Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kmlcbi61 @pathfinder sizinki de çok yakındır. Yavaş yavaş AP ye geçiyorlar. Bu hafta bir haber gelir

• @Programmer heyecanla bekliyorum buradan dönersem kötü yıkılırım onu biliyorum 🙂

• @Kitapsever benim dosya da AP oldu.

• @pathfinder oooo çok güzel haber, tebrik ederim

• @pathfinder hayırlı olsun sonra issued olması dileğiyle

• Arkadaşlar saat tuttum 24 saat önce AP idi durumum. Şimdi Issued olmuş. Aklıma takılan ANK2 (ready) ANK3 (ready) görünen tam olarak ne oluyor ? Eşim ve kızım için olabilir mi? ben onlar visa almayacak, sonra başvuracaklar diye işaretlemiştim (formda doldurmadım onlar adına).
    issued.png

• @cgokhan kendim almışım gibi çok sevindim 😊 hayırlı olsun artık PTT smsi bekleme zamanı 😂🙏

• @Kitapsever Çok teşekkür ederim yarında sen alacaksın, say bakalım kaç saatin kaldı 🙂 iv'de halen missing document yazıyor 😂 İmzamı da güncelledim.

• @cgokhan evet 02 eşiniz 03 çocuğunuz, bugün ve yarın issued olmazsa tekrar yazın ama issued olacaktır

• @Muhtaradana ama onlar için ds260 form doldurmadım. Ve sonradan Amerika'ya gelecekler diye işaretlemiştim. Dolayısıyla onlar hiç refused olmadı hep ready. Benim gc gelsin de önemli olan o 🙂 büyük anne ve baba ile biraz daha büyüsün istiyoruz.

• Ankara konsoloslugu soruma cevap yollamış ve sanırım vize basılmış 🙂

Merhabalar iyi çalışmalar dilerim.
    6 Eylül mülakatımdan sonraki gün yani 7 eylülde istenilen eksik evrakları hemen PTT yoluyla tarafınıza yollamış bulunmaktayım. Fakat aradan yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen geri dönüş alamadım acaba durmumu öğrenebilir miyim ?

Soruma karşılık yaklaşık 1.5 gün sonra gelen cevap:

Dear Sir/Madam,

We would like to inform you that your visas is issued today, they will be printed and sent as soon as possible. We kindly ask for your patience.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

• @Kitapsever Bende soru sormuştum. aynısını bana da mail atmışlar cevap olarak. Ayrıca mail atmadılar henüz. 😂

• Sureci tamamlanan ve tamamalanmakta olan herkesi yurekten tebrik ederim. Cok eziyet cektik hepimiz. Bitsin artik bu iskence. Ben de cok uzun bir aradan sonra bugun ceac'tan update aldim. Hadi hayirlisi diyorum.

• fe4460d8-d57f-4e7d-ae21-86a33be7ff19-image.png

Issued olduktan 3 buçuk saat sonra sms aldım. Meşhur sarı zarf yolda 😂

• Hayırlı olsun herkese. Sizden sonra göçmen olmayan AP lere de sıra gelir umarım..

• Aplere bakmaya başladılar sanırım forum dışıda apleri onaylananlar olmuş. haziran 1 de mülakata girdim 23 hazirandan beri apdeyim sanırım az kaldı.. 11. ayın 27 sinde saglık raporum bitiyor inşallah okadar beklemeyiz..

• Merhabalar,
    Eşim ile birlikte 31 Ağıstosta AP ye kaldık. Sadece bana mail gönderdiler. Bende istedikleri bilgileri kendime göre doldurup göndermiştim. Bugün mail geldi İDARİ İŞLEM TAMAMLANDI – ADMINISTRATIVE PROCESSING COMPLETED. Vize durumunu sorguladığımda 19 Eylül’de güncellenmiş fakat halen Refused olarak gözüküyor. Eşime de aynı şekilde işleminiz tamamlandı maili geldi fakat onun güncellemesi halen Refused olarak 31 Ağustos gözüküyor. Fakat bizden pasaportları PTT kargoyla göndermemizi istediler. Acaba herhangi bir sıkıntı var mıdır yoksa bu şekilde gözükmesi normal midir?
    Teşekküler

• ⭐⭐⭐

Hayır bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Issued olur hayırlı olsun şimdiden @Fatih-İpek

• @waterman inşallah sıkıntı olmaz teşekkürler ☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |