Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Begum hayır bunlar Avrupa da tüm randevu alan caseler

• ⭐⭐

@korkmazunal Evrak iki senedir istenmiyor.

• arkadaşlar herkese merhabalar,
    21 temmuza randevu verilen biri bu iki ay süresince neler yapmalı? bir an önce aksiyon almalı mı?

• ceac visa status check kısmında at nvc gözüken birine mail gelmesi normal mi?

• @hsn-kartal bu listeye nereden ulastiniz?

• @hsn-kartal Çok teşekkür ederim.

• @hsn-kartal
    Merhaba. Bu bilgileri nereden edindiniz acaba, bu tarz bir data yayınlanıyor mu, kendiniz mi toparladınız?

• @fucho2 bilgi oldukça paylaşırım merak etmeyin hocam ,değerli adminlerimiz eger isterlerse onlara verebilirim.

• @lumos, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal Evrak iki senedir istenmiyor.

Ds260'ı geç gönderdik diye mi çağırmıyor bunlar bizi 😁

• ⭐⭐

@korkmazunal Ankara'nın kötü bir performans sergilemesi tamamen. Ds260 tarihiniz aslında geç değil Fifo için fakat Ankara henüz 9-10k civarına mülakat verebilmiş durumda.

• @makerdige Mail gelen mi var?

• @achillesoag Merhaba hocam. Yanlışlıkla Telegram grubundan çıktım. Lütfen geri ekler misiniz?

• ⭐⭐⭐

@fucho2 telegramda 2NL Update kararı var oradan takip edebilirsiniz çokta gerekli değil biraz boş kalabalık bir liste bu çünkü dünya genelindeki CNleri veriyor Anlara özeli değil şu anda

• @gucarslan Slmlar bize mulakat tarihi geldi fakat ais kaydini yapamiyorum.ds 260 kodu yanlis diyor.ben barcodlu yerdeki kodu giriyorum,acaba aktive mi olmadi?
    bunun icin ne yapmam gerekir?
    Simdiden tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uraz-mert ais hesabınız aktif olmadı çünkü, çok erken. mülakata 15-20 gün kala deneyin.
    ais kaydını mülakat günü bile yapsanız olur, acele etmeyin.

• @gucarslan cok teşekkür ediyorum bır sorum daha olabilir mi? ben unganlar randevusunu ımmıgrant mı diversty olarak mı almalıyım?green kart için?

• Merhabalar 21 Temmuz da mülakat aldık. evrakları şuan da hazırlasam geçerliliği olur mu? 2 aydan fazla süre var. nüfus kayıt örneği, sicil kaydı vs.
    -Nüfus kayıt örneği alırken aile mi yoksa nüfus ailemi seçmeliyim? nüfus aile yaptığım zaman babamın eski boşanmaları falan çıkıyor. 2 sayfa oluyor

• @uraz-mert Merhaba, mülakat mailinizi bugün mü aldınız acaba? Yeni mi dağıtılıyor diye merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim.

• @gucarslan hocam yanlışlıkla grubdan çıkmışım geri ekler misiniz?

• @hsn-kartal bu numaralar mülakat alanlarmı şuan nereye kadar ilerledi acaba kaç numaralar randevu aldı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |