Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam arkadaslar
    Arabamin odemelerini refinance yaparak daha dusuk faiz ile indirim almak istiyorum. Bunu yaptiktan sonra her yil arabanin milage bilgisini ve fotograflarini istiyorlar mi?

• Toyota Prius araclarda Hibrid mi Benzin almali hangisi yakit ve saglamlik bakimindan iyidir?

• ⭐⭐⭐

@vermaynen Prius bildiğim kadarıyla Hybrid bir araba. Bu yüzden zaten ekonomik bir arabadır. Sadece benzinli modeli yok diye biliyorum.

• Selamlar. Değerli Kadir bey'in( @semavi ) tecrübelerinden de yararlanmak amaçlı bir sorum olacak. Araştırmalarıma göre ideal bir aile arabası olarak minivanları gördüm. Başlangıçta eşya taşıma amaçlı da oldukça geniş araçlar, konforlu da gözüküyorlar. 2. el olarak 2013-2016 model (bütçe 8-12k USD) şu araçlardan hangisini önerirsiniz? Başka arkadaşların bilgisi varsa onları da duymak isterim elbette.
    1- Toyota Sienna (4 çeker olması diğerlerinden farklılık yaratıyor, çarpışma testi başarılı)
    2- Chrysler Town & Country (Oldukça lüks duruyor ve arka koltukların tamamının katlanması farklılığı, favorim)
    3- Dodge Grand Caravan (Diğerlerine göre daha ucuz olması ve arka koltukların tamamen katlanması artısı, ancak çarpışma test puanı oldukça kötü)
    4- Honda Odyssey (Minivanlar içinde yakışıklı bir araba, ancak birçok yıl modelinde kronik şanzıman sorunlarının olduğunu okudum birkaç yerde)
    Teşekkürler.

• Sienna ve Odyssey guzel araclar lakin ayni temizlik ve yildaki dodge ve chryslere gore 1.5katta fazla para isterler...

Butcenize gore karar verirsiniz. Ben genellikle temiz Dodge yada Chrysler tercih ettim hep. Daha ekonomik ve islevsel cozum gibi duruyor cogu zaman...

• ABD de araba fiyatları nasıl uygunmu

• Pick-up truck 4-doors tavsiyelere acigim. Motor gucu cok da onemli degil. Orta buyuklukte bir camper veya food truck camper ceksin yeter. Daha cok zevkine kullanmak icin 🙂

• Merhaba arkadaşlar,

Kadir Bey, @semavi Lexus 2010 model civarı araçları tavsiye edermisin? Genel itibari ile bilgi verebilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@MySea Sn. @MySea köfte işine mi giriyoruz 🙂

• @Programmer 🌭🌭🌭 Su an icin yok ama belki camper olabilir.

• Prius araç piyasası neden bu kadar pahalı acaba çok az yakan araç olduğu için mi sadece?
    (camry, coralla daha uygun)

Ayrıca honda civic sizce nasıl delivery için prius a göre daha uygun. Yakıt da çok fark var mı?

Son olarak araba alırken araç fiyatında mi tasarruf yoksa yakıttan mi tasarruf daha mantıklı örneğin 1-2sene sonra araç değiştireceğimizi dusunursek artan mil den dolayı hangisi mantıklı olur?

• @mexido, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Prius araç piyasası neden bu kadar pahalı acaba çok az yakan araç olduğu için mi sadece?

Ayrıca honda civic sizce nasıl delivery için prius a göre daha uygun. Yakıt çok fark var mı?

Son olarak araba alırken araç fiyatında mi tasarruf yoksa yakıttan mi tasarruf daha mantıklı örneğin 1-2sene sonra araç değiştireceğimizi dusunursek artan mil den dolayı hangisi mantıklı olur?

Yeni gelen ve yemek dağıtımı işini düşünenler için en iyi araba hibrit arabalar. Prius güzel araç

• @OrlandoGücü, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@mexido, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Prius araç piyasası neden bu kadar pahalı acaba çok az yakan araç olduğu için mi sadece?

Ayrıca honda civic sizce nasıl delivery için prius a göre daha uygun. Yakıt çok fark var mı?

Yeni gelen ve yemek dağıtımı işini düşünenler için en iyi araba hibrit arabalar. Prius güzel araç

Kesinlikle doğru hcam araştırdım bayağı bende. Sanırım piyasası olduğu için ve az yaktığı için fiyatlar diğer araçlara göre bir tık pahalı.

• Bende 2017 Prius var LA trafiginde gunde 80-100mil gidiyorum, 55-58mpg aliyorum..3 sene oldu sanirim alali bu araci konfor falan beklemeyin fiattan hallice artisi bluetooth la baglanan multimedia sistemi var onun disinde iste gidiyor mu gidiyor 🙂

• Merhabalar Amerikada sorunsuz SIKINTIsiz bir araba alip uzun sure tamirci yuzu gormemek icin ne kadar bir butce ayirmamiz lazim ?

Amacim arabayi aldiktan sonra bana masraf cikarmasin ariza olmasin.

Tecrube edenlere soruyorum Hangi marka ve modelleri kullandiniz tavsiye eder misiniz ?

• ⭐⭐⭐

@Megatron Sanırım bu konuda başı Japon arabaları çekiyor. Tabi düzenli bakım yapılmak şartıyla. Honda ve Toyota.

• Abd Türkiye Almanya vs farketmez tek cevap japon araçları. Mazda toyota honda

• @MySea 2000 tacoma kullaniyorum 290000 mile geldi, sorunsuz calisiyor...Japondan sasmamak lazim

• Kamyon alacam ben

• @ismailayaz Buradaki bir arkadas da Tacoma tavsiye etti.

Hyundai Santa Cruz da fena degil gibi sanki 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |