Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ya bu code sayfasini doldurdum daha sonra beni formun oldugu sayfaya goturdu formu doldurdum en asagidaki devam tusuna bastim beni tekrar kodun oldugu bastaki sayafaya getirdi dedim buda bitis icindir herhalde tusladim tekrar bos formu acti simdi ben kayit yaptimmi yapmadim mi nereden ogrenecegimayrica submit tusu veya kontrol amacli o versigim cevaplarin oldugu sayfa hic acilmadi

• Bu ileti silindi!

• @sivaslamerica DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ya bu code sayfasini doldurdum daha sonra beni formun oldugu sayfaya goturdu formu doldurdum en asagidaki devam tusuna bastim beni tekrar kodun oldugu bastaki sayafaya getirdi dedim buda bitis icindir herhalde tusladim tekrar bos formu acti simdi ben kayit yaptimmi yapmadim mi nereden ogrenecegimayrica submit tusu veya kontrol amacli o versigim cevaplarin oldugu sayfa hic acilmadi

Sonuc sayfasini gormediysem kayit yapilmis sayilmiyormusum insallah bu sekildedir 🙂

• @sivaslamerica
    Numara aldığın sayfayı görmediysen başvuru yapılmamıştır. tekrar başvuru yapabilirsin.

• @sivaslamerica Çok fazla beklediğiniz için time-out olmuş, baştan başlayabilirsiniz sıkıntı yok.

• Cevap veren herkeze tesekkur ederim 😉

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar bugun fotoğraf çekildim gidip.
    Gözlük takıyorum normalde ama fotoğrafcı cıkar parlamasın dedi, bi sorun olur mu acaba ?

• @mert-ergül zaten gözlüksüz çekilmeniz gerekiyor diye hatırlıyorum

• @mert-ergül
    Başvuruda Gözlüksüz Foto kullanılması gerekiyor.

• Merhaba, bende foruma yeni katıldım. Herkese şans diliyorum.

• Dün akşam çok yorgundum 8 gibi uyuyakalmışım ama bu sabah başvurumu yaptım. Hayırlısı ile DV2020 talihlisi olmayı dört gözle bekliyorum.. 😊 Ayrıca başvuru yaparken adres bilgilerini geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkçe girdim. (cadde, sokak) vs. Bir sorun olmaz değil mi?

• Merhaba, siteyi uzun zamandır takip ediyorum.Yeni üye oldum. Dün eşimle birlikte ilk başvurumuzu yaptık, umarım kabul olur ve son olur:) Herkese bol şans dileriz.

• Herkese merhabalar geçen aralık ayından itibaren siteyi takip ediyordum. Bugün ilk kez başvurumu yapmamla birlikte üyelik açtım. Bu senenin büyük kısmını bu konuyu takip ederek geçireceğiz öyle görünüyor. Herkese bol şans.

• @crazycells başvurudan sonra eşimin burun estetiği ameliyatı olacak, çekilişi kazanırsak sorun olur mu? uygun başlık bulamadım buraya yazıyorum. tecrübe edinen varsa bu konu ile ilgili cevaplarınızı bekliyorum. teşekkürler.

• Bende basvurumu yaptım dün gece ve herkese bol sans 🙂

• @gözde aa öyle mi? Bilmiyordum. Teşekkürler.

• ama formda enter city do not province,counyt, district diye yazıyor yani on yuzde ne yaziyorsa o olucak değilmi? Birde bu foto tool olayini ne yapicaz ben us konsolosgu icin cekmesini istedim foğrafcidan mail olarak aldim tekrar foto toolda duzeltme yapmalımı bu linkteki site ise yararmi ? @crazycells http://www.idphoto4you.com/

• Vay arkadaş, taaa 2016'da başvurup, 2017 mayısta kazanıp, 2018'de vize alırız diye beklerken, tilkinin kürkçü dükkanına gelmesi gibi döndük dolandık yine başvuru formuna geldik iyimi... Hala kararsızım başvurmak konusunda, bakalım günler biraz ilerlesin... Herkesin gönlünce olsun...

• Arkadaslar merhaba, oglum Temmuz"da 21 yasina girdi. Bu surecten yararlanamiyor. Kendisi basvuru yapacak. Ancak universiye 3. Sinif ogrencisi. Arkadasi da 4. Sinif. Formda gecen sene : Universiyeeen bazi dersler aliyor : secenegini isaretlemistik. Bununla ilgili kendisi ve arkadasi hangi secenekleri isaretleyecek. Gordugum kadariyla o secenekte universiteden bazi dersler alliyor ya da universite terk secenekleri ic ice. lise mezunu fa olmaz sanirim. Cevaplarsaniz sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |