DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Zeyno gozumuz aydin 17 gun ilerledi

• @oprmngr 🙂 Eveeet gözümüz aydın gerçekten. Hem sevindim hem şaşırdım. İnş ilerlemeye devam ede ara vermeden.

• İlerlemesi iyi oldu tabi ama Ankara’da durumlar çok iyi değil. Bir de onun beklemesi olacak gibi.

• @eeken aniden artmış sanki başka ülke vatandaşları mı? Aylarca bekletirler mi bizi?

• Tarihler yaklaşık 2 yıl sonra ilerledi. Bizim priority date’de 03/04/2007. Bize tahmini ne zaman sıra gelir, yorumu olan olur mu?

• @suzers Artık current olduğunuza göre bir iki ay içinde interview tarihi alırsınız diye düşünüyorum. O zaman bizide bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Bizim tarihibdr yaklaşmış olduğunu anlamış olurum

• Bu ileti silindi!

• @Zeyno Family preference covid yasaklarıyla aşırı arttı, sonrasında ise aşırı yavaş şekilde azalmış. Bir yılda Ankara’nın yaptığı mülakat sayısı çok az. Sırası gelmiş mülakat bekleyen 1300 kişi var hala. Bizim daha sıramız gelmedi bile.

• @Zeyno merhaba, tabii mutlaka haber veriririm mülakat tarihi aldığımda. Eğer 60 gün içinde randevu gelmezse sürecin devam ettiğine dair bir mail atacaklarmış, randevu gelene kadar. Takipteyiz bakalım

• @eeken artık visa bulletinde tarih ilerlemesi ile birlikte hızlanabilir belki. Sizin priority date’iniz ne zamandı, ne kadardır sıra bekliyorsunuz?

• @eeken o zaman hemen sevinmeyeyim ilerleme oldu diye. Niye ilerlettiler ki bukadar iş vardıysa? Boşuna sevindirdiler bizi. Beklemeye devam demek ki

• @suzers teşekkürler. Vizenizi kısa zamanda almanız dileğiyle

• @suzers Benim 31.07.2007, yani henüz current olmadım maalesef. Umarım bir an önce randevu tarihi alırsınız.

• @Zeyno Ankara çok zayıf kaldı nedense, taşınma ve çalışan sayısı azlığıyla beraber İran vs yoğunluğu bizi yoracak gibi görünüyor. Umarım yanılırım.

• @Zeyno @eeken merhaba, güzel haberlerim var. Priority date’i bizimle aynı olan halamlara haziran 2023 için büyükelçilik randevu verdi. Onların tüm belgeleri temmuz 2020’de kabul olmuştu. Bizim tüm belgelerimiz ise temmuz 2022’de kabul oldu. Bakalım bize ne zaman randevu gelecek, bilgilendirme yaparım yine. Ankara beklediğimizden hızlı şekilde randevuları eritebilir.

• ⭐⭐⭐

@suzers tebrikler güzel bi gelişme olmuş detayları paylaşmayı unutmayın ☺

• @suzers tebrik ediyorum çok sevindim🙂 🙂 : Ayrıca teşekkürler.

• @crazycells merhaba, burada kast ettiğiniz onay tarihi nedir? NVC Welcome Letter mı? Eğer değilse onay tarihimizi nasıl öğrenebiliriz?

• @suzers Çok sevindim. Umarım sizin randevunuz da hemen verilir. Çok teşekkürler bilgi için.

CEAC sayfanızda sağ üstte YOUR CASE IS CURRENTLY AT: kısmında ne yazıyor şu an?

• @eeken bizim priority date’imiz gelmişti sadece, bizim at NVC yazıyor. Randevu verilen halamlarda ise at ANKARA diyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |