Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

[Arşiv] Ücretsiz DV2024 Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

• @Programmer üzüldüm 😔

• Arkadaşlar herkese iyi günler. Başvuru formunda adres kısmını dolduracağım ancak benim adresim çok uzun örneğin adresim;
    "xxx mahallesi xxx caddesi xxx sitesi xxx-xxx blok no:xx/x iç kapı no:xx ilçe/şehir" şeklinde ve sığmıyor. nasıl yapabilirim? mah cad kısaltmalarını kullanmama rağmen yine yetersiz kalıyor. Teşekkürler. İyi Forumlar.

• Arkadaşlar merhaba dün itibariyle başvurumu sağlıklı bir şekilde yaptım ve yolladım ama aklıma bir şey takıldı ben sağlık meslek lisesi mezunuyum ve dün okul için vocational schoolu işaretledim çünkü araştırdım ve mesela youtube da ecem ve ömürün greencard başvurusunda 4 yıllık meslek liseleri ve 2 yıllık meslek yüksekokulu bu seçeneği tıklasın yazıyordu sizce bir hata yaptım mı ve yaptıysam atıyorum çıktı vize görüşmelerinde bu bir sorun teşkil eder mi ?

• ⭐⭐⭐

@samet61 In care of kısmından başlayarak mah cad kısaltmalarını da kullanarak dener misiniz.

• @Programmer hocam 1.sayfada şöyle yazıyor "In care of - (eğer postayı sizin dışınızda biri alacaksa)" o yüzden orayı denemedim

• ⭐⭐⭐

@samet61 Biliyorum, benim de sığmamıştı ve o şekilde yazmıştım. Çekilişi de kazanmıştım.

• @Programmer hocam şimdi denedim tam oturuyor

• merhaba gc başvuru formunu doldururken soy isim kısmında hata oluyor nedense soy ismimi yazıyorum kabul etmiyor bir yazı çıkıyor sonra google dan çevirdim böyle yazıyor. Bu alan bir harfle başlamalıdır ve yalnızca harf, kesme işareti, kısa çizgi veya boşluk içerebilir. Lütfen devam etmeden önce değiştirin. lütfen biri yardım etsin ve büyük yazınca tüm harfleri düzeliyor bu sorun olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sabri-FT soyadınızı metin kutusu yada başka bir yere yazın oradan kopya yapıştır yapın aynı hatayı verecek mi ingilizce karakter yazmanıza rağmen kabul etmiyorsa büyük harfle doldurun bu kadar telaş yapmayın. İngilizce harfler yada büyük harf farketmiyor. Yeter ki büyük harfle yazarken noktaları koymayınız.

• @ayvalik10 denedim olmadı gene aynı hatayla karşılaştım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sabri-FT büyükşapçıoğlu olsun soyadınız bunu
    buyuksapcioglu yazabilirsiniz yada BUYUKSAPCIOGLU farketmez

• @Programmer bu şekilde yapmamda herhangi bir sorun olmaz değil mi hocam?

• @ayvalik10 ha o zaman tamam teşekkür ederim büyük harflerle yazınca hata düzeldi kaç tane yöntem denemdim olmadı çünkü

• greencard basvuru ılk sayfada pasaport hanesı yok , bazı vıdeolarda 7 nolu soru pasaport ...
    sizin videoda da 7 nolu pasaport yok
    neden

ve
    tlf kısmına cep no yazabılırmıyız

• @ayvalik10 posta adresini yazmasak olurmu hep bir hata veriyor

• hep geçersiz karakter diyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sabri-FT büyük harflerle yazarsan hata vermez hiç yazmasan zaten sistem hata verecek yazmadın diye.

• yok olmadı büyük harflerle yazdım olmadı

• gene aynı hata geçersiz harfler

• @ayvalik10 başka bir tavsiyen var mı abi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |