Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos merhabalar, telegram için ben de form doldurdum. Ayarlarım açık, kullanıcı ismim: nemotheclownfishh

• @Beykentli teşekkürler
    ben Afrika'dayım şu anda . sarı humma aşısı mecburen oluyorsunuz:)

• @nemotheclownfish @ucanmustang telegram ayarlarında gizlilik ayarları gibi birşey var, oradan izin vermeniz gerekiyor.

• @Darko Hepsi açık, sanırım yoğunluk var veya tatil sebebiyle ilgilenemiyorlar. Sabırla bekliyorum 🙂

• Arkadaslar merhaba. Aramizda case no yuksek olub amerikaya turist vize alib orda yani amerikada mulakata giren varmi?

• arkadaşlar merhaba, şuanda açık öğretim okuyorum umarım bu yıl çekilişi kazanırım 🙂 sadece aklımda bir soru var, ds-260 formunu doldururken henüz mezun olmuyorum ama mülakata giderken mezun olmuş olacağım. böyle bir durumda ds-260 forumunu doldururken nasıl bir yol izlemeliyim? mezun olduktan sonra formu açtırmam gerekli mi? teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@busrasacan DS260 formunu o anlık bilgilere göre dolduracaksınız ileriye dönük olabilecek senaryolara göre değil. Formu açtırmanızada gerek olmaz

• ⭐⭐

@nemotheclownfish Merhaba, 28 Nisanda formunuzu doldurmussunuz fakat kazandi belgesi aradigimiz kosullara uymuyor, lutfen buna gore tekrar form doldurun. Yogunluk ya da ilgilenmemek degil, hatali ve eksik basvurular oluyor, 'gecikme' lerin sebebi de genelde bu nedenlerle oluyor.

• Yasaklı

Barbadosu deneyin ,barbados welcome visa stamp veriyor 1 haftada 12 ay gecerli.2000 Dolares.ben yazdigimda barbados buyukelciligi bridgetowndaki yer bana oturum yada daha once oturum almis kisileri simdilik alabiliriz dedi.Bir bakin durumu olan arkadaslar.kolay gelsin basarilar diliyorum herkese

• Arkadaşlar merhaba,

Geçen sene bu zamanlar randevu sırası kaçtaydı acaba, bu sene çok mu yavaş ilerliyor. Numaram yüksek olduğu için yetişir mi emin değilim. Bir de bu sene sıra noya göre mi yoksa form doldurma sırasına göre mi ilerliyor. Haziran da verilecek mülakatlar belli mi

Teşekkürler

• Yasaklı

Birde bemuda da ayni program var onuda arastirin yazin buyukelcilige,kabul edebilirler .bol şans. Unutmayin eb 5 bile 3 sene ve 900 bin dolar degerinde yani milyon dolarlik bir hak.oyle 10k 15k gitti diye dusunuyorsaniz zaten oturun oturdugunuz yerde.Milyarlarca insan olumune kosuyor.Herkese bol şans diliyorum

• @bates7 1. Sayfanın ortalarında bu sene ve geçmiş senenin excel dökümanları var orası size fikir verebilir ama genel olarak Ankara yavaş ve az mülakat veriyor

• @bates7 Merhaba, aslında tüm bu soruların cevapları ilgili başlıkların altında var. Yıllara göre excel tabloları bu başlığın ilk iletisinde paylaşıldı oradan kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz ama şunu net bir şekilde söyleyeyim. ANK bu sene ''ilerlemiyor'' abartmıyorum ilerlemiyor bu arada cidden. 7k case nolar mülakat maillerini yeni aldılar. Ne neye göre ilerlediği belli ne de neye göre ilerleyeceği. Karar sizin.

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler Emre Bey 🙂

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler Emre Bey 🙂

• image.png Interview randevusu da geldi ama gidip RED yemek mi yoksa hic gitmemek mi? Iste butun mesele. Nasil oluyor da adamlar Foreign State Chargeability problemli bir basvuruyu bu asamaya kadar kabul edebiliyorlar?

• Bu ileti silindi!

• @tonymiami Çünkü bilmiyorlar daha yanlış olduğunu.

Madem ds formunu açıp bırakmadınız, öyleyse gidin ve aklınızda kalmasın. Sağlık raporuna girmeden gidin.

• ⭐⭐

@tonymiami DV2023 için önden bir belge kontrolü olmadığı için mülakat gününe kadar ne eksik, ne hatalı girilmiş buna bakmıyorlar. Ama yine de görüşmeye katılacaksanız bol şans dilerim.

• ⭐⭐

@Mr-Yavuz 7xxx ler yeni mi aldı 🫢Çıksada sevinmeyelim vallahi

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |