Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Furkan-Aydın bence insan her yasta sifirdan baslar. Özellikle sordugun icin kendi fikrimi söyliyim ne kadar erken gidersen o kadar avantaj hani her isi yaparsin. Zannediyorum yasi daha büyük kisiler hamallik/ agir is vs yapmak istemez ya da daha zor gelir. Gencken is secmiyorsun

• ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium Selamlar,inşallah sizede çıkar. Sizce gidip sıfırdan hayata başlamak için en iyi yaş aralığı nedir? Forumun yaş aralıgını merak ediyorum.

En genç aktif üye sanırım benim 22 yaş 😅😂

• @waterman simdi pp nun hakkini verdin genc kardes 😃

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium Selamlar,inşallah sizede çıkar. Sizce gidip sıfırdan hayata başlamak için en iyi yaş aralığı nedir? Forumun yaş aralıgını merak ediyorum.

En genç aktif üye sanırım benim 22 yaş 😅😂

adam çaktırmadan bize yaşlı dedi ya la 😃

• ⭐⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Furkan-Aydın bence insan her yasta sifirdan baslar. Özellikle sordugun icin kendi fikrimi söyliyim ne kadar erken gidersen o kadar avantaj hani her isi yaparsin. Zannediyorum yasi daha büyük kisiler hamallik/ agir is vs yapmak istemez ya da daha zor gelir. Gencken is secmiyorsun

yani aslında bunun yaştan ziyade şuan yaşadığın konfor alanına bağlı, burda yaşı ileri olup ağır iş de çalışıyorsa zoruna gitmez ancak burda masa başı işte çalışıyor ise oraya gittiğinde zor gelebilir, kişiden kişiye çok değişken ama ortak payda ne kadar genç gidersen o kadar hızlı adapte olursun o kadar az çile çekmiş olursun burda 🙂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir abi estağfurullah bana taş cıkarırsınız ya ama hayatımın basında varsa bi green cardınızı alırım 😅😅😅

• @tolgasatir dogrudur 😃

• Döviz biriktirebilmek için ek iş yapmayı düşünüyorum ama online bankalar konusunda pek bilgim yok. Paypal ya da Payoneer bu konuda işime yarar mı? Yoksa başka bir bankadan mı hesap açmalıyım? Dolarla ödeme alıp döviz hesabıma aktarmak istiyorum. Bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

• @tolgasatir aynı zamanda türkiyede geçen 1 yıl yurtdışında 7 yıla tekabül ediyor 🙂 veya zaman makinesi yok diyorlar uçağa atlıyon hoop misal san franciscodasın yüz yıl ileriye gidiyorsun 🙂 bedenen ve zihnen erken gitmek önemli

• ⭐⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman simdi pp nun hakkini verdin genc kardes 😃

Lütfen Gumball sevgisi yaş tanımaz. (favorim Darwin) 😁

• @animehime94 paypal türkiye ye geldi mi ya cekilmisti

• @waterman Dostum ben buradayım. Yaş 21 başvurduk bekliyoruz. Yarışmacı arkadaşlara başarılar 😄😄

• @goyro666 gelmedi ama yurtdışında yaşarken hesap açmıştım belki o şekilde işime yarayabilir. Ya da başka bir bankadan denerim bilmiyorum. Tek bildiğim döviz almanın iyice zorlaştığı.

• @animehime94 evet maalesf 😕 konu hakkinda bilgim yok

• ⭐⭐⭐

@animehime94, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Döviz biriktirebilmek için ek iş yapmayı düşünüyorum ama online bankalar konusunda pek bilgim yok. Paypal ya da Payoneer bu konuda işime yarar mı? Yoksa başka bir bankadan mı hesap açmalıyım? Dolarla ödeme alıp döviz hesabıma aktarmak istiyorum. Bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ben Payoneer kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar Amazondan gelen ödemelerim buraya yatıyor, hesaba aktarırken %2 komisyon alıyor alışverişlerde kullanırsam (dolar) %0.5 komisyon alıyor, belli bir miktar para biriktirince ( şuan değişmiş olabilir ben 1 yıl önce hesap açtığımda öyle idi) fiziki kart veya sanal kart alıp alışveriş yada nakit çekiminde kullanabiliyorsunuz nakit çekimlerde %3,5 komisyon alıyor.

• @animehime94, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Döviz biriktirebilmek için ek iş yapmayı düşünüyorum ama online bankalar konusunda pek bilgim yok. Paypal ya da Payoneer bu konuda işime yarar mı? Yoksa başka bir bankadan mı hesap açmalıyım? Dolarla ödeme alıp döviz hesabıma aktarmak istiyorum. Bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Paypal kullanılıyor hoxam trde. Ben açıyorum 1-2 ayda bir banlanıyor ama iş görüyor az süre 🤣

• ⭐⭐

@deniz16, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir aynı zamanda türkiyede geçen 1 yıl yurtdışında 7 yıla tekabül ediyor 🙂

Vallahi oyle ya vallahi oyle. Enflasyon olsun, teknoloji olsun, film olsun. Buradayken bir hayati kaciriyor hissi var bende. Vay arkadas ya kendi memleketimizde ne hale dustuk 😠

• ⭐⭐

@deniz16 hocam zihnen gitmek biraz sakincali her anlamda. hem hayal kirikligi yasanabilir GC cikmazsa sayet hem de oranin zihin yapisiyla yasarsan Turkiye'de rahatsiz olursun, aykiri ilan edilirsin. Simdilik ayak uyduralim bence.

• ONE CARD TO RULE THEM ALL!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |