Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yasmin982 2. Onay diye bişey yok başvurunuz alındı inceleniyor diye bi güncelleme oluyor sonrada onaylanıp nvc ye aktarılıyor orasıda onayladıktan sonra Ankara mülakatı benim bildiğim de bu şekilde

• @gizemaö ben shengen vize görüşmesinde kırmızı mühürlü aldım görevli e devletten Qr kodlu çıkarmamı istedi siz ne şekilde yükledinizde kabul edilmedi acaba arşiv kayıtlı ingilizce çıkardım Nvc aşamasında kabul ettiler listede tam olarak nasıl istedikleri yazıyo sanırım

• @lina benim kabul edildi evraklarını dedikten sonra Ekim ayında yine bir güncelleme geldi aktif olarak inceleniyor güncellemesi yaptı ben hangi tarihi takip edecem anlamadım ayları hesap ederken hangini göz önünde bulunduracam

• @waterman çok detaylı bir bilgilendirme olmuş teşekkür ederim . Ben sürecin bu kadar uzun olacağını düşünmemiştim açıkçası, 1 sene sonra greencard ı alsa 2-3 senede de beni alır diye düşünmüştüm okuduğum yorumlardan vs. ama iltica ayrı bir konu tabi. şu durumda çok uzun bir süre hayırlısı diyelim...

• @cokbekledik86
    Ben ilk yüklediğimde arşiv kayıtsız ve ingilizce yüklemiştim. Tamamen benim hatamdı. Şuan sisteme hem kırmızı mühürlü hemde e- devletten barkodlu ve arşiv kayıdlı evrakları yükledim. Dq için bekliyoruz.

• @yasmin982 bizim tarihlerimiz yakın olduğu için ben de sizi takip ediyorum ekimin kaçında aktif olarak incelenmeye başlandı diye güncellendi acaba sizin?

• @yasmin982 ilk başvuru tarihinizi baz alın başvurunuz kabul edildi diye gelen mail tarihini

• @Bernur 28inde aktif inceleniyor dedi

• @lina 14ünde evraklarını alındı dedi kafam iyice karıştı 😂😂😂🤦🏽♀🤦🏽♀🤦🏽♀️bende sizi takip edeyim bir değişiklik olursa yazın lütfen 2 ay aramız var.
    Yemin ederim yaşlı kişilerin beni görünce hala sen amerikaya gitmedin mi cümlesinden bıktım Allah'ım bize gelsin sıra lütfen 😔😔🤲🏼🤲🏼🤲🏼AMİNNNNN
    Bu arada siz f2a mısınız sadece başvuru tarihi yazıyor imzanızda

• @yasmin982 evet f2A yım 😀gerçekten ben de bıktım en çok da bebeğmin babasından ayrı olması üzüyor beni değişiklik olduğunda tabiki hemen yazarım buraya inşallah gelir sıra tahminim Şubat gibi onaylanır hakkımızda hayırlısı olsun nediyelim

• @lina bende şubatta gelir gibime geliyor ama bakalım senin bebeğin ufaktır.Benimki 3.5 yaşında Rabbim bir araya gelip tam bir aile olmak nasip eylesin beni ve sizin gibi burada sırada bekleyen tüm arkadaşları AMÎN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

• @yasmin982 1.5 yaşında benimki de inşallah herşey gönlünüzce olsun

• @lina AMİNNNNN cümlemizin inşaallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

• @yasmin982 Merhaba imzanızdaki NOA1 ne oluyor tam olarak , bende aralık 2021 başvuru yaptım California da evrağım

• Merhabalar I864ez nedir acaba? Mülakata 10 gün kaldı sponsor kısmında incomplete yazıyor bilen yazabilir mi?

• @Metehan-Sayın bunu bende bilmiyorum şuandaki aşama aktif inceleniyor yazıyor noa 2yi onay anlamına gelip dosyanın nvcye geçeceği anlamına geliyormuş eksik evrağın yoksa tabi

• Merhaba Arkadaşlar.Benim durum 2 ay önce processing 2 ay gözüküyordu,2 ay geçti yine aynı.Sizde bir değişiklik var mı?

• Merhabalar ,mart 2021 başvuru yaptık.şubatta aktif olarak inceliyoruz maii geldi .devamlı kontrol ediyorum hala inceleniyor görünüyor .neden bu kadar uzun sürdü dosyamın onaylanması ,durumum normal mi?dosyam californiada

• @Sibel-Demir californiada dosya çok ama bize göre şanslısın bu ay gelir gibime geliyor sizin onayınız gelince yazarsanız martın kaçıydı biz bekleyenler için güncelleme olur sizden sonra mayısta lina var ben bir arkadaşda bende sonra var temmuz vs california

• @yasmin982 inşallah dediğiniz gibi bu ay onayım gelir .şubatta başvurmuştuk mart 27 kabul edilmişti dosyam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |