Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @umutali10 forumda aktif olursanız yardımcı olacak kişiler var adres konusunda

• @enemy Bilmediğim için kusura bakmayın. Forumda aktif olmaktan kastınız nedir tam olarak ?

• ⭐⭐⭐

@umutali10 Turquoise Horizon firması var forumda adres temin ediyor ücret karşılığında onlarla konuşabilirsiniz. Airbnb veya otel veremezsiniz zaten. Hele bir kazanında adres kolay iş dert etmeyin

• @Emre-Kurtulmuş Anladım. Peki bu durum ds-260 formunu doldurmada gecikme yaşatmazmı bana ? Herkes mümkünse hemen doldurmayı tavsiye ediyor. Bende haftaya c.tesi akşamı açıklandığında kazanmışsam aynı gece gerekirse sabaha kadar formu doldurmayı planlıyordum. Yani c.tesi akşamı gece saatlerinde bahsettiğiniz yerden ücreti karşılığında adres temin edebilirmiyiz acaba ? Yoksa p.tesiye kadar beklememiz mi gerekecek ?

• @umutali10 ABD yaşayan arkadaşlar buranın eski ve müdavimi olan kişilere adres konusunda yardımcı oluyor. Sizi biraz olsun tanımaları güvenmeleri gerekiyor. Burayı sadece istediğini alıp çekip giden kişilere pek yardımcı olmazlar

• ⭐⭐⭐

@umutali10 formu doldurmak için ABD adresine gerek yok ki none yet diyip dolduracaksınız.

• @enemy Anladım çok teşekürler 🙂

• @Emre-Kurtulmuş Anladım bu çok iyi oldu benim için dediğiniz gibi yaparım. Bu şekilde yapınca sanırım mülakat günü geldiğinde gerçek bir adres ayarlamış olmak ve mülakat esnasında ibraz etmek gerekecek doğru mu ?

• ⭐⭐⭐

@umutali10 evet mülakat gününe kadar adres bulursunuz mülakat esnasında güncelletirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkürler. Mevcut durumumda KCC ile irtibata geçmem halinde dosyamı taşımak istediğim ülkeyi seçme hakkı veriliyor mu? Veya onlar müsaitlik olan yerlere mi yönlendiriyor? Current olmaya çok yaklaştığım için current olmayı bekleyip ulaşımımın daha mümkün olacağı konsolosluklarla görüşmek daha mı mantıklı olur bu noktada?

• Merhabalar,telegram gruplarına uye olmak icin kayit actim ama kimse donus yapmadı?Bir sorun mu var?

• @nemotheclownfish Taşıma yapmak için genellikle taşımak istediğiniz ülkenin yasal oturumuna sahip olmanız gerekiyor fakat bu konsoloslukların insiyatifinde. Mesela Viyana bu yıl oturumsuz olarak bir çok kişiyi kabul etti. Yani KCC size böyle bir hak vermiyor veya müsait olan ülkelere yönlendirmiyor. Siz konsolosluklarla teker teker iletişime geçip kabul edilmeyi beklemelisiniz.

• ⭐⭐⭐

@nemotheclownfish taşıma işlemi istediğiniz ülkeye yapabildiğiniz bir şey değildir. KCC sizden oturum kanıtı ister, oturumunuz yoksa başka bir ülkede bu sefer oturumsuz kabul eden ülkeleri bulmanız lazım. Ben şuraya taşımak istiyorum hadi oraya taşıyım olmuyor yani oturumunuz yoksa

• ⭐⭐

@umutali10 Merhaba, vize suresine uymak kosuliyla bu planinizi gerceklestirebilirsiniz. Konu uzamis. Bir cok kucuk cocuklu arkadas da bu sekilde yapiyor hali hazirda.

• Sevgili dostlar grup icin kimse dönüş yapmadı.Bu konuda yardımcı olacak kimse yok mu adminlerden?

Telegram kullanici adi:ucanmustang

• ⭐⭐

@ucanmustang Cunku telegram isminiz ile sizi ekleyemedik, bence once kullanici ayarlarini kontrol edin lutfen.

Kaldi ki, 29 Nisan Cumartesi gunu doldurmussiniz formunuzu, ve bugun 1 Mayis, izinli olunan bir gun. Hatirlatmak istedim.

2023-05-01_18-49-24.png

• @lumos telegram kullanıcı adım:ucanmustang tekrar deneyebilir misiniz? Gruplar ayarı açık görünüyor. Teşekkür ederim yanıtız için.

• ⭐⭐

@ucanmustang Tekrar deniyorum simdi sayin Ucanmustang. Rica ederim.

• ⭐⭐

@ucanmustang Hala olmuyor.

• @volkan62 Eğer herhangi bir Afrika ülkesinden onay alırsanız ve o ülke sarı humma aşısı olup gelmenizi istiyorsa, benim Sarı Humma aşısı ile ilgili yazdıklarımı okuyun lütfen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.7k

| | | |