Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @wanti, içinde söyledi: ABD'de Araba Sigortası

Yeni geldik 0 geçmiş sadece TR ehliyeti ile 0 km aldığımız/kullandığımız 🙂 arabaya (araç lease)

• Progressive den 6 aylık 1100 dolar vereceğiz. Yerimiz Houston
    • 2 sürücü kayıtlı.
    • Aracın MSRP si 52K
    • Kapsamda aşağıdaki gibi.

image.png

@ipeke bakin sayin @wanti nin paylastigi guncel degerler sizinde en fazla bu kadar olmasi lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wanti aşağıdaki videoyu seyreder misin

• ⭐⭐

@ipeke biz ilk geldiğimizde Türk ehliyetine aylık 180 dolar çıkarmıştı sonra 130 a düştü ehliyeti alınca. 2019 da 2017 model araba almıştık.

• @TMG merhaba,

Ben de Houston’dayım.
    Dün araç aldım 2012 model Nissan Murano.
    Abana diye bir firma 200$aylık fiyat verdi (en boş kapsam, büyük ihtimalle).
    Siz, hangi firma ile çalışıyorsunuz, tavsiyeniz var mı?
    (Bu arada sadece Türk ehliyetim var).

• @entropik Progressive e bakın. Tr ehliyeti ile 2 kişi 0 araç dolu kapsamla aylık 180. Sürücü yaşları 39. Yaş büyük kriter galiba.

• @wanti teşekkür ediyorum. Yaş 36. Kurtarıyor gibi.

• @entropik, içinde söyledi: ABD'de Araba Sigortası

@TMG merhaba,

Ben de Houston’dayım.
    Dün araç aldım 2012 model Nissan Murano.
    Abana diye bir firma 200$aylık fiyat verdi (en boş kapsam, büyük ihtimalle).
    Siz, hangi firma ile çalışıyorsunuz, tavsiyeniz var mı?
    (Bu arada sadece Türk ehliyetim var).

Ben 1.5 senedir statefarm ile calisiyorum. Ilk basladigimda 6 aylik $700 civarindaydi. En son 2 arac 2 surucu $390.94 / 6 ay odemisim. Ancak benim yillik yaptigim mile cok dusuk. Bu kadar dusmesinin en buyuk etkeni bu. 3 yilda 20k mile ya yapmisimdir ya yapmamisimdir emin degilim 🙂

• tekrar merhaba, used auto loan icin direk banka ile calismayi mi onerirsiniz yoksa lendingtree, myautoloan gibi firmalari da gordum arastirma yaparken. Bank of america ile calisiyorum hesaplarim orada used car icin 5.29% apr veriyorlar. daha dusuk apr veren bildiginiz baska bir banka yada kurulus onerisi olan varsa yonlendirebilirse cok sevinirim, tesekuurler

• @entropik turk ehliyeti 3 ay geçerli haberiniz olsun. mümkün olan en kısa surede ehliyet almanız durumunda fiyat direk dusecektir.

• @egesahinkaya merhaba,

Teşekkür ederim. Ehliyeti aldım, sigorta işinde tamam şimdilik. Bi İngilizcem kaldı. Yoksa burda saati 9 $ haftada 50 saat çakışıp geçinmek büyük sıkıntı benim için. Off yahu 😄

• @entropik İngilizce icinde mümkün olduğu kadar yabancı filmleri Turkce alt yazılı izleyin, kalıpları daha hızlı öğrenirsiniz. birde çekinmeden mümkün olduğu kadar konuşmaya , yanlış bile olsa cümleler kurmaya calisin. pratik yapa yapa halledersiniz.

• @egesahinkaya arada sizin gibi arkadaşlar, moral motivasyon yönünden çok yardımcı oluyor. Teşekkürler

• @entropik yardimci olabildiysem ne mutlu bana. kafanızda büyütmeyin hiç bir seyi. bu arada cambly uygulamasını bile deneyebilirsiniz etrafınızda Ingilizce pratik yapacak birileri yok ise. yada benzer uygulamalari.

• Merhaba, Türk ehliyeti ile uygun fiyatlı yaptırabileceğim Araba sigortası öneriniz var mıdır?

Eyalet: Georgia

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TUNCAHM @redsat2000 2 yıldır orada kendisine sorabilirsin.

• @TUNCAHM biz Allstate kullanıyoruz ama turk ehliyetine sigorta yapmiyorlar. Geico ile görüşebilirsiniz. Bilindik piyasadaki en ucuz şirket onlar.

• cok tesekkurler

• merhabalar, bugun yeni bir araba aldik ikinci el 2020 model yaklasik degeri 35.000$. Insurance firmalarinin sitelerinden quote aldim cok ucuk rakam verdiler

Geico 6 Month Total Premium $5,341.80 olarak verdi. normalde 20 yillik tr ehloyetim ve surus deneyimim var ama ABD de ilk arabam ve ilk insurance im olacak, Brooklyn, NY da yasiyoruz. bana cok yuksek geldi sizce normali mi?
    Dusurmek icin bir oneriniz varsa cok memnun olurum? tesekkuler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ipeke eğer internet sayfalarından değil acentelere gidersen sana sistemden indirim verebiliyorlar.

• @ipeke araci finance yaptıysanız full coverage istiyorlar. biz burada Allstate ile calisiyoruz ve aylık 110 dolar civarı premium. Teklifte bir yanlislik olması lazim. bu arada tr ehliyetinizin kaç yıllık oldugunun burada herhangi bir etkisi yok. Mümkün olan ilk fırsatta amerika ehliyeti alin oradan bile indirim oluyor mutlaka.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |