Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan kanatlarınızı da lütfen profil fotoğrafınıza ekleyin sizin gibi insanlar melek olduklarını gizlememeli hiç bir beklenti olmadan bu kadar yardım sever olmanız insanlara çok güzel motive veriyor harika bir aile ortamı kurulmuş inşallah bu sene dv25 kazananlardan biri olurum sizlerle tanışma fırsatım olur .

• @T-C-Kubilay-Dikici Hiç beklemediğiniz bir an da oluveriyorsunuz 🙂 Seneye burada mülakat deneyiminizi yazmanız dileğiyle..

• ⭐⭐

@Erhan-2 Merhaba, bu basligin ilk sayfasinin ilk mesajinda detaylar, oradaki AIS kelimesine tiklamaniz yeterlidir.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• Bu başlığa deneyimlerimizi aktarmak hepimize nasip olur umarım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici i believe i can fly 😉

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ozpirinc ozpirinc 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @erme11 Oncelikle nereye tasimak istediginizi ve oranin hangi sartlari aradigini iyice ogrenmeniz gerekiyor. Eger belirlediyseniz ve tum sartlari karsiliyorsaniz onlarin iletisim mailine dosya tasimak istediginizi belirten bir mail atmaniz gerekiyor. Bu mail formati ve konsolosluklarin on sartlarini forumda arama kismina konsolosluk ismini yazarsaniz bulabilirsiniz.

• diger ay burasida aktiflesecek ve bizim surec tam anlamiyla baslamis olacak 😁

• bol mülakat deneyimleri görelim ozaman 🙂

• @erme11 tasimak istediginiz ulkenin konsolosluk resmi sitesine girip immigrant visa kismindan mail adreslerini bulabilirsiniz. Bazi ulkeler mail yerine form doldurtturuyor yine ayni sekilde konsoloslugun resmi sitesinden formuda bulabilirsiniz. iyi sanslar!

• @erme11 Merhabalar, bu tabloyu inceleyebilirsiniz 👉🏻 DOSYA TAŞIMA

• @mehmet-ein-avanaş Umarım hemen mülakatınızı alırsınız ama siz genede Ankara'ya çok güvenmeyin ikinci bir planınız olsun.

• Merhabalar. Öncelikle size verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür etmek istiyorum. Benim merak ettiğim, lise diploması olmayıp iş tecrübesi olan çekiliş talihlileri nasil bi yol izlemeliler? Hangi evrakları hazırlamalılar?Teşekkürler.

• ⭐⭐

@Gulbahar-Demirci Merhaba, ilk olarak belirtmem gerekir ki, surec icerisinde sorulariniza saglikli cevap alabilmek ve takip icin lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Imzaniza ek olarak, eger henuz yapmadiysaniz, bilgilerinizi talihliler icin olusturulan ve verilerin toplanarak analiz edildigi 2024 tablosuna eklerseniz surec sizin icin daha faydali ilerler.

Lise mezunu olmadan mesleki sartlari saglayarak da GC alma hakkiniz var dediginiz gibi, konu icin ilgili basliga bu linkten ulasabilirsiniz.

• @Gulbahar-Demirci çalıştığı bütün işlerin ispatlı olması yararlı olur

• 2024 de ilk başvurusunu yapıp kazanamayanlardan biri olarak kazanan arkadaşlara bol şans diliyorum umarım sıkıntısız bir süreç geçirirsiniz

• Yasaklı

@adm, içinde söyledi: DV2024 Mülakat Deneyimleri

2024 de ilk başvurusunu yapıp kazanamayanlardan biri olarak kazanan arkadaşlara bol şans diliyorum umarım sıkıntısız bir süreç geçirirsiniz

İyi dilekleriniz için teşekkürler hocam inşallah dv2025 de aramıza katılırsınız.

• @Prm-oguzhan, içinde söyledi: DV2024 Mülakat Deneyimleri

@adm, içinde söyledi: DV2024 Mülakat Deneyimleri

2024 de ilk başvurusunu yapıp kazanamayanlardan biri olarak kazanan arkadaşlara bol şans diliyorum umarım sıkıntısız bir süreç geçirirsiniz

İyi dilekleriniz için teşekkürler hocam inşallah dv2025 de aramıza katılırsınız.

umarım 😃 yaşım daha genç loto olmasa bile farklı yollar denemeye devam edicem

• selamlar Excele ekledim kendimi, mail kısa sürede gelir 🙂

• Merhaba. DS-260 formunu doldururken greencardımın gönderim adresini kalıcı adres olarak işaretleme gafletinde bulunmuşum. Acaba bu adresi mülakat günü değiştirebilme şansım var mıdır? Kalıcı adres olarak işaretlemem ilerde bir sıkıntı yaşatır mı?

• @tugceayilmaz ben kalici adres kismini bos birakmistim gidince nerede kalacagim belli olmadigi icin ona ragmen green cartimin gonderilecegi adresi kalici adres olarak sisteme gecirmislerdi. Sonra internetten adres degisimi yaptim adres belli olunca. Sorun olmadi. Konsoloslukta ya da internetten guncelleme yapabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |