Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Atlantis00 hemen güzel seyler düsün heyecan harekettt 😃 at buraya eyalet secimini , nerede yasamak istedigini tekrar bi umutt yüklemesi yapalim sana güzel yorumlarla 😃

• @Atlantis00 İyi düşün iyi olsun her zaman motto bu olmalı burada olumsuzluklara yer yok 🙂

• @Selly Aynen ben de düzen oturur oturmaz ilk işlerimden biri olacak 😃 Biz kadınlar istesek de çok kas yapamayız bunun üzerine yoğunlaşmadığımız sürece ama biz zaten kendi çapımızda spor yapıyor oluruz 😃

• @hashirama Ben kendisini davet edeyim foruma. Belki gelir, belki bir video ile anlatır. Olmadı ben anlatırım. Belediyede mi kalayım Amerikaya mı gideyim ikileminde kaldı 🙂

• @ayvalik10 bu kadar kas yapmaya gerek var mı çok itici değil mi. tabi mesleği için değilse. gerçi bazı mesleklerde (güvenlikle ilgili) bence yine bu kadar kas yapmamak lazım çünkü kolları kapatmıyorlar kaslardan doğru düzgün hareket edemedikleri için ölümcül darbeler alıyorlar. Bu sebepten ölen bile vardı (saldırgan bıcak saplayıp öldürüyordu adamı)

• ⭐⭐

Nasıl gidiyor arkadaşlar 🙂

• @hashirama belki dediğiniz doğru olabilir ama ben nasıl başka youtuberları izliyorsan diğer insanlarda aynı şekilde izliyordur herhalde. Evet market videoları standart olduğu için onlar dikkatimi çekmiyor açıkçası. Özünde güzel bir aile ama tekrara düşüyor gözükmeleri benim izlememeyi tercih etmeme sebep oluyor. Mesela en son videosunda Deniz Bey kimsenin değinmediği (izlediklerim arasında) şeyleri anlatmıştı aa bak bunları bilmek çok iyi not alayım vs dedim. Bu tarz videolar çok daha değerli oluyor.

• @Lossantosdy Gayet iyi sizleri sormalı her şey yolundadır umarım 🙂

• @berolika vallahi ilk tercihim mümkünse aletli plates onun için bir eğitmen şart 😁 😁

• @Lossantosdy heyecanlı 😁 😁 senin nasıl gidiyor

• eevvveettt Amerika yolcu arkadaslarim günaydinlar, tünaydinlar ya da iyi aksamlar artik nereden okuyorsaniz 😃 Bugün Regaip kandili Regaip istemek demekmiss o zaman hazirsanizz duama basliyorum.Allahimmm ben ve forumda ki özellikle Mangal tayfa 6 Mayis da sonuc ekraninda ismimizin ve adresimizin olduğu "You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program..." ile başlayan mektubu görmemizi ve sonrasinda ki tüm islemlerimizin de hizli ve kolay olmasini son olarak da mangal tayfa ve aileleri ile amerika da uzuuunn bir mangal sofrasinda bulusup kahkaha bol sohbet yapip bu sefer de gelmek isteyen diger arkadaslar icin toplu dua etmeyi nasipp ett cookk amin 😃

• @Selly Fiyatlarına biraz baktım da seans başı ücretleri ortalama 50-100$ arası ve özel/yarı özel gibi seçeneklere göre de değişiyormuş. Oraya bir yerleşelim de Allahın izniyle her şey ayarlanır bir şekilde 😃

• @goyro666 Müthiş dua canı gönülden bir Aminnnnn 🙏🏻 🙏🏻 Tüm forum ailesinin kandilini kutlarım dualarımız kabul olsun inşallah 🙂 🙂

• ⭐⭐

@berolika @Selly çok şükür iyi 🙂
    benim heyecanım şuan direksiyon sınavı için 😃 pazartesi direksiyon eğitimim başlıcak cumaya kadar inşallah geçerim 🙂 normalde sürebiliyorum ama şimdi hoca falan olacak diye stres yaptım

• @goyro666 ÇOK ÇOK ÇOK AMMMİİİİNNNNN 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻 🤲🏻 😀 😀

• @berolika Aynen burayla kıyaslanınca rakam bedava oluyor 😀

• @Lossantosdy İnşallah iyi hocalara denk gelirsiniz hoca da önemli bir faktör ama sizin rahat olmanız çok daha önemli zamanla gerginliği atarsınız bence 🙂

• @Selly Ah Türküyemm ahh 😃 😃

• @Lossantosdy hiç stres yapma rahat ol. Bende arabayı çalıştırdım bir yerden döndürdüler sonra hafif yokuşta durdurdular tekrar hareket ettim sonra bir büfeye gidip çay içtik 😀 😀 arabaya binerken kardeşime vermiştim herşeyimi üstümde para da yoktu bana da ısmarladılar sağ olsunlar. Sohbet ederken benden sonra da kardeşim girecek sınava dedim aa iyi onda da sigara içeriz dediler 😃 😃 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |