Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Pasaport konusu gerçekten yatırım gibim bişi. Ne kadar erken alınırsa o kadar iyi. Bundan 5 sene önce 10 yıllık aldım, şu anki 2 yıllık pasaport ücretinin altındaydı. Gerçi o kadar yıldır tertemiz duruyo, bi kısmet olmadı kullanmak ama bakalım. Nasipse 2022-2023 sezonuna diyelim 🙂

• @diablo_ercan hocam ben çıkarttım da kardeşim için diyorum o da başvurdu fakat pasaport işini pek sallamıyor

• ⭐⭐

@Blacksocks işte sonu belli olmayan bir şey için boşuna para harcamak istemiyor kafası var. ama çekiliş kazanılması durumunda ds260 formu doldurma aşamasına geçildiği zaman eli ayağına dolaşır. başta dolaşacak bir şey görünmese de riske girmiş olur.

• @diablo_ercan millet onu bile yapmaya üseniyor ama amerikaya gitmeye hazir ilgincler hahhah 😃

• 157 gün kaldi ayrica iran / USA macini Usa aldi günün anlam ve önemi sgsghafsagfsg 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

amariğa geliyoq .Sadırn pride heşteg sincanlı rednek

• gunaydinlarr

• ⭐⭐

@goyro666 bu işin bir gerçeği var genel olarak hazır olmadıkça (form doldurma, konsolosluk dahil konsolosluğa kadar ki masraflar, diğer evraklar vb.) istediği kadar çekiliş çıksın mülakat aşamasına gelmedikçe hatta mülakatı sorunsuz geçmedikçe amerikaya gitmek banko değil.

• ⭐⭐

@celica Günaydınlar efenim.

• ⭐⭐⭐

Günaydın tüm ümitle bekleyen dostlara 🙂

• Günaydın herkese, şansınız ve bahtınız hep açık olsun arkadaşlar.

• ⭐⭐⭐

Mersinden herkese günaydın. 157gün say say bitmez, benim için en güzeli tek hanelere düşmeden sayaca bakmamak 🙂 Bu aralar iş yerindeki olaylar iyice bunalttı, evi piyasanın altına satıp çekip gitme fikri çık aklımdan...

• Bu ileti silindi!

• 06-MAYIS-2023 Saat 19:00 da Forumdan Hayırlara vesile olması dileklerimle 2500 kişiye " you have been randomly selected " ifadesini dünya gözüyle görmesini Allahtan niyaz ederim.
    Bu süreçte en ufak bir bilgiyi dahi saklamayan tüm dostlara teşekkür ederim.
    Allahın kulu Yunus...

• ⭐⭐

çekilişi kazansak da gitsek şu güzelliğe
    alt metni alt metni

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

çekilişi kazansak da gitsek şu güzelliğe
    alt metni alt metni

Cok güzel ya üstünde kalın bi mont gecenin bi köründe ortalığın sakinleştiğini bi saate elin cebinde kulagında kulaklık ayağında kar botlarıyla etrafına bakarak yürüyorsun planlar yapıyorsun falan 🥹 Allahım ne olur sen bize bu duyguları yaşat…

• ⭐⭐⭐

@waterman ya şu nwy bi bana mı çekici gelmiyor, tamam bi gidip görmek lazımda hiç yaşanası gelmiyor. 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir yaa aslında ben seviyorum ama cok kalabalık tek sorunu o bence 😂 bizzat gidip görmek nasip olmadı ama işte film klişelerinden gördük bişeyler

• ⭐⭐

@waterman kar yağarken şehir manzaralı dairende sıcak kahveni yudumlayacaksın. çıkacaksın dışarıya saatlerce dolaşacaksın bu güzelliği, dediğin gibi aklındaki planlarını kuracaksın. öyle ya da böyle bizlere nasip olacak. gideceğiz başka yolu yok.

• ⭐⭐

@tolgasatir zaten pahalı bir şehir kalıcı olarak değil de gezip görmek için 1 hafta yeterli gibi new york. sonra sevdiğimiz istediğimiz eyaletlere 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |