Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kitapsever hayirli olsun mutluluklarr

• @Not_Born_Yesterday Tebrikler.muthis bir serüven. Abd deki hayatınızda başarılar.

• ⭐⭐

@Not_Born_Yesterday @Kitapsever @verglas Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar.

• Amerika Gönüllü Askerlik formunu ülkeye girişten 30 gün içinde bildirilmeli diyor da bunu nasıl yapacağız. Ya da yapmamıza gerek var mı?

• @Not_Born_Yesterday Gözunuz aydin. Yeni yasaminizda herseyin gönlunuzce olmasi dilegiyle.

• ⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@istavrit siz de vizenizi aldığınıza göre mali yılı kapatabiliriz 🙂
    vizeniz tekrardan hayırlı olsun, size ve ailenize mutluluk ve huzur diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kitapsever yeni hikayelerinizi daha sıklıkla yazmanız dileğiyle..
    vizeniz de yeni hayatınız da hayırlı olsun.
    abd'de bol şans..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@verglas tebrikler..
    abd'deki hayatınızda mutluluk, huzur ve başarı diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Not_Born_Yesterday bütün ailenizin vize almış olmasına çok sevindim.
    sizi ve ailenizi tebrik ederim, abd'de güzel bir hayatınız olsun.
    bol şans..

• ⭐⭐

@verglas Tebrikler, vizeniz hayırlı olsun 🙂

• ⭐⭐

@Not_Born_Yesterday Tebrik ederim, soluksuz okudum. Okurken çok gerildim 🙂 Vizeleriniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda bol şans 🙂

• ⭐⭐

Vizelerini alan/alamayan tüm arkadaşlara hayırlı olsun. Yeni yıl, yeni umutlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@verglas Hayırlı uğurlu olsun, yolunuz açık olsun. Sakıncası hangi ülkeden aldınız vizeyi ?

• ⭐⭐⭐

@Not_Born_Yesterday deneyim diye buna derim tebrikler 🎉

• Herkese selamlar. Uzun zaman oldu yazamadim, anca vakit buluyorum..Arkadaslar bende greencardimi aldim cok sukur🙏. Turkiyeden son mulakati alamayinca temmuz sonu, abd turist vizem vardi, gidip
    Abd de basvurmaya karar verdim. Ancak bir avukat buldum MUSTAFA CETIN (New jersey de)adinda; onun ile calismanizi tavsiye etmem. Cunku agustos basi kendisiyle videocall yaptim, bana agustos sonuna kadar bekleyipde ozamana bilet alip gelmemi soyledi, cok anlam vermemekle birlikte guvenmek istedim baskada secenegim yoktu, bilet bulup aldim sonrasinda bu adam bana mesaj atti; yanlis yonledirmisim sizi kusura bakmayin dedi. 2 haftami yedi..$100 gorusme ucreti aldi(sonra sadece $100 iade etti sagolsun, vicdanli adammis:), bizim bilet parasi gitti) ve biletim $1100 cope gitti.. aradim kendisini siz dedim avukat oldugunuza eminmisiniz!!! Kufur edince kapatti:) Kisaca beni yariyolda birakti.. olsun sonu guzel sonucta:). Her serde bir hayir vardir dedim, Allaha havale ettim.Sonra karsima @ksevvalyld (cok tesekkur ediyorim) hanimin onerdigi @Figen hanim cikti, @figenatmaca
    ya burdan cok tesekkur ediyorum. Kendisiyle sanirim 17 agustosta konustuk, zaman cok dar, sizin dosyanizin reddedilme ihtimali daha yuksek dedi, ama deneyebilirsiniz dedi sizin karariniz.. ben deneyelim dedim. Hemen bilet baktim buldum, kendisi beni yonlendirdi, pazartesi ye 22 agustosa saglik randevumu aldik,(5-7 is icinde dediler, 4 gunde aldim. ) 21 agustosta ucaga bindim. Ertesi gun muayene oldum, ayni gun banka hesabi actim, cek aldim, Figen hanim odenecek ucretleri yazip gonderecegim yerleri
    Soyledi, yolladik, butun evraklari 1 hafta gibi kisa bir surede toparlayip kendisine yolladim, dosyami gonderdi gocmenlik burosuna, ellerine 29 agustosta gecti, bekledim mulakat gununun gelmesini.. aradan zaman gecti cekleri tahsil etmeye basladilar, bu iyiye isaret dedi figen hanim, en azinda ret yemedik, sonra 15 eylulde telefon geldi gocmenlik burosundan beni mulakat cagirdi 19 eylulde , gittim cok rahat gecti. 5 dakika gibi bir sure, sohbet rahatliginda diyebilirim, doldurdugumuz i485 formuyla alakali teyit sorular sordu, bir suca karistinmi.. gibi
    Sorular.. hangi vizeyle geldin, okudugum okul meslek gibi seyler.. ve ayni gun beni parmak izi vermem icin biryere yonlendirdi onuda yaptim, onu bugun hallet, 2-3 gune islemin biter dedi, ve oylede oldu, sistemden 21 eylulde kartin basildigimi gorduk, ve hizli bir sekilde ilk once ssn geldi ve 28 eylul de greencardima kavustum🙏 Sukurler olsun. Hersey ruya gibiydi, bende inanamiyorum, ama bazi seyler kismetse seni buluyor galiba.. kartini alan herkesi tebrik ederim, abd hayati iyi seyler getirir umarim, alamayan arkadaslarinda hayatinda baska guzel seylerin olmasini temenni ediyorum. Hakkimizda herseyin hayirlisi olmasini diliyorum🙏😀👊 burdan bilgilerini paylasan formu bize sunan @gucarslan @smartcells @crazycells herkese cok tesekkur ederim. Hersey gonlunuzce olsun, kalin saglicakla🤚@Figen hanima ayrica cok tesekkur ederim, isini disiplinle ve ozenle yaptigi icin.(1 gun bile cok degerli sizin icin ucaga atlayin gelin demisti:) gercekten de oyle) 28 eylulde kartimi aldim🙏☺️Hayatimiza hep iyi insanlarin cikmasi dilegiyle…

• @Mevlut-Yilmaz Tebrikler üstad çok sevindim. İnşallah herşey gönlünüzce olur...

• ⭐⭐⭐

@Mevlut-Yilmaz Tebrikler. Yeni hayatınızda mutlulukar. Şans sizinle olsun.

• @sanaldeniz cok tesekkur ederim🙏

• @Erkan-Gürsoy cok tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |