DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Begum hayır bunlar Avrupa da tüm randevu alan caseler

• ⭐⭐

@korkmazunal Evrak iki senedir istenmiyor.

• arkadaşlar herkese merhabalar,
    21 temmuza randevu verilen biri bu iki ay süresince neler yapmalı? bir an önce aksiyon almalı mı?

• ceac visa status check kısmında at nvc gözüken birine mail gelmesi normal mi?

• @hsn-kartal bu listeye nereden ulastiniz?

• @hsn-kartal Çok teşekkür ederim.

• @hsn-kartal
    Merhaba. Bu bilgileri nereden edindiniz acaba, bu tarz bir data yayınlanıyor mu, kendiniz mi toparladınız?

• @fucho2 bilgi oldukça paylaşırım merak etmeyin hocam ,değerli adminlerimiz eger isterlerse onlara verebilirim.

• @lumos, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@korkmazunal Evrak iki senedir istenmiyor.

Ds260'ı geç gönderdik diye mi çağırmıyor bunlar bizi 😁

• ⭐⭐

@korkmazunal Ankara'nın kötü bir performans sergilemesi tamamen. Ds260 tarihiniz aslında geç değil Fifo için fakat Ankara henüz 9-10k civarına mülakat verebilmiş durumda.

• @makerdige Mail gelen mi var?

• @achillesoag Merhaba hocam. Yanlışlıkla Telegram grubundan çıktım. Lütfen geri ekler misiniz?

• ⭐⭐⭐

@fucho2 telegramda 2NL Update kararı var oradan takip edebilirsiniz çokta gerekli değil biraz boş kalabalık bir liste bu çünkü dünya genelindeki CNleri veriyor Anlara özeli değil şu anda

• @gucarslan Slmlar bize mulakat tarihi geldi fakat ais kaydini yapamiyorum.ds 260 kodu yanlis diyor.ben barcodlu yerdeki kodu giriyorum,acaba aktive mi olmadi?
    bunun icin ne yapmam gerekir?
    Simdiden tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uraz-mert ais hesabınız aktif olmadı çünkü, çok erken. mülakata 15-20 gün kala deneyin.
    ais kaydını mülakat günü bile yapsanız olur, acele etmeyin.

• @gucarslan cok teşekkür ediyorum bır sorum daha olabilir mi? ben unganlar randevusunu ımmıgrant mı diversty olarak mı almalıyım?green kart için?

• Merhabalar 21 Temmuz da mülakat aldık. evrakları şuan da hazırlasam geçerliliği olur mu? 2 aydan fazla süre var. nüfus kayıt örneği, sicil kaydı vs.
    -Nüfus kayıt örneği alırken aile mi yoksa nüfus ailemi seçmeliyim? nüfus aile yaptığım zaman babamın eski boşanmaları falan çıkıyor. 2 sayfa oluyor

• @uraz-mert Merhaba, mülakat mailinizi bugün mü aldınız acaba? Yeni mi dağıtılıyor diye merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim.

• @gucarslan hocam yanlışlıkla grubdan çıkmışım geri ekler misiniz?

• @hsn-kartal bu numaralar mülakat alanlarmı şuan nereye kadar ilerledi acaba kaç numaralar randevu aldı

Benzer Başlıklar

• 19
  • 116
  • 56
  • 6433
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

513

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.1k

| | | |