Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Merhaba benim de bugün görüşmem vardı. Nüfus kaydı,adli sicil, biyometrik 1 fotoğraf, evlilik kanıtlayıcı fotoğraflar,biletler ve evlilik cüzdanı belgelerini verdim. Ayrıca halihazırda Amerika turist vizeniz varsa o vizenin olduğu pasaport farklıysa yanınızda getirmeyi unutmayın. Benimkini teslim ettim ve vizeniz hayırlı olsun dedi turist vizemi de iptal etti prosedür gereği. Görüşme 1 dakika kadar sürdü çok kısaydı, hemen onaylandı vizem. Herkese başarılar diliyorum ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Ben sitede etkin kalmaya, elimden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğim.

• Merhabalar herkese. Benimde mülakatım bu sabahtı kızım vatandaş ama ayrı duramadığı için beraber girdik standart belgeler istendi benden de. Ortalama 1 saat 45 dk içerideydik ama mülakat 2-3 dk sürdü benden ekstra olarak kızımın birth certificate istendi birde eşimin abd’ye ilk girişinin nasıl olduğu soruldu onun dışındakiler nasıl tanıştınız nezaman evlendiniz en son nezman görüştünüz eşimin işi ve yaşadığı yer, hiç başka ülkede bulundunuz mu abd vizesine başvuru yaptınız mı şimdilik aklımda kalanlar bunlar. Bu arada yanımda kızım için peluş oyuncak ve ince bir resimli kitap götürmüştüm biraz oyalanması adına ve sıkıntı çıkmadı. Çok şükür uzun bekleyiş sona erdi. Darısı tüm bekleyen arkadaşların başına.

• @Canan-Biçer sizinde gözünüz aydın

• @ggbbww gözünüz aydın

• Arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

• Bu ileti silindi!

• @crazycells yani terhis belgeside oluyor dimi biz onu yukledik

• ⭐⭐⭐

@cokbekledik86 hayırlı uğurlu olsun en kısa sürede vatandaşlık deneyimlerini de bekliyoruz diyelim o zaman 🙃 beklediğiniz süre uzun ama mülakat esnasında bunun icin mi bekledim diyebiliyor insan..

• @waterman çok teşekkür ederim evet malesef bunun içinmi insanlar bunca yıl bekliyo

• @cokbekledik86, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Arkadaşlar çok şükür benim sürecimde burda sona erdi vizem onaylandı klasik evraklar adli sicil kaydı nüfus kayıt örneği boşanma belgesi fotoğraflar ve finansal dökümanlar eşimin nerde yaşadığını ne iş yaptığını nasıl tanıştığımızı sordu ve o meşhur beyaz kağıdı elime verdi darısı bekleyen herkesin başına inşallah. bu zorlu süreçte herkes birlik olup birbirine destek olmaya çalıştı çok teşekkür ediyorum

Hayırlı olsun inşAllah. Çok sevindim.

• @MYusuf teşekkür ederim sağolun

• Arkadaşlar durumuma sabah baktım Refused di bu normal biliyorum birkaç saat önce ap göründü Buda normalmi sonramı ıssued olucak

• ⭐⭐⭐

@cokbekledik86 evet yarın basılıp kargoya verilir

• @waterman forumun kurtarıcısı 🙂 teşekkürler inşallah biran önce sizde turist vizenizi alırsınız

• Interview öncesi sağlık muayenesine giren ve deneyimleyen arkadaşlar, olduğunuz bütün aşıların isimlerini yazar mısınız?... belki bazılarını olmuşumdur diye. Şimdiden bir araştırayım. Hangi aşıları yaptılar ve var mı aranızda aşı olupda sağlık randevusuna giden ve daha az ücret ödeyen? Paylaşırsanız benim gibi diğer arkadaşlar da bilgilenir.

• ⭐⭐⭐

@Berkan-Duru, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Interview öncesi sağlık muayenesine giren ve deneyimleyen arkadaşlar, olduğunuz bütün aşıların isimlerini yazar mısınız?... belki bazılarını olmuşumdur diye. Şimdiden bir araştırayım. Hangi aşıları yaptılar ve var mı aranızda aşı olupda sağlık randevusuna giden ve daha az ücret ödeyen? Paylaşırsanız benim gibi diğer arkadaşlar da bilgilenir.

Süreci geçirenler muhakkak yazar ama anladığım kadarı ile muayene esnasında karar veriyor doktor

• @waterman cevap için teşekkürler

• @cokbekledik86 tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @Canan-Biçer tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @ggbbww tebrikler vizeniz hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |