DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ob16222 Ben de olumlu düşünenlerdenim. Sanırım net, açık ve pozitif olunduğunda pek bir sorun olmuyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@NEWYORKER-0 tek bir kriter yoktur vize almada. Sadece düzgün bir hikaye ve düzgün bir form ile başvurmanız önemli. Hele bir de reddiniz varsa daha da dikkat etmelisiniz.

• @gamefry bununla alakali gokce hanimda cok yazdi. Greencard basvurusunun sistemde goruldugunu bile dusunmuyorum Ben.
    Olay tamamen loto. Eger ki greencard basvurusu bir kriter olsaydi ya bu Adam lotoya basvurmus,turiste basvuruyor,kesin gocer diye dusunulurdu.

• arkadaşlar bugün 9.30 randevum vardı, şükürler olsun vizem onaylandı. ilk defa başvurdum, nereye gidiyosun? abd de tanıdığın varmı? kaç gün kalacaksın? sorularını sordu. daha sonra bilgisayarda bişeyler yaptı ve bomba soruyu sordu! daha önce green kart başvurusu yaptın mı dedi, bende hiç duraksamadan evet yaptım dedim. ne zaman dedi, 2 yıl önce dedim ve biraz daha bilgisayarda bişeyler yazdı ve vizeniz onaylandı dedi ve pasaportumu alıp kutuya koydu, beyaz bir kağıt verdi. inşallah hepinizin randevusu olumlu olur. bol şans

• @alper41 Dostum hayırlı olsun. Detaylı anlattığın için teşekkür ederim. Şansın bol olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

@alper41 öncelikle hayırlı olsun vizeniz. Sonra da şunu sormak istiyorum ds160 formunda göçmenlik sorusuna ne cevap vermiştiniz?

• @Aykut5935

Hayır,
    4741 tüm dünyadaki Abd konsolosluklarında b1/b2 vizesi alan Türk uyruğundaki kişi sayısını ifade ediyor.
    4208 İstanbul konsolosluğunun o ayki b1/b2 vize sayısı(hangi ülke vatandaşı olduğu bakılmaksızın)
    200 Ankara konsolosluğunun o ayki b1/b2 vize sayısı(hangi ülke vatandaşı olduğu bakılmaksızın)

• @denizci10 ds 160 formunda hayır demiştim

• ⭐⭐⭐⭐

@alper41 tahmin etmiştim. teşekkürler. tekrar hayırlı olsun.

• @denizci10 Şu konuda bilginiz var mı? 11 aydır idari işlemdeyim. Yılbaşından beri çoğu kişi uzun süreli AP'lerde bekliyor. Sizce ne zaman AP'ler artık sonuçlanmaya başlar?

• ⭐⭐⭐⭐

@SUV2019 inanın o işler hiç belli olmuyor. 2-3 ay içinde sonuçlanan da var sizin gibi 11 aydır bekleyenler de. bence forumda bu konuda da bir başlık açılmalı diye düşünüyorum. böylece daha sağlıklı takip yapılabilir. @Muhtaradana @crazycells @gucarslan takdir sizlerin tabii ki.

• @denizci10 tüm vize süreçleri için kullandığımız yeni ap (İdari İşlem) başlığımız, süreci aşağıdaki başlıktan takip edebilirsiniz. Başlığın ilk iletisinde İdari işlem ile ilgili detaylı açıklamalar mevcut ⬇

FY2023 & FY2024 Background Check & NNCP (AP durumu / İdari işlem) https://yesilkartforum.com/forum/post/305805

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐

@gucarslan @Muhtaradana kusura bakmayın hocam görmemişim. süpersiniz. teşekkürler elinize sağlık.

• @denizci10 denizci merak ettiğim bişey var, benim vizem onaylandı ama 10 yıllık mı acaba? pasaport gelmeden emin olabilirmiyiz?

• ⭐⭐⭐⭐

@alper41 %99,99 10 yıllıktır. ama gelmeden göremezsiniz.

• @alper41 Merhaba, vizeniz hayırlı olsun acaba profilinizden bahsedebilir misiniz?

• Arkadaslar selam, benim bu ay vize randevum vardi fakat tam is degisikligi donemime denk gelecegi ve sirketten belgelerimi temin edemeyecegim icin randevumu ileriye aldim. DS160 formunu doldurdugum zamana gore mevcutta calistigim firma, gelir durumu, son gittigim ulke, seyahat tarihlerim, kalacagim yerin rezervasyon bilgisi vs degisti. Bu durumda yeniden bir form mu doldurmak gerekir?

• @alper41 tebrik ederim, vizeniz hayırlı olsun.Umarım Amerikada çok güzel vakit geçirir güzel anılar biriktirirsiniz . Lütfen mülakat tecrübenizi aşağıdaki başlığada aktarırmısınız ⬇

(B1/B2) Ziyaretçi Vize Mülakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/295216

• arkadaşlar profilimi sormuşsunuz kısaca özetliyeyim, 15 yıllık öğretmenim ve yeşil pasaportum var, avrupa rusya dahil 8-10 ülke gezdim, yaş 45,bekar(ayrı), benim korktuğum konu greencart başvurusu yaptınızmı sorusuydu ve başıma da geldi zaten. ben formu doldururken çok fazla dikkat etmedim galiba o soruya, yoksa orda da evet başvurdum derdim... şükürler olsun benim gittiğim gişedeki bey vizemi verdi ama görüşme sırasında adam hiç gülümsemedi bile, uzun uzun bekledim, sadece sorduğu sorulara kısa ve net cevap verdim, o soru sormadıkça hiç konuşmadım. yanımda kalın bir dosya vardı hiçbirnr bakmadı, bankada hiç param yoktu, hatta eksideyim)) yazarken biraz konuları karıştırmış olabilirm, herşey gönlünüzce olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |