Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar geçmiş yıllarda 20k üzeri olup Greencard kazanan oldumu acaba ? Bununla ilgili bilgisi olan yada bi çizelge vs. Var mı ?

• @gucarslan çok teşekkür ederim

• ⭐⭐

@yusufalak Forum derya deniz.Her türlü ama her türlü bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bana ne gc çıktı ne de Amerikadayım.Ama bildiğim bir şey olursa cvp veriyorum. Adminlerimize teşekkürler.Sizlerde devamında tüm detayları okuyarak tecrübelerinizi paylaşarak bir sonraki geleceklere faydalı olacaksınız. Kapitalizmin merkezi amerikada adım atmak bile parayla iken burda insanlar hiç bir maddi karşılık beklemeden sizlerin sorularınıza cvp veriyor ve yardım ediyor.Bunun değeri zaten parayla ölçülemez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@selik merhaba, öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    sorunuzla ilgili cevaba da bu iletide kolayca ulaşabilirsiniz. aklınızda takılan farklı bir nokta var bu mesajı alıntılayıp cevaplayıp yanıtlanmasını bekleyin lütfen.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@royakl sabırla beklemelisiniz, her senenin dinamikleri farklı çünkü.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caakmemo DS260 formuna fotoğraf yüklemeyeceksiniz.
    mülakata fiziki olarak götürmeniz lazım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-Türk

1- bunu deneyebilrisiniz, eğer konsolosluk kabul ederse.
    2- eski deneyimlere bakın lütfen.
    3- bu başlığı inceleyin: https://yesilkartforum.com/forum/topic/4443/kentucky-consular-center-kcc/

• Kız arkadaşım green card kazandı. Ds-260 formunu yolladı. Yarın da nikahımız var. Evlendikten sonra kız arkadaşım beni add applicant sekmesinden eklemeli mi? Yoksa mülakat mailinden sonra formunu açtırdığı zaman mı ben de ds-260 formu doldurmalıyım? Hangi yol doğru?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kadiruslucan bu başlığın ilk iletisindeki excel listelerini kontrol edin.

• ⭐⭐

@mustafa_27 mülakat maili aldıktan sonra açtırıp yeni bilgileri giriniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafa_27 ekleyip, mülakat aldıktan sonra kendi formunda evli olarak işaretleyip sizin bilgilerinizi de kendi formuna ekleyebilir.
    burada önemli olan, asıl talihlinin kendi formunu mülakat alana kadar açtırmaması.
    mutluluklar!

• Merhaba ds-260 formunda sanırım bu yıl farklılık var benim takıldığım nokta.

1. Hali hazırda mevcut bir işim var çıkış tarihi formu doldurduğum günümü yazacağım?
      2)Ds-260 formunda son on yılda çalıştığınız yerleri girin diyor yanlış anlamadıysam, genel olarak herkes geçmişte bütün çalışılan işlerin yazılacağı söyleniyor.
      Şimdiden teşekürler.

• Merhaba , Greencard onayı aldım ve bir case numarası verildi, İlk defa başvuru sistemine girmeye çalışıyorum, case numaramı kabul etmiyor, sıfırları atarak denedim yine olmadı. Başka ne deneyebilirim bir fikri olan var mı? Çok teşekkürler şimdiden

• @gucarslan çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

• önceki dönemde ecxel tablosuna baktımda. red alanlar olmuş,evrak eksikliğindenmi yanlış beyanmıdır. ne sebep olabilir red alıyorlar

• @gucarslan add aplicant tarihinin bir önemi var mı?Şu zamana kadar yapılması lazım gibi.

• Merhabalar tekrardan, DV2024 asıl talihli benim ve kendi formumu 9 Mayıs'ta gönderdim ancak eşimin formunu iş yoğunluğumdan henüz gönderemedim. Bu sefer bugün göndereceğim umarım. Sormak istediğim şu, benim onay sürecim kendi dosyamı gönderdiğim andan itibaren başladı mı, yoksa eşimin formunu da gönderdiğim gün itibariyle ikimizin birlikte mi başlıyor?

• Merhaba, kız veya erkek arkadaşına çıkanlara bi soru sormak istyorum. Evlilik işlemini nasıl yapmayı düşünüyosunuz? Ben kız arkadaşımla zaten bu yıl sözlenecektim ama şimdi işlemleri erkene çekiyoruz. hemen bir an önce nikah mı yapsak yoksa temmuz- ağustosu mu beklesek bilemedik. Kimlik, pasaport vs belgeleri de yeniletmemiz gerekecek çünkü. Ayrıca DS-260 Formumu bekar olarak doldurdum onu mülakat tarihi verldipinde açtırıp eş bilgisi olarak ekliycem.
    Fikir olması için sormak istedim, teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@OzzieOzzy8, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar tekrardan, DV2024 asıl talihli benim ve kendi formumu 9 Mayıs'ta gönderdim ancak eşimin formunu iş yoğunluğumdan henüz gönderemedim. Bu sefer bugün göndereceğim umarım. Sormak istediğim şu, benim onay sürecim kendi dosyamı gönderdiğim andan itibaren başladı mı, yoksa eşimin formunu da gönderdiğim gün itibariyle ikimizin birlikte mi başlıyor?

Muhtemelen asıl talihli siz olduğunuz için sizin submit tarihiniz baz alınır ama eşinizin dosyasını bugun kesinlikle submitleyin.

• @crazycells hocam ben bunu fark etmemişim kusura bakmayın. Hayır 2019 yılında evlendik.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |