DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ugursway çok teşekkür ederim

• @ugursway Uğur Bey merhabalar, daha önce Kuala Lumpur Türkiye Büyükelçiliğinde Türkiye’den tercüme edilmiş bir belgenizi apostil ettirmiş miydiniz. Yoksa sadece buradaki tercümanın tercüme ettiği belgeleri mi apostilliyor konsolosluk. Pazartesi günü konsolosluğa bizzat soracağım ama öncesinde size de sormak istedim

• Arkadaşlar benim case 14xxx umut varmı mülakata çağrılmak için

• @ahmet77 Öncelikle sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen.

• @atalardankalanbirben
    Selamlar, ben KL Türkiye Büyükelçiliği onaylı tercüman ile çalıştım, ama kendilerinin de bünyesinde tercüman bulunmaktadır, yüksek ihtimalle sizin Türkiye’den getirdiğiniz belgelerinizi kabul ederler diye düşünüyorum, yine de herhangi bir kabul etmeme durumu olursa kendileri de ücreti karşılığında tercüme ederek apostil ediyorlar. Bir de dikkat etmeniz gereken bir detay paylaşmak isterim bizim birkaç belgemize alakasız bir şekilde türkçe apostil kaşesi bastılar, biz farkedince daha sonra neredeyse sayfanın yarısını dakstil ile düzelttiler, yani biraz özensiz olduklarını deneyimledim siz de belgelerinizi teslim aldıktan sonra kontrol ederseniz daha iyi olur.

• Ankara her yil daha kotuye gidiyor interview konusunda. Her yil bir onceki yili aratiyorlar. Nedir bu ya. Haziranda bile hala 5K ne gelemediler yazik. Kimlere veriyorlar bu mulakatlari.

• Hepbirlikte 2024 talihlileri olarak amerikaya mail atalım ankara neden çalışmıyor diye

• Bütün dünyada başka Ankara örneği varmı acaba ?

• Forumda arattım ama bir sonuç göremedim, Hırvatistan'a dosya taşımak için mail atan oldu mu hiç?

• @eren34 Daha önce mail atmıştım iş yükü nedeniyle dosya kabul edemediklerini söylediler.

• Bu ileti silindi!

• @AYSY33 İranlılara 😑

• @gucarslan Merhaba Uğur bey, global telegram sayfalarını bulamadım. Grup ismi bilgisi var mı? Her türlü seçeneği denedim isim olarak ☺

• @eren34 benim mailime cevap vermediler.

• @Biks Siz yine de belirli aralıklarla kibarca yazın elbet dönecektirler.

• @gucarslan Haklısınız, mecburen bekleyeceğiz.. bu hafta tekrar hatırlatma maili atmalı mıyız peki?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet77, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar benim case 14xxx umut varmı mülakata çağrılmak için

umut yok, işlek bir yerde büfe açın.

• ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaşlar herkese günaydın. Sabah sabah uyku tutmadı uzun uzun okudum fakat herhalde uykulu gözlerden olsa gerek anlayamadım. Şu an kaç kişiye mülakat verildi Türkiye'den acaba ve her ay bu şekilde mülakata çağırıyorlar mı yoksa belirli aylarda mı çağırıyorlar acaba?

• @gucarslan Selamlar abi görüşün ve düşüncelerini merak ediyorum. Ankara'da Mayıs ayında açılacak olan yeni ofis GC mülakat dağıtım hızı ve sayısına sence bir etkisi olur mu? Şimdiden çok teşekkürler.

• @Atlantis00 Tüm Türkiye değil ama excel'e kayıtlı olan forum kullanıcıları kapsamında görebileceğiniz sayılar ve fikir edinebileceğiniz dosya aşağıdaki linkte mevcut.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

187

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |