Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @umutcetnkaya Green card alacak kisinin oncelikle Amerika'ya giris yapmasi gerekiyor. Ardindan kart gonderiliyor.

• @hdemircanusa Çok teşekkür ederim. Emeğine sağlık 🌹

• ⭐⭐

@umutcetnkaya Önce Amerika’ya giriş sonra SSN ondan sonra Greencard , DS260 formunda belirtilen Amerika adresinin sebebi bu zaten

• ⭐⭐

@levo Rica ederim ne demek 🙏

• ⭐⭐⭐

@STK-TRCN kasmayın bu kadar basit ingilizce kolay bir form

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr öncelikle çiftin videosunu izlerseniz tekrardan ds formu kısmındada destek olacaklarını söylüyorlar, iyi niyetlilerdir ona bir şey diyemem ama onların çekiliş yapıp açıklayıp destek olacakları sistemi belirlemeleri 1 haftayı alır buda sizin formu geciktirmeniz demek. Süreçden haberleri yok demek ki tek faydadı vizeyi alırsanız NJ gidecekseniz havaalanından alırız filan diyor orada faydanıza olur ama önceki adımlarda sizd doğru bilgi veremezler. Clickbait dememin sebebi video başlığının ücretsiz destek herkese gibi gösterilip çekilişe tabi edilmesi. Daha iyisini söyliyim forumda çekiliş yok ve en güncel ve doğru bilgiyi alıyorsunuz gucarslan bey sayesinde

• ⭐⭐⭐

@newbie97 greencard almanız amerikan vatandaşı olmanız demek değil ancak 5 sene sonra vatandaşlığa başvurabilirsiniz

• @hdemircanusa bende boyle bılıyorum vıdeoda avukat sozde adam bırde oyle dıyınce bır şüphe ettım valla

• ⭐⭐

İyi geceler

• ⭐⭐

@umutcetnkaya Greencardın bir çok çeşidi var yanlız , Belki çekiliş için olanından bahsetmiyordur , Bizim olayımız Greencard Lotosu bu süreçte yukarıda belirttiğim gibi

• ⭐⭐

@mikael İyi geceler 💤

• @hdemircanusa Çekilişten bahsedıyorlar malum bılıyorsunuz gunu yaklastı youtuberlar gc videoları atmaya basladı

• @hadi-BE aynısını az önce de ben yaşadım 😀

• insallah bu sene green card bana cikar. ilk basvurum ve bu site sayesinde dogru basvuru yaptigimi dusunuyorum. hadi hayirlisi. az kaldi...

• @umutcetnkaya nasıl yapılacağını da anlatmış mı. boşuna birde orada beklemeyelim. herşey hazır olsun bari...👿 👿 😁

• ⭐⭐⭐

Uyaniklara iyi sabahlar, sonradan göreceklere günaydın 😊

Oceanside, California

FB_IMG_1682648173288.jpg

📸: [instagram.com/ariellevey]

• ⭐⭐

Hayallerine kavuşmayı bekleyen tüm Forum arkadaşlarıma Günaydın , günler gayet güzel geçiyor hız açısından (benim için) vakit azaldıkça çıkacak umudu alttan alttan nabzı etkiliyor ama geçen seneden ders alan ben , hayııır uçma daha bişey belli değil diye kendime moral veriyorum , bakalım neler olacak burdan direk DV2025 Bekleme Odasına mı ışınlayacağız , yoksa …

• Selamlar, ilk başvurunun heyecanı çok farklıymış. Umarım herşey gönlümüzce olur.

• ⭐⭐⭐

Günaydın arkadaşlar, az bir zaman kaldı heyecan dorukta farkındayız ancak lütfen en azından son 3-4 sayfayı okumadan soru sormayın aynı sayfada bile bire bir aynı sorular var lütfen.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş iyilikten maraz doğar dedikleri böyle bir şey aslında, ayrıca video da bir noktada " kanalımızı büyütmek için yapıyoruz" diyorlar ve bence bu bir kabul ediş clickbate i, DS260 dışındaki konular gerçekten işe yarayabilir ama onların bulunduğu bölgede özerk Türkiye gibi zaten türkçe olarakda her işlerini rahat halledebilirler 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |