Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba;
    8 Ekim Cumartesi günü SFO havalimanından eşimle birlikte ABD ye ilk girişimizi yaptık. Girişte üzerimizde olan para miktarı ve adres değişikliği yapıp yapamayacağımızı sordular. Tüm işlemlerin sonunda sorunsuz bir şekilde girdik çok şükür.

Uçuşumuz THY ile direkt uçuşu almıştık. Girişte pcr testi ya da aşı kartı sormadılar ve maske takmadık ama yine de yanınızda bulunsun nolmaz nolmaz. Gayet keyifli bir uçuş yaptık. Sadece benim gibi üşüyen biriyseniz gerekirse üst üste giyinin derim 🙈 Özellikle Grönland 'ın üstünden geçerken aşırı üşüdüm bilginize.

SSN için dün ofise gittik sormaya ama henüz hazır olmadığı bilgisini aldık. 2 hafta içinde gelmezse tekrar uğrayın yardımcı oluruz dediler. Randevusuz gittik ve 1 saat kadar bekledik. Umarım en kısa sürede gelir ve düzenli hayata geçiş yapabiliriz bian önce. Şuan yakın arkadaşlarımızın evinde kalıyoruz ama tabi ki kısa sürede kendi evimize çıkma isteğimiz var. Ev tutma ve iş bulma konusunda deneyimlerimiz oldukça paylaşım yapmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen adminlerimize sonsuz teşekkürler. Özellikle @gucarslan size ne kadar teşekkür etsek az sağolun varolun. Herkesin yolu açık olsun 🙏🏻

• ⭐⭐

@icf hayırlı olsun, yeni hayatınızda bol şans 🙂

• ⭐⭐⭐

@icf Her şey gönlünüzce olsun 🙂 umarım bir an önce SSN lerinize kavuşursunuz

• @icf hayırlı olsun,umarım bundan sonraki süreç sizin istediğiniz gibi ilerler

• @icf SSA ofisinden ogrenmeyi 3-4 is gunu gectikten sonra yaparsanız olumlu cevap alma ihtimaliniz yüksek . Bol sans...

• ⭐⭐⭐

@icf yeni hayatınız size hep güzellikler getirsin🙏🏻 deneyimlerinizin devamını bekliyoruz

• @icf yeni hayaınızda bol şans ve mutluluk dilerim, okurken bile çok heyecanladım, umarım isteyen herkes bu duyguları yaşar.

• ⭐⭐⭐

@icf Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar. Şans sizinle olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@icf dünyanın en güzel üşümesiydi sanırım bu 🙂
    yolunuz açık olsun..

• @gucarslan gerçekten öyle çok şükür🙈 Tekrardan sonsuz teşekkürler 💐🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@icf Tebrik ederim. Peki neden San Francisco ? İş amaçlı mı ?

• @Programmer merhaba; sadece yakın arkadaşlarımız burada olduğu için CA ya yanlarına geldik.

• @sytahmt çok teşekkür ederiz 💐

• @tolgasatir çok teşekkür ederiz 💐

• @Muhtaradana inşallah çok teşekkür ederiz 💐

• @datanist çok teşekkür ederiz 2 hafta içinde gelmezse mutlaka tekrar kontrol edicez. 💐

• @dytmelek çok teşekkür ederiz 💐

• @burcugulsn inşallah darısı başınıza olsun çok teşekkür ederiz 💐

• @Erkan-Gürsoy çok teşekkür ederiz 💐

• @icf ABD'de başarılı ve mutlu nice yıllar diliyorum, umarım hayatta hep böyle şanslı olursunuz 🙂

Kendim için de bir gün buralarda böyle deneyimler yazmayı hayal ediyorum bakalım ama nasip 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |