmiş. Hayırlı olsun.

• @gucarslan Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

163

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |